Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Pe DN 1 o maicuta tanara la autostop...

Intr-un tarziu opreste un sofer cu TIR-ul si o ia pe maicuta...

Dupa vreo 10 Km, maicuta contempla cu voce tare....

- Ce bine de voi soferii astia ....tineti, frumosi, puternici...tara o vedeti..bani aveti...ce prindeti nu iertati!

Soferul auzind asemenea cuvinte...opreste langa un lan de porumb si o "aranjza" bine pe maicuta!

Peste inca 30 Km....din nou maicuta...

- Ce bine de voi soferii astia ....tineti, frumosi, puternici...tara o vedeti..bani aveti...ce prindeti nu iertati!

Soferasul iar se pune pe treaba! ;)

In sfarsit se apropia maicuta de destinatie...si mai contempla inca odata cu voce tare!

- Ce bine de voi soferii astia ....tineti, frumosi, puternici...tara o vedeti..bani aveti...ce prindeti nu iertati!

Mai greu de noi poponarii astia ...ca trebuie sa ne deghizam in maicute ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe DN 1 o maicuta tanara la autostop...

Intr-un tarziu opreste un sofer cu TIR-ul si o ia pe maicuta...

Dupa vreo 10 Km, maicuta contempla cu voce tare....

- Ce bine de voi soferii astia ....tineti, frumosi, puternici...tara o vedeti..bani aveti...ce prindeti nu iertati!

Soferul auzind asemenea cuvinte...opreste langa un lan de porumb si o "aranjza" bine pe maicuta!

Peste inca 30 Km....din nou maicuta...

- Ce bine de voi soferii astia ....tineti, frumosi, puternici...tara o vedeti..bani aveti...ce prindeti nu iertati!

Soferasul iar se pune pe treaba! ;)

In sfarsit se apropia maicuta de destinatie...si mai contempla inca odata cu voce tare!

- Ce bine de voi soferii astia ....tineti, frumosi, puternici...tara o vedeti..bani aveti...ce prindeti nu iertati!

Mai greu de noi poponarii astia ...ca trebuie sa ne deghizam in maicute ! ;)

 

hehe..il stiam sub alta forma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ABUZ= (Om) fara buze APOI= apa mare BIZAR=zar dublu MACEL= mac mic MICROSCOP= scop marunt SOIOS= de soi INVIORAT = Prevazut cu vioara INFOCARE = transformare in foca IMPRASTIERE = rezultatul procesului prin care betivii se fac prastie GHINIOANE = varianta moldoveneasca pentru ardelenescul "Bine, Ioane" LESINA = pe unde merge "le tren" MERITORIU = teritoriul ocupat de livada de meri RATEU = pateu din carne de ratza SCARABEU = cetatean ce locuieste la bloc, la scara a doua; din aceeasi familie de cuvinte se cunosc scaraceu si scaradeu. TRACTOR = actor cu mult trac TUTUN = a-a-arma de-de-de a-a-artilerie TZURTZUR = Sunetul soneriei, iarna BATALION = fratele mai mic al plutonierului Batal Gheorghe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ABUZ= (Om) fara buze APOI= apa mare BIZAR=zar dublu MACEL= mac mic MICROSCOP= scop marunt SOIOS= de soi INVIORAT = Prevazut cu vioara INFOCARE = transformare in foca IMPRASTIERE = rezultatul procesului prin care betivii se fac prastie GHINIOANE = varianta moldoveneasca pentru ardelenescul "Bine, Ioane" LESINA = pe unde merge "le tren" MERITORIU = teritoriul ocupat de livada de meri RATEU = pateu din carne de ratza SCARABEU = cetatean ce locuieste la bloc, la scara a doua; din aceeasi familie de cuvinte se cunosc scaraceu si scaradeu. TRACTOR = actor cu mult trac TUTUN = a-a-arma de-de-de a-a-artilerie TZURTZUR = Sunetul soneriei, iarna BATALION = fratele mai mic al plutonierului Batal Gheorghe

 

haaa ;) ;) :laugh:

Editat de Smooch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e ca bila aia care sare de 3 ori, adica trila

;) eu stiam ca o trila este de 1.5 ori mai mare decat o bila, dar sare cam la fel (daca sare). in sf, daca asa e obiceiu la voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un preot locuia langa o manastire si avea 10 gaini si un cocos.

> Cocosul din cand in cand disparea, dar aparea pana seara. Ultima data cand

 

> a

> zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a

> intrebat lumea:

> - As vrea sa stiu daca cineva are un cocos?... si toti barbatii s-au

> sculat

> in picioare...

> - Nu, nu, nu, am vrut sa intreb daca cineva a vazut un cocos?...si toate

> femeile s-au sculat in picioare...

> - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de

> aici

> a vazut un cocos care nu-i apartine?... si jumatate din femei s-au sculat

> in

> picioare...

> - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva a

> vazut

> cocosul meu?... si toate maicutele s-au sculat in picioare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit si eu un banc, pe mine m a facut sa rad, asa ca o sa i dau copy sa l cititi si voi...

 

Un tip la etajul 5 se chinuie sa arunce o femeie pe geam..lumea vine in fata blocului,tipa la el"nemernicule,criminalule","lasa femeia in pace".o impinge,ii da cu picioarele si cade.la etajul 3 se prinda de o culme de rufe si se chinuie sa se tina.tipu se duce repede pe scari sa o arunce ,dar femeia cade.lumea speriata striga"chemati politia","criminalul a omorato".ajuns jos acestia il intreaba ce a avut cu femeia. el raspunde cu un rasuflu" era soacramea...multimea exclama"aaaaaa"...iar unu iese in fata zicand"si ai vazut cum se tinea bestia"...

 

=))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ion se trezeste intr-o dimineata cu o mahmureala ingrozitoare dupa o noapte petrecuta la o petrecere. Se chinuie sa-si deschida ochii si primul lucru pe care il vede sunt doua aspirine asezate langa un pahar cu apa pe noptiera. Si langa el, un trandafir rosu!

 

Ion se ridica din pat si-si vede hainele curate si calcate. Se uita prin camera si vede ca totul e in ordine perfecta si luceste de curatenie. La fel e si in restul casei. Ia aspirinele, se sperie cand se uita in oglinda din baie si vede un ochi vanat si in cele din urma observa un bilet pe masa pe care scria: "Dragul meu, micul dejun e in cuptor. Eu am iesit la cumparaturi. Te iubesc!!"

 

Se taraste pana in bucatarie si vede ca intr-adevar il asteapta micul dejun aburind si ziarul de dimineata. Fiul lui e si el in bucatarie. Ion il intreaba:

- Fiule, ce s-a intamplat azi-noapte?

- Pai, ai ajuns acasa beat dupa 3 dimineata si ai luat-o razna. Ai rupt masuta din sufragerie, ai varsat pe coridor si ti-ai facut un ochi vanat cand ai dat cu capul de usa.

- Atunci de ce este totul intr-o ordine atat de perfecta, atat de curat, am primit un trandafir rosu si micul dejun ma asteapta pe masa?

- Ah, asta-i simplu, ii raspunde fiul. Mama te-a tarat pana in dormitor si cand a incercat sa-ti dea jos pantalonii i-ai spus "Lasa-ma in pace, tarfa ce esti, sunt insurat!"

 

Morala:

Masuta rupta - $200.26

Micul Dejun - $8.20

Trandafirul rosu - $3.00

Aspirinele - $0.30

 

Sa spui lucrul potrivit la momentul potrivit - de nepretuit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ion se trezeste intr-o dimineata cu o mahmureala ingrozitoare dupa o noapte petrecuta la o petrecere. Se chinuie sa-si deschida ochii si primul lucru pe care il vede sunt doua aspirine asezate langa un pahar cu apa pe noptiera. Si langa el, un trandafir rosu!

 

Ion se ridica din pat si-si vede hainele curate si calcate. Se uita prin camera si vede ca totul e in ordine perfecta si luceste de curatenie. La fel e si in restul casei. Ia aspirinele, se sperie cand se uita in oglinda din baie si vede un ochi vanat si in cele din urma observa un bilet pe masa pe care scria: "Dragul meu, micul dejun e in cuptor. Eu am iesit la cumparaturi. Te iubesc!!"

 

Se taraste pana in bucatarie si vede ca intr-adevar il asteapta micul dejun aburind si ziarul de dimineata. Fiul lui e si el in bucatarie. Ion il intreaba:

- Fiule, ce s-a intamplat azi-noapte?

- Pai, ai ajuns acasa beat dupa 3 dimineata si ai luat-o razna. Ai rupt masuta din sufragerie, ai varsat pe coridor si ti-ai facut un ochi vanat cand ai dat cu capul de usa.

- Atunci de ce este totul intr-o ordine atat de perfecta, atat de curat, am primit un trandafir rosu si micul dejun ma asteapta pe masa?

- Ah, asta-i simplu, ii raspunde fiul. Mama te-a tarat pana in dormitor si cand a incercat sa-ti dea jos pantalonii i-ai spus "Lasa-ma in pace, tarfa ce esti, sunt insurat!"

 

Morala:

Masuta rupta - $200.26

Micul Dejun - $8.20

Trandafirul rosu - $3.00

Aspirinele - $0.30

 

Sa spui lucrul potrivit la momentul potrivit - de nepretuit!

 

 

 

super fain!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu..e incredibil baah...de cate ori o mai puneti pe asta? ma apuc sa numar de cate ori e pusa pe forum, la FUN si nu numai, si daca iese sub 10,o mai pun eu odata..asa de'a dracu

 

 

pai la cate pagini sunt aici nu am mai reusit sa le tin rostul.scuze daca a mai fost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A man has six children and is very proud of his achievement. He is so proud of himself that he starts calling his wife "Mother of Six" in spite of her objections.

One night, they go to a party. The man decides that it's time to go home and wants to find out if his wife is ready to leave as well.

He shouts at the top of his voice, 'Shall we go home now Mother of Six?"

His wife, finally fed up with her husband, shouts back, "Anytime you're ready, Father of Four!"

 

 

 

One day, three boys were walking over a bridge when they heard a guy yelling for help. It was President Bush. He was drowning, and the three boys rescued him. He thanked them dearly and promised them whatever they wanted as a reward.

The first boy wanted $10,000, so Bush gave him the money. The second boy wanted a Ferrari, so Bush gave the boy a Ferrari.

The third boy wanted a wheelchair, Bush said, "Why do you want one of those, son, you're not handicapped."The boy replied, "I will be when my dad finds out whose life I saved."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un inginer traversa un drum cand broasca din basme ii atrage atentia si ii spune:

- Daca ma saruti voi deveni o printesa frumoasa. Inginerul ia broasca de pe drum si o baga in buzunar. Broasca a repetat mai tare:

- Auzi, daca ma saruti, voi ramane cu tine toata saptamana.

Inginerul a scos-o din buzunar, i-a zambit si a varat-o inapoi. Atunci

broasca a strigat:

- Fii atent domnule, daca ma saruti, voi deveni o printesa frumoasa, voi ramane toata saptamana cu tine si voi face ORICE vrei.

Inginerul o scoate din buzunar, ii zambeste si o pune inapoi. Broasca disperata devine isterica:

- Mai, ce-i cu tine. N-auzi ca-s o printesa frumoasa si ca voi face dragoste cu tine o saptamana?! Care-i baiul? De ce nu ma saruti odata naibii?!

Inginerul ii raspunde:

- Auzi, ba, eu sunt inginer. N-am timp de muieri, dar sa dai de o broasca vorbitoare... asta chiar e interesant!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...