Sari la conținut

Turcia 2023 cu Honda CRF 300L


Postări Recomandate

Pe la inceputul anului m-am asternut la un drum de aprimativ 5k km prin Romania si Turcia. Plecat fara un plan prea detaliat, in episodul de mai jos este bucata Bucuresti - Edirne via Baia Mare.

 

Motocicleta cu care am plecat a fost o Honda CRF 300L. Ca deobicei, am filmat toata treaba, mai jos este primul episod al seriei. Voi adauga episoade noi pe masura ce le editez, sper sa va placa.

 



PS: este prima oara cand editez video-uri in stilul asta, sunt curios cum vi se pare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este prima data cand vad un episod mai lung de trei-cinci minute de calatorii moto, cap-coada, de pe acest site! Frumos, bine editat si...bravo, ai surprins esentialul! Astept episodu' urmator! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inceputul, fix genul meu de umor :)) "i think he has prepared thoroughly... stai ca am uitat cheia".
Finalul, fix deloc pe placul meu, eu m-am saturat sa aud intrebarea aia cu preotul, vine la pachet cu barba lunga.

Keep 'em coming, e ce trebuie, subscribed eram deja.

PS. au fost forta gentile enduristan anu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare, In episodul acesta plecam din Edirne și am ajungem în Izmir, trecând pe podul "Çanakkale 1915".

Au fost niste zile superbe, cu multe peisaje frumoase și PUTIN somn, dar multe amintiri!

Iată linkul către ultimul episod -
 


Dacă vă place și vreți să vedeți mai mult, abonați-vă la canal. Va multumesc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Povestea continua dupa o noapte foarte, foarte scurta... incepem cu niste golaneala pe coclauri ca sa terminam in stil mai pe cultura, asa :))
 

V-am spus cat imi plac cateii? O sa vedeti ca si ei ma plac... toti cei 15 sau cati erau in parcarea scaldata de semiluna turceasca.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...