Sari la conținut

Suport telefon Oxford Cliqr


Postări Recomandate

Salut,

 

Scriu aici ca sa nu se mai pacaleasca si altii.

 

Am cumparat un suport telefon de la Oxford: https://www.motocard.com/en/electronic-gear/oxford-cliqr_handlebar_ox850.aspx?country=RO&currency=RON&mtc_source=google&mtc_medium=cpc&mtc_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMIjuLJ_8nF9gIVthkGAB38KAhZEAQYASABEgLsMfD_BwE

 

Am ales asta in detrimentul Quad Lock pentru ca telefonul se clipseaza drept si nu aveam loc de parbriz sa clipsez prin rasucire ca la Quad lock.

 

Am fost sceptic cu lipiciul care se prinde pe telefon, dar am vazut un review pe YT ca ar tine 40kg.

 

Zis si facut, am urmarit instructiunile, sters telefonul cu spirt, etc. La prima groapa mai sanatoasa a cazut. Din pacate a cazut la 100 pe DN si l-am recuperat dupa ce au trecut minim 10 masini peste el.

 

Sunt impresionant de performantele Samsung. Spatele e zob, dar camerele intacte si ecranul functional. NU sunt impresionat de acest Oxford cliqr. Inteleg, era frig, telefonul e greu (S21 Ultra), dar nu l-as recomanda nici la dusmani :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pt patania ta dar apropo de Samsung- merita 10 cu plus aici , a cazut telefonul  S9+ LA 120 km/h din buzunar, sa deconectat de la Cardo si tot cu , Cardo l-am gasit,  se conecta/deconecta daca ma indepartam/apropiam, ideea este ca nici macar nu sa inchis telefonul , intradevar spatele /fata crapate si polizate bine de tot dar am putut recupera tot de pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, jinxy a spus:

Salut,

 

Scriu aici ca sa nu se mai pacaleasca si altii.

 

Am cumparat un suport telefon de la Oxford: https://www.motocard.com/en/electronic-gear/oxford-cliqr_handlebar_ox850.aspx?country=RO&currency=RON&mtc_source=google&mtc_medium=cpc&mtc_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMIjuLJ_8nF9gIVthkGAB38KAhZEAQYASABEgLsMfD_BwE

 

Am ales asta in detrimentul Quad Lock pentru ca telefonul se clipseaza drept si nu aveam loc de parbriz sa clipsez prin rasucire ca la Quad lock.

 

Am fost sceptic cu lipiciul care se prinde pe telefon, dar am vazut un review pe YT ca ar tine 40kg.

 

Zis si facut, am urmarit instructiunile, sters telefonul cu spirt, etc. La prima groapa mai sanatoasa a cazut. Din pacate a cazut la 100 pe DN si l-am recuperat dupa ce au trecut minim 10 masini peste el.

 

Sunt impresionant de performantele Samsung. Spatele e zob, dar camerele intacte si ecranul functional. NU sunt impresionat de acest Oxford cliqr. Inteleg, era frig, telefonul e greu (S21 Ultra), dar nu l-as recomanda nici la dusmani :)

 

Ar fi interesant sa trimiti un mail cu produsul, bonul, si patania ta, celor de la motocard, cat si celor de la oxford. Sa vedem ce raspund....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Este o tehnică de lipire cu dubluadeziv.
1. Se aplică la cald, în casă sau afară dacă este cald

2. Se curăță suprafața cu alcool.

3. După lipirea suportului pe telefon se tasează și se presează ferm de câteva ori cu degetele pe acesta. În acest fel se activează adezivul din banda de lipit.

Dacă respecți cele de mai sus nu ai probleme de niciun fel.

Sunt curios ce scrie în instrucțiunile dispozitivului.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...