Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1900

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lectie de patriotism

 

O familie de viermi traia intr-un rahat. Micul vierme o intreaba pe mama sa:

- Mama, noi am putea trai intr-un mar?

- Da, fiule, am putea trai intr-un mar.

 

- Mama, noi am putea trai intr-o banana?

- Da, fiule, am putea trai intr-o banana.

 

- Atunci, mama, de ce traim intr-un rahat?!?

- Pentru ca suntem patrioti si asta e tzara noastra, fiule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.google.com

 

băgați Failure la search fară ghilimele Âşi simțiți-vă norocoÂşi 'I'm Feeling Lucky' :hurt:

 

până nu s-or prinde ăia de la Google ;)

 

Nu stiu cine a facut treaba asta dar e TOTAL... Corespunde cu realitatea deci nu-mi vine sa rad :P :smoke: :puke:

Sper sa nu se trezeasca Google dat in judecata!

:cheers: :) :D pentru mr. president :) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D post-5618-1161268870_thumb.jpg

maxima zilei spusa de un barbat

"Zambetul este al doilea lucru superb pe care femeile il pot face cu buzele".

 

 

 

DAR NU TOATE

 

Nu toate il au superb, sau nu toate il pot face pe primul? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotia catre sot:

- Maine implinim 30 ani de casnicie. Am putea taia porcul?

- De ce? Doar nu e vina lui...

 

Vine sotul tarziu acasa, sotia nu-i da drumul. El ii spune: - Am adus flori pentru cea mai frumoasa femeie din lume! Sotia deschide usa si intreaba: - Unde sunt florile? - Dar unde e cea mai frumoasa femeie?

 

O blonda sta pe o banca in parc si plange. Un tip se apropie si o intreaba ce s-a intamplat. - Vesti groaznice. A murit mama, dar asta nu-i tot; am sunat-o pe sora-mea si mi-a spus ca si mama ei a murit.

 

Un batrin ajunge la doctor plingindu-se de oboseala. Dupa ce doctorul il verifica, il intreaba pe batrin de citeori pe saptamina are relatii sexuale. Batrinul raspunde: duminica, luni, marti si joi. Doctorul se uita la el si spune: este prea mult pt virsta ta, trebuie sa reduci, reduce ziua de marti. Batrinul aude si incepe sa sara de bucurie. - De ce esti asa de fericit? intreaba doctorul - Fiindca marti este cu sotia mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca a mai fost dar e super , (no offence maghiarilor)

 

 

Un doctor roman si unul ungur povestesc reusitele lor in meserie.

Cel ungur , mai laudaros zice:

-Mama mea a pierdut intr-un accident un ochi. Eu i-am pus unul din sticla, am mai operat-o de cateva ori si acum a inceput sa vada cu el.

Intelegand minciuna , medicul roman spune:

-La mine a venit intr-o zi un pacient caruia ii fusese amputat penisul. Nici o problema, i-am taiat degetul mare de la un picior, i l-am pus in loc de penis si dupa o luna a inceput sa phoota.

-Imposibil omule, cine a mai vazut asa ceva?

-Mama ta , cu ochiul ei de sticla!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Top 10 Worst Company URLs :

 

1. A site called ‘Who Represents’ where you can find the name of the agent

that represents a celebrity. Their domain name… wait for it… is

 

www.whorepresents.com

 

2. Experts Exchange, a knowledge base where programmers can exchange

advice and views at

 

www.expertsexchange.com

 

3. Looking for a pen? Look no further than Pen Island at

 

www.penisland.net

 

4. Need a therapist? Try Therapist Finder at

www.therapistfinder.com

 

5. Then of course, there’s the Italian Power Generator company…

 

www.powergenitalia.com

 

6. And now, we have the Mole Station Native Nursery, based in New South

Wales:

 

www.molestationnursery.com

 

7. If you’re looking for computer software, there’s always

 

www.ipanywhere.com

 

8. Welcome to the First Cumming Methodist Church. Their website is

 

www.cummingfirst.com

 

9. Then, of course, there’s these brainless art designers, and their

whacky website:

 

www.speedofart.com

 

10. Want to holiday in Lake Tahoe? Try their brochure website at

 

www.gotahoe.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://fonotecadeaur.uv.ro/

 

Fiecare al cincelea om, in lume, e chinez. Noi, in familie, suntem cinci deci cineva e chinez. Poate tata sau mama, poate frate-meu, mai mare, Costel, sau frate-meu mai mic, Ho-Xiao-Pen. Eu cred ca-i Costel...

 

Un ardelean se uita-n oglinda:

No, fain is! No, frumos mi-s, Doamne! F***-m-as!

 

Un tip intra intr-un magazin si o intreaba pe vanzatoare:- Aveti vopsea de oua?Vanzatoarea se uita cu atentie la el, il masoara din cap pana-n picioare, zambeste si-i raspunde:- Cochetuleee!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un naufragiat ajunge in jungla unde este inconjurat de un trib de canibali. Disperat, omul isi indreapta privirea spre cer si spune: - Doamne, sunt pierdut! Cerul se lumineaza deasupra lui, este invaluit de raze si se aude o voce de sus: - Fiul meu, nu esti inca pierdut. Ia o piatra si arunc-o in capul conducatorului lor. Omul ia o piatra si o arunca in capul sefului canibalilor. Vocea de sus: - Acum esti pierdut

 

 

Sotul se intoarce tarziu acasa si incearca sa se bage in pat fara sa-si trezeasca nevasta. Sotia il intreaba:

- Ai venit, hai? Cat e ora?

- 10.

- Cum "zece", daca eu am auzit pendula batand unu?

- Pai si, ce? Vrei sa bata si zero ?!

 

La o banca intra un individ mascat, cu un pistolin mana si striga:

- Nu misca nimeni. Acesta este un jaf armat.

Toata lumea ramane inmarmurita de groaza. tipul se duce la o caserita si ii spune:

- Doaman o sa te impusc.

Tipa speriata il roaga:

- Domnule, va rog nu! Am copii acasa, fac orice numai nu ma impuscati.

Tipul spune:

- Da? Chiar faci orice ca sa nu te impusc? Atunci fa-mi repede un sex oral.

Tipa se impotriveste prima data, dar la amenintarile individului face cele solicitate. Dupa ce termina, tipul foarte fericit isi scoate masca de pe fata si-i spune candid:

- Ai vazut nevasta ca se poate? Erai tare revoltata acasa...

 

Era Isus pe cruce. Se uita la talharul din stranga si-l intreaba : Esti gata? Talharul raspunde ca Da. Apoi se uita la talharul din dreapta si-l intreaba : Dar tu esti gata? Si talharul din dreapta raspunde promt Da!

- Okay. 1 ........... 2.................. 3.............. SI !!!!

 

Emeniaito... Emeniaito...

 

 

 

 

Doi politisti stau de vorba:

- Dom' sergent, nu cumparati o juma' de porc?

- Pentru ce? Sa se rastoarne în cotet?

 

Un politist emancipat sta alaturi de un tigan pe marginea drumului, în asteptarea

autobuzului, si-i spune acestuia:

- Stii tu cum aratam noi doi acum?

- Nu, dom' capitan, îi raspunde tiganul.

- Ca un vultur si un rahat.

- Bine, domnu' general. Atunci eu trebuie sa-mi iau zborul ca mi-a venit autobuzul.

 

Un tip pescuia linistit.

La un moment dat, simte ca a prins ceva. Incepe sa traga, sa traga si cum tragea el apare din apa o vaca.

- Ce cauti aici, ma, vaca?

-...da ba, chiar asa, ce caut eu aici?

 

Doi prieteni care nu s-au mai vazut de mult timp se intalnesc intr-un bar. Unul dintre ei isi ascunde cu greu lacrimile.- Ce-ai patit bratrane?- Sufar, sufar... M-am intors de curand dintr-un safari...- Si, nu te-ai distrat bine?- La vantoare am fost prins de o gorila - masculul dominant al grupului - si violat incontinuu, cu salbaticie, timp de trei zile!- Batrane, e ingrozitor!!! Dar linisteste-te, o sa treaca si asta... Nimeni nu va afla secretul tau: eu nu o sa spun nimanui, iar gorila oricum nu vorbeste.- Pai tocmai asta e: NU VORBESTE, NU SCRIE, NU TELEFONEAZA..

 

O rusoaica s-a casatorit cu un englez si ei traiau fericiti in Londra.

Rusoaica nu stia prea bine engleza dar putea comunica cu sotul ei.

Problema era cind ea trebuia sa faca cumparaturi.Intr-o zi, ea se duce la macelar si a vrut sa cumpere pulpe de pui.Nestiind cum sa le ceara, in disperare a inceput sa cotcodaceasca, si-a ridicat rochia si i-a aratat macelarului, pulpele. Macelarul a inteles si i-a dat pulpe de pui.

In ziua urmatoare ea a vrut sa cumpere piept de pui. Nestiind cum sa ceara a cotcodacit din nou, si-a deschis bluza si i-a aratat macelarului sinii ei. Macelarul a inteles si i-a dat piept de pui.

A treia zi, rusoaica avea nevoie sa cumpere niste cirnati.Ne fiind in stare sa comunice, ea a decis sa-l ia cu ea pe sotul ei la macelar.

Opreste-te un moment si incearca sa-ti imaginezi ce crezi ca ea a avut in minte.

 

 

Coboara mai jos!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AHAAAA!!!!!!

 

Te-ai gindit la lucruri rusinoase!!!!!!

 

 

Hellooooooo... .ai uitat ca sotul ei este englez si vorbeste englezeste???

 

1. Intr-o seara,un om se plimba prin cimitir.Nefiind atent,cade intr-o

groapa.

Omul incepe sa strige:

- Ajutor!!! Ajutooor! Imi este frig!

La care,apare un gropar si acoperind groapa cu pamant spune:

- Pai , daca te-ai dezvelit!

 

Ion iese din casa si il vede peste gard pe vecinul lui, Marin, care isi batea temeinic nevasta.

- Marine, ce faci, ma?

- Iote, imi repar masina de spalat!

 

Iti place sa fii mangaiata?

Sa fii atinsa ???

 

Sa fii pipait?..

Sa fii incinsa?

Iti place sa simti respiratia celuilalt langa urechea ta?

 

Sau poate pe gat ori pe fata?

Iti place sa incerci pozitii noi?

Sa incepi rece si sa sfarsesti fierbinte si transpirata?

 

*RATB*... cu noi fanteziile tale devin realitate. Incearca-ne!!!... 30 de zile alaturi de noi...la un pret ce sfideaza concurenta

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica se duce o blonda la cazino si zice: -Vreau sa pariez pe 2 numere, dar ca sa castig trebuie sa ma dezbrac. Toti sunt de acord, se dezbraca si arunca zarurile. -Am castigat, am castigat,incepe sa se bucure ea. Ia banii si pleaca. La care dealerul zice catre celalalt: -Tu ai vazut zarurile pe care le-a aruncat ? -Nu, creadeam ca le-ai vazut tu, spuse celalalt dealer. MORALA: Nu toate blondele sunt proaste, dar barbatii tot barbati raman....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica se duce o blonda la cazino si zice: -Vreau sa pariez pe 2 numere, dar ca sa castig trebuie sa ma dezbrac. Toti sunt de acord, se dezbraca si arunca zarurile. -Am castigat, am castigat,incepe sa se bucure ea. Ia banii si pleaca. La care dealerul zice catre celalalt: -Tu ai vazut zarurile pe care le-a aruncat ? -Nu, creadeam ca le-ai vazut tu, spuse celalalt dealer. MORALA: Nu toate blondele sunt proaste, dar barbatii tot barbati raman....

 

:cheers: :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In vacanta un roman si un ungur ajung la Marea Neagra si se cearta din cauza marii...

Romanul spune: Ma Pisti... nu vrei tu sa nu ne mai certam pt mare?... Hai sa ne certam pt Transilvania. Unguru` aproba...

 

Face romanul: Mah... tie nu ti`ar placea sa vezi pe placutze sa scie`n maghiara?

Ungurul in extaz: yoooy....

-Mah... Copkiii sa mearga la scoli maghiare...

-Taci ca ma exciti...

-Mah... primaru` sa fie ungur...

-Vreaau!!!

-Presedintele maghiar...

-Vreeeau!!!

-Vrei??

-Vreeeaaau!!!

-Poi dute`n Ungaria mah...

 

http://www.funbly.com/Coin_Dominoes.html

 

Un cioban isi pastea oile pe camp, sprijinit in bata, privind impasibil si netulburat de nimic iarba verde si cerul albastru. La un moment dat aterizeaza la cativa metri de el un OZN. Ciobanul ramane in continuare impasibil si priveste netulburat ce se petrece. Din OZN coboara un extraterestru ciudat, care nu avea cap ci doar un gat ceva mai lung. Face cativa pasi spre cioban, se opreste langa acesta si dintr-odata din gatul sau neobisnuit iese un alt gat.

Ciobanul ramane nemiscat, privind indiferent la extraterestru. Din cel de-al doilea gat al respectivului iese, ca un telescop, inca un gat. Apoi inca unul mai mic si inca unul.

Atunci, ciobanul nostru, in continuare sprijinit de bata sa, ii spune apasat si fara sa clipeasca: ..tuti gatii ma-tii!!

 

 

Un sofer de tir intra intr-un bordel de pe traseu, pune 500 de dolari pe masa patroanei si spune:

Ai aici 500 de parai, da-mi cea mai grasa si nasoala femeie pe care o ai si trimite-mi in camera si o portie din cea mai arsa, lipita si fara gust mincare de la bucatarie.

Patroana:

- Iubi..dar de banii astia iti dau cea mai tare femeie de pe aici, plus ca te hranesc 3 zile cu cele mai fine mincaruri.

Soferul:

- Honey, n-am chef de sex, mi-e dor de casa

 

 

http://www.220.ro/stuff/Sex_intre_testoase.htm :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...