Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

ohmege

Yo mai aveam putin sil contactam sai spun cami pare rau pentru tot ce iam facut si si ca ar trebui sa ne vedem si sa ne iubim ca pe vremuri ...

A-r trebuii sa ne cerem scuze pe youtub ca lam parasit, asa.. la gramada.

 

:laugh:

Mesaj completat

finger banged by jesus

Editat de arw357
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ohmege

Yo mai aveam putin sil contactam sai spun cami pare rau pentru tot ce iam facut si si ca ar trebui sa ne vedem si sa ne iubim ca pe vremuri ...

A-r trebuii sa ne cerem scuze pe youtub ca lam parasit, asa.. la gramada.

...

 

Invatza buey s-a scri ... analfabetu-le :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La gradina zoologica, animalele discuta despre venirea vacantei:

- Spune-mi, girafa, unde pleci tu in vacanta?

- Ei bine, eu am un gat lung, sotia mea are gatul lung si copiii mei la fel au gatul lung. Si cum nu ne place sa iesim in evidenta, vom merge in Africa, acolo unde sunt si alte girafe.

- Dar tu, ursule polar, tu unde mergi?

- Pai eu am o blana groasa, sotia mea la fel are blana groasa si copiii mei la fel au blana groasa. Si cum nu ne place sa iesim in evidenta vom merge la Polul Nord, acolo unde sunt si alti ursi polari.

- Dar tu, crocodilule, unde mergi?

- Ei bine, eu am o gura mare, sotia mea are gura mare si copiii mei au si ei gura mare, si cum nu ne place sa iesim in evidenta vom merge in Oltenia...

Editat de lautrec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nivelurile Stresului

 

1. Iei in masina o autostopista, o fata tanara si frumoasa. Brusc, fata lesina in masina si o duci la spital. Acest lucru este stresant.

 

2. Dar la spital, medicii iti spun ca ea este insarcinata si te felicita ca vei fi tatic. Le spui ca nu tu esti tatal, dar fata sustine ca tu esti! Aceasta situatie devine foarte stresanta.

 

3. Asadar...ceri un test ADN sa demonstrezi ca nu tu esti tatal. La finalul testelor, doctorul iti spune ca esti infertil si cel mai probabil asa te-ai nascut. Esti extrem de stresat dar totusi te simti usurat.

 

4. Pe drumul spre casa te gandesti la cei 3 copii ai tai.

 

ABIA ACESTA ESTE ADEVARATUL... STRES!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce a fost Mihai Costea poreclit 'Nila', cand a ajuns la Craiova?

Pentru ca toata lumea stia ca intr-o zi o sa fuga cu oile

 

Foarte cult bancu asta. A fost nevoie de 2 colegi sa mi-l explice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nivelurile Stresului

 

1. Iei in masina o autostopista, o fata tanara si frumoasa. Brusc, fata lesina in masina si o duci la spital. Acest lucru este stresant.

 

2. Dar la spital, medicii iti spun ca ea este insarcinata si te felicita ca vei fi tatic. Le spui ca nu tu esti tatal, dar fata sustine ca tu esti! Aceasta situatie devine foarte stresanta.

 

3. Asadar...ceri un test ADN sa demonstrezi ca nu tu esti tatal. La finalul testelor, doctorul iti spune ca esti infertil si cel mai probabil asa te-ai nascut. Esti extrem de stresat dar totusi te simti usurat.

 

4. Pe drumul spre casa te gandesti la cei 3 copii ai tai.

 

ABIA ACESTA ESTE ADEVARATUL... STRES!!!!

asta-i ca aia: vecine hai sa-ti spun 2 vesti rele - nevasta ta ne inseala cu vecinu de la et 4 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un proaspat proprietar de iPad 2 l-a returnat la magazin cu un post-it pe el care scria “Wife said NO”.

 

Angajatii Apple ocupat cu rezolvarea problemelor tehnice ale noului device s-au amuzat. Povestea a ajuns mai sus, la doi vice-presedinti care s-au gandit la amaraciunea omului…

 

A doua zi, clientul s-a trezit cu un nou iPad la usa. De data asta era unul gratuit si avea pe el un Post-it care spunea “Apple said YES”.

 

http://www.boio.ro/apple-said-yes/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...