Sari la conținut

Vand Honda CRF450 X


Postări Recomandate

Vand usor negociabil Honda Crf450X 2005, cu putine ore de functionare ,vreo 1500 km, sant al doilea propietar . Cumparata direct de la Honda dealer cu multi ani in urma dar folosita foarte putin .
Accesori noi ce le-am instalat eu:
- Kikit Side Stand (se numeste asa ca poti sa dai la pedala din stand in piciore pe scarite).
- WorkConection Radiator protecror.
- WorkConection Sasiu (Frame) protection.
- WorkConection protector pentru cilindru de frana spate.
- Cyrca Handguards , cu prindere pe furca , mult mai solida ca cea pe ghidon..
De asemenea daca primesc suma ceruta mai ofer un Baja Skidplate (blindaj de aluminiu) in valoare de 200-Euro., in acelasi pret. de 3200-Euro. Motocicleta e adusa din strainatate si nu e inmatriculata.
Vand separat la pachet pentru 1000-Euro, un kit de ambreaj automatic nou Rekluse in valoare de 800-Euro. si un set nou de roti negre cu butuci si bucse rosi de la DNA (firma ce face roti costumizate si pentru Harley Davidson) in valoare de 1000-Eur. Atat rotile cat si ambreaju automatic merg la motocicleta aceasta dar se potrivesc si la alte modele.
PS. Setul de roti si Reklusul sant puse si pe alte websituri si daca se vand acolo sar putea sa nu mai fie disponibile, va rog contactatima referitor la asta.
In concluzie: Motocicleta fara Setul extra de roti si Rekluse este 3200-Euro. iar cu aceste extra accesori incluse va fi 4200- Euro.

Mai multe informatii la tel. 0751551792

IMG_7027.thumb.JPG.ed01a7d7dbaa9358ae390275995fd6c6.JPGEHVQ5693.thumb.JPG.f4607f9caa1cc77fb1235bad073ed909.JPGIMG_7031.thumb.JPG.47f1a38be5114bb34b9927e4eb82533e.JPGIMG_7035.thumb.JPG.9809f40af86fa7445d9f6f5400af6508.JPGIMG_7036.thumb.JPG.a3ac9e27d263135642f7687e9e7f9a8c.JPGIMG_7053.thumb.JPG.0cc89fafa7c0edda6bc1db6d1081207d.JPGIMG_7082.thumb.JPG.6c5d2606f839fc08da2d3e39ec9e1452.JPGMTNX9650.thumb.JPG.c74a90f809dffd471cdbb64f02a8368c.JPGIMG_7072.thumb.JPG.3f0c41fde21b547359a870a4da1c854a.JPGIMG_7070.thumb.JPG.cbac2c41430dd274ed50a4f839404db7.JPGIMG_7075.thumb.JPG.c39059a8269f59d05d29ff7e504fd877.JPG

IMG_7042.JPG

IMG_7045.JPG

IMG_7047.JPG

IMG_7038.JPG

IMG_7040.JPG

IMG_7065.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Informatiile obligatorii pe care trebuie sa le contina un anunt sunt urmatoarele:

- Numar telefon/modalitate contact.  - ok 
- Pret. - ok 
- Poza(e). - ok 


- Starea actelor (unde este cazul, ITP pana la ce data, posibilitatea de eliberare certificat fiscal, asigurare, CASCO, carte service, garantie, etc.).
- Orasul unde se afla bunul / userul. In versiunea mobile profilul userilor nu este vizibil, prin urmare acest aspect trebuie specificat clar in anunt.

- In cazul nerespectarii acestor reguli anuntul se sterge automat, fara notificare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i mai dam o sansa autorului!

Asadar, reciteste regulamentul si completeaza fuga-fuga detaliile care lipsesc, ca sa nu dispara anuntul! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti carcotasi cu actele, motocicleta nu e inmatriculabila pentru circulatia pe drumuri publice, asa ca actele si ITP-ul nu au sens; chiar scrie in anunt ca nu e inmatriculata. Fiind din 2005, garantia e evident ca nu mai e valabila, mai ales ca la offroad Honda da garantie doar cateva luni. Lipseste doar localitatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, TomTheMouse a spus:

Sunteti carcotasi cu actele, motocicleta nu e inmatriculabila pentru circulatia pe drumuri publice, asa ca actele si ITP-ul nu au sens; chiar scrie in anunt ca nu e inmatriculata. Fiind din 2005, garantia e evident ca nu mai e valabila, mai ales ca la offroad Honda da garantie doar cateva luni. Lipseste doar localitatea.

Nu-i nimeni carcotas...este un regulament, trebuie respectat! Ca lipseste doar un singur detaliu, inseamna ca anuntul nu-i conform si ar trebui sters!  Iar io n-am sustinut ca acte, garantie, ITP...am scris clar:..."reciteste regulamentul si completeaza fuga-fuga detaliile care lipsesc, ca sa nu dispara anuntul!"

Am gresit?! Da! Fiindca trebuia sa sterg anuntul instant si sa nu mai revin cu justificari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, TomTheMouse a spus:

Sunteti carcotasi cu actele, motocicleta nu e inmatriculabila pentru circulatia pe drumuri publice, asa ca actele si ITP-ul nu au sens; chiar scrie in anunt ca nu e inmatriculata. Fiind din 2005, garantia e evident ca nu mai e valabila, mai ales ca la offroad Honda da garantie doar cateva luni. Lipseste doar localitatea.


Inmatriculata e una, inmatriculabila e alta.

Documente de provenienta e una, documente pentru inmatriculare e alta.

Adica acte care dovedesc proprietatea, ca omul zice ca e al doilea proprietar.

Eu am alte nelamuriri:

* contor in ore sau in km, ca n-am inteles?

* ce inseamna "accesorii noi montate", noi cand au fost montate sau noi acum si montate chiar inainte de vanzare, fara sa fi folosit mobra cu ele pe ea?

 

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, TomTheMouse a spus:

Sunteti carcotasi cu actele

Cu tot respectul,nu asta a fost intenția mea, era destul de dimineața și nu eram treaz 100%.

Acum 16 ore, George VTX a spus:

Motocicleta e adusa din strainatate si nu e inmatriculata.

Aici este vina mea, am crezut că este street legal , cum este Yamaha wr 450f  și nu ai vrut să o înmatriculezi și poate exista posibilitatea de inmatriculare

O zi bună !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e neinmatriculabila ar fi fost grav daca era inmatriculata. E model care nu are oglinzi, semnalizari, stop si far, nu poate fi inmatriculata decat daca ii pui toate astea si treci pe la RAR, prea multa munca si nu merita. Oricum nu e o moto de mers pe strada.

 

Actele sunt ceva relativ: daca ai contract de vanzare-cumparare de la un nene din Germania, ce iti spune asta despre moto? Nimic. Eventual daca are factura originala de la dealer, de acum 18 ani, aia ar fi o informatie utila.

 

Nu tin cu ursul, dar nu e chiar o motocicleta uzuala, e strict offroad si foarte apreciata acolo. Si e foarte greu de utilizat de incepatori, din cate stiu, si de-aia se vand cu kilometri putini.

Editat de TomTheMouse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 ore, TomTheMouse a spus:

Daca e neinmatriculabila ar fi fost grav daca era inmatriculata. E model care nu are oglinzi, semnalizari, stop si far, nu poate fi inmatriculata decat daca ii pui toate astea si treci pe la RAR, prea multa munca si nu merita. Oricum nu e o moto de mers pe strada.

 

Actele sunt ceva relativ: daca ai contract de vanzare-cumparare de la un nene din Germania, ce iti spune asta despre moto? Nimic. Eventual daca are factura originala de la dealer, de acum 18 ani, aia ar fi o informatie utila.

 

Nu tin cu ursul, dar nu e chiar o motocicleta uzuala, e strict offroad si foarte apreciata acolo. Si e foarte greu de utilizat de incepatori, din cate stiu, si de-aia se vand cu kilometri putini.

 Eu am avut CRF 250X, am inmatriculat-o fara probleme. Acest model se preteaza foarte bine si la supermoto, are niste caluti care se simt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...