Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

O firma vindea țanțari care satisfaceau femeile; o tipa cumpara un astfel de țanțar, se duce acasa nerabdatoare, face intai un dus fiebinte, isi da cu crema, se parfumeaza si isi pune un halat pe ea.In dormitor, intr-o cutiuta, țanțarul bazaia de sarea cutia cu el.Tipa se duce in dormitor, isi da halatul jos (nu inainte sa dea drumu țanțarului) țințarul face cateva ture prin camera si se aseaza pe perete, tipa se intinde pe pat si incepe cu texte:- Hai țanțarule vino sa ma satisfaci, ia-ma sunt a ta!țanțarul.....nimic!- Hai țanțarule vino sa simtim placerea impreuna, ciupeste-ma, musca-ma hai ia-ma!!Ăanțarul ....nimic!-Hai țanțarule te doresc din toata fiinta mea, vino sa ma satisfaci!!!

Ăanțarul nu se misca de pe perete.Tipa se enerveaza, se raceste de tot, se duce si da telefon la firma:- Bine, domnule, ce țanțar mi-ati vandut, e impotent? Ca nu m-a satisfacut deloc...Tipul de la capatul firului zice:- Doamna, ne pare rau si ne cerem scuze totodata, dar se poate rezolva problema aceasta, vom trimite un angajat al firmei noastre care va sta de voba cu țanțarul si va rezolva problema.Intr-adevar, peste putin timp vine unu' de la firma, tipa il invita in casa si se duc in dormitor unde era țanțarul. Tipu' zice Picture (Metafile)oamna, dezbracati-va si intindeti-va pe pat.Femeia face dupa cum i se spune. Tipu' se dezbraca si el, se uita la țanțar si zice :- Ba... fii atent aici... iti arat pentru ultima oara!!!

 

 

Sotul tocmai termina de citit "Barbatul casei", o carte care ii invata pe barbati cum sa se impuna in relatia cu sotia. Vine direct la nevasta-sa si proptindu-se in fata ei, zice: -De acum inainte sa-ti intre in cap ca eu sint barbatul in casa asta si cuvintul meu e lege!!! Ai inteles??? Asa. Acum vreau sa-mi prepari cina, sa ma servesti, iar dupa ce maninc te duci sa-mi pregatesti baia, ca sa ma relaxez. Iar dupa baie, ghici cine ma barbiereste si imi aranjeaza parul!!?? Uitandu-se calma la el, nevasta intreaba sincer interesata: -Aia de la pompe funebre?!

 

http://www.glumbert.com/media/women

http://www.metacafe.com/watch/216103/scare...vampire_bikers/

 

"cunoasteti o fata simpla din Falticeni?"

A inghitit periuta de dinti in timp ce se antrena pentru sex oral

 

Andreea V., in virsta de 15 ani, din Falticeni, judetul Suceava, a trecut printr-o experienta pe care nu o va uita tot restul vietii. Ea a ajuns la Spitalul Judetean dupa ce inghitit o periuta de dinti, informeaza RomNET. Medicii au ramas uimiti de povestea fetei, mai ales ca obiectul este lung de 18 cm si nu putea fi inghitit asa de usor, din greseala, asa cum pretindea - la inceput - fata. Si mai curios este ca periuta era pozitionata invers de cum ar fi putut fi utilizata ca si periuta de dinti, deci, cu coada in jos. Misterul a fost insa "dezvaluit" de o amica a fetei, careia Andreea i-a spus cum a reusit aceasta inedita performanta. De fapt, Andreea se antrena pentru sex oral extrem, ca in filmele XXX, dar s-a inecat si a ... inghitit-o de tot. Periuta a ajuns in stomacul fetei, iar medicii spera acum sa o elimine pe cale naturala. O veste buna este ca periuta nu i-a provocat adolescentei leziuni interne. Povestea are insa si o parte proasta.Daca nu va elimina periuta, obiectul va fi scos prin operatie.

 

Realizezi ca traiesti in anul 2006 fiindca.....

 

1. tastezi numarul PIN, fara sa vrei, la cuptorul cu microunde.

 

2. de ani de zile nu ai mai jucat solitaire cu carti reale

 

3. ai o lista cu 15 numere de telefon ca sa iti suni familia formata din 3 persoane

 

4. trimiti un mail colegului care sta linga tine

 

5. ai pierdut contactul cu prietenii fiindca nu ai adresele lor de e-mail

 

6. te intorci dupa o zi lunga de lucru acasa si raspunzi la telefon cu numele firmei

 

7. formezi 0 la telefon ca sa primesti informatii

 

8. esti de 4 ani la locul tau de munca, dar pentru 3 firme diferite

 

10. toate reclamele de la TV arata si o adresa de web

 

11. intri in panica cind realizezi ca ai plecat de acasa fara mobil si te intorci din drum ca sa-l iei

 

12. te trezesti de dimineata si deschizi outlook-ul inainte sa bei cafeaua

 

13. inclini capul, ca sa zimbesti ;-)

 

14. citesti textul asta si rinjesti

 

15. mai rau, stii deja ca vei trimite mailul acesta mai departe

 

16. esti prea ocupat ca sa iti dai seama ca din lista lipseste punctul 9

 

17. te mai uiti o data pe lista, ca sa vezi daca intr-adevar punctul 9 lipseste

 

Un om de stiinta sud-american a descoperit, dupa cercetari indelungate si complicate, ca persoanele care nu sint sexual active isi citesc e-mail-urile cu mina pe mouse.

 

Acum nu mai are sens sa iei mina de pe mouse, e prea tirziu......

 

 

Intrebare: Care este CULMEA CASCADORIEI? Raspuns: Sa te arunci de pe bloc si sa te prinzi de bordura!...

 

- Cand ii zambeste un roman unui ungur ?

- ...cand il vede prin luneta.

 

Un roman soseste in Africa de Sud. La aeroport se aseaza la coada la autobuz. La coada erau numai negri. La un moment da trece un alb pe langa el si il intreaba:

- Esti nou pe aici?

- Da.

- Pai uite cum vine treaba, numai negrii merg cu autobuzul, albii merg gratuit cu taxiurile.

Ia omul nostru taxiul ajunge la hotel si se cazeaza. Spre seara se hotaraste sa mearga la cinematograf. Acolo se aseaza la coada la bilete. La un moment dat cineva il intreaba:

- Dumneata esti nou pe aici?

- Da, raspunde romanul.

- Albii nu stau la coada. Uite ia-ti bilet de la ghiseul acela liber.

Isi ia omul biletul si intra in sala cinematografului, unde erau numai negrii. Cand da sa se aseze pe un scaun, un negru il intreaba:

- Mata esti nou pe aici?

- Da.

- Pai du-te sus la etaj, acolo stau albii. Parterul este pentru negrii.

Ajunge omu' la etaj si se instaleaza pe scaun. Incepe filmul si dupa un timp ii vine sa se pise. Se scoala, si incearca sa iasa, la care vecinul de scaun il intreaba:

- Esti nou pe aici, asa-i?

- Da sunt nou.

- Ei sa stii ca aici albii nu merg la toaleta la cinematograf.

- Si cum fac?

- Te pisi de aici peste peste aia de jos.

Omul nostru se conformeaza si incepe sa-si faca nevoia peste balustrada.

La un moment dat negrul de la parter care era udat in felul acesta striga suparat.

- Auzi, nu-i asa ca esti nou pe aici.

- Da, raspunse romanul.

- Se vede! Mai baleiaz-o omule, mai baleiaz-o.

 

Abia s-a deschis barul si apare un bãrbat slab, neras, cu o figura mahmura si hainele mototolite, si se adreseazã barmanului:

- Spune-mi, te rog, m-ai vãzut asta-noapte pe aici?

- Bineînteles.

- Si am consumat de vreun milion?

- Cam asa ceva.

- Bine, gata, m-am linisit. Credeam ca i-am pierdut.

 

Rockerii americani isi scriu cu rockerii rusi:

"Noi suntem cei mai adevarati rockeri din lume, avem cei mai jerpeliti

blugi, pe care nu ni i-am dat jos de 2 ani de zile. Avem cel mai slinos

par

si cele mai mrdare tricouri, nu ne-am mai spalat de ani de zile...si ca

sa

va aratam cat de adevarati rockeri suntem noi ne stergem la c_r cu

scrisoarea asta".

Primesc raspuns de la rockerii rusi:

"Rockerii adevarati nu se sterg la c_r"

 

Alearga Fat-Frumos cu calul lui nazdravan. Deodata in spate, vede cum se apropie vijelios Zmeul.

- Calule nazdravan, cum sa facem sa scapam de Zmeu? intreaba disperat Fat-Frumos

- Baga mana in urechea mea stanga!

Baga mana Fat-Frumos in urechea calului, si scoate un pieptene. Il arunca in spate si se face o padure! Se pune Zmeul pe mancat copaci, si iar vine pe urmele lor...

- Calule nazdravan, nu am scapat de Zmeu, ce ne facem?

- Baga mana in urechea mea dreapta.

Baga mana Fat-Frumos si scoate o oglinda...o arunca in spate, se formeaza un lac imens...Zmeul bea toata apa si iar se tine dupa ei...

- Calule nazdravan, iar e Zmeul dupa noi. Cum sa facem sa scapam de Zmeu???

- Baga mana in urechea mea stanga.

Baga iar mana Fat-Frumos in urechea calului, si scoate un pachet de Marlboro si o bricheta. Le arunca in spate... Se apropie Zmeul... opreste calul... ia pachetul de Marlboro... scoate o tigara, o miroase... o pune in gura... o aprinde... trage un fum... si tacticos si ganditor se intreaba:

- Bai... dar... oare eu de fapt... ce am cu baiatul asta?...

 

Se duce Fat Frumos sa omoare balaurul fioros.

Ajunge la grota, paseste darz, apare balaurul cu doua capete. Fat Frumos scoate sabia si i le taie. Imediat cresc alte 4 capete in loc.

Fat Frumos le taie si pe aceastea si alte 8 capete rasar imediat. Le taie pe astea 8, cresc alte 16. Le taie si pe aceastea si deodata cresc 32.

Munceste Fat Frumos sa taie toate cele 32 de capete, pac! 64. Taie. Apoi 128. Taie. Apoi 256. Taie.

Apoi brusc balaurul muri. De ce? Era un balaur pe 8 biti.

 

Profesoara intreaba elevul: - Iti pun o intrebare

- Bine d-na, dar numai una singura.

- Unde e Australia?

- Acolo, raspunde elevul.

- Unde acolo?

- Asta e deja o alta intrebare.

 

Intr-un WC public, se uita Bula la vecinul de langa el, un negru.

Uimit de dimensiunea penisului, il intreaba pe acesta:

- Scuza-mi impertinenta, dar ce ai facut sa-ti creasca asa mare?

Negrul ii dezvaluie secretul.

- De cate ori ma duc sa urinez, mi-o bat de cateva ori de WC.

Dupa doua luni il intalneste Bula pe negru, la care acesta il intreaba.

- Cum merge cu antrenamentul?

Bula, fericit, raspunde:

- Bine, deja e neagra!

 

Bula la scoala.Il intreba invatatoarea:

-I-a zi ba Bula, ce faci cand pleaca vaporul?

-Nu stiu

-Dar cand se ineaca un copil?

-Nu stiu

-Dar cand se bat doi copii?

-Nu stiu

-Dar cand e coada la paine?

-Nu stiu

-Maine daca nu sti sa raspunzi,iti dau 4

Se duce Bula la tac-so si-l intreaba,iar el ii raspunde:-Cand pleaca vaporul scoti batista si faci la revedere,cand se ineaca un copil sari dupa el si-l scoti la mal,cand se bat 2 copii ii desparti,iar cand e coada la paine iti astepti si tu randul.A doua zi:

-I-a zi bula ce faci cand pleaca vaporul?

-Sar dupa el si-l scot la MAL

-Dar cand se ineaca un copil?

-Scot batista si fac la revedere

-Dar cand e coada la paine?

-II despart

-Si cand se bat 2 copii?

-Mi-astept si eu randul

 

Un tip intra in farmacie si cere un pachet de prezervative. -Ce numar doriti? intreaba farmacista. -Nu stiu. -Luati tabla asta cu gauri de diferite marimi si mergeti la toaleta sa vedeti. Dupa minute bune tipul revine. -Ei, ce numar sa fie? intreaba farmacista. -Da-le incolo de prezervative, cat costa tabla?

 

Bula in China se ia la bataie cu un ninja. Se bat ei ce se bat si se hotarasc sa dea fiecare cate o lovitura. Care da mai tare e mai bun. "Bang" ninja una in gura lui Bula - doarme 2 zile. Se trezeste Bula:

 

- Ce a fost asta ma?

- "Cheia dragonului".

Ii trage si Bula "bang" una in gura omului ninja. Se trezeste ninja peste doua saptamani.

- Ce-a fost asta, ma?

- Cheia franceza!

 

Ion si cu Vasile se vorbesc sa mearga la liceu, dar Vasile spune ba ca

nu vrea, ba ca e departe de sat si nu se mai duce. Ion vine dupa un timp

acasa si-i arata lui Vasile o poza. -Stii tu cine-i in poza asta? Sta

Vasile se uita, se uita si nu stie sa-i spuna. -E Mihai Eminescu, mai, e

cel mai mare poet al romanilor, mai... Stie o lume intreaga, dar tu nu

stii, ca nu esti la liceu! Trece timpul si vine acasa Ion cu alta poza

sa-i arate lui Vasile. -Stii tu, Vasile, cine-i in poza asta? -Nu, mai

Ioane. Cine-i in poza? -E Constantin Brancusi: cel mai mare sculptor

roman, stie o lume intreaga dar tu nu stii, ma, ca nu esti la liceu!

Dupa un timp vine Ion acasa si vine randul lui Vasile sa-i arata o poza.

-Stii tu, mai Ioane, cine-i in poza asta? Sta Ion pe ganduri, se uita,

se rasuceste si nu stie ce sa raspunda. -E Gheorghe, din capatul

satului, vine in fiecare zi la nevasta-ta, cand esti plecat, stie tot

satul, dar tu nu stii, ca esti la liceu!

post-5618-1163746285_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leul prin padure, da peste Vulpe si o ia de gat: - Ia zi, Vulpe, cine e regele animalelor?? Vulpea, sufocandu-se: - Tttuuu essssti... Leul arunca Vulpea cat colo si merge mai departe, si da peste un lup, la care ii sare in spate: - Cine e, ma, regele animalelor, ha??? - Tu esti, Leule, tu esti... Leul il lasa si pe sarmanul Lup in pace si merge mai departe, intalnindu-se cu Elefantul: - Spune, Elefantule, cine e regele animalelor?? Elefantul il ia frumusel in trompa si da de doua, trei ori cu el de pamant. Leul, intins lat si abia sufland, se ridica si ii zice, chinuit: - Ei, nu stii, nu stii, asta este...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iepurasu era acasa la el si i se face pofta de clatite tot saliveaza el si la un moment dat gata se hotaraste sa isi faca asa ca se apuca de munca si face invaluit acolo compozitia cand sa se apuca sa le coaca ..ghinion nu are tava in ce sa le prajeasca ..sta el se gandeste ce se gandeste acuma ce sa faca cu aluatu ..isi aduce aminte ca ursu are tava se imbraca repede si pleaca spre urs...pe drum se gandeste..bine cer io tava da si la urs i trebe clatite in cazu asta..pai na i dau lui 5 si cu 5 raman io..mai merge ce merge iara se gandeste..bine mai da ursu e mare se satura el diun 5 clatite!?!?sa stii tu ca la asta i tre vre-o 8..da na las ca tot e bine raman eu cu doua decat sa fi aruncat aluatu tot e ceva..ajunge la urs acasa si bate la usa si cand deschide ursu iepurasu zice catre el: Te bag in (cuvant urat) matii cu tava ta cu tot!!!! :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un cioban pastea cele 100 de oi intre doua parcele de porumb si cum statea el sprijinit in toiag si medita vine proprietarul si il intreaba: -Ce faci mai ciobane aici? -Nu vezi pasc oile... -Vezi ca esti necioplit, poate iti f.. una! La care ciobanul ii raspunde: -Poti sa le f... pe toate, ca eu doar le pazesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...