Sari la conținut

Transport jante+anvelope


gascoigne
 Share

Postări Recomandate

Salut,

Stiti care e cea mai buna varianta pentru a trimite niste roti in tara (Bucuresti - Baia Mare)?
Fancourier livreaza, dar pretinde ambalarea in cutii, care probabil mai costa inca 2-3 sute de lei.

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Fan Courier este la origine firma de curierat si nu este neaparat competitiva cand vorbim de greutati mari. Poti simula optiunea cargo de la ei, poate este mai avantajoasa. Incearca cu transportatorii de mai sus, poate gasesti ceva varianta in regim grupaj sau pe bursa de transport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Incearca la Atlassib, au vis a vis de Obor curieratul.

Am trimis eu prin ei anvelope din Bucuresti la Timisoara si Baia Mare in urma cu cativa ani. Au venit si le-au ridicat de la locatie, a doua zi au fost livrate. A fost nevoie doar sa le infoliez si sa scriu pe ele expeditor / destinatar si numarul de bucati 1/4, 2/4 etc. Am iesit cam la jumatate de pret fata de FanCourier sau alta firma de curierat rapid.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 15.03.2024 la 12:25, Unreal2 a spus:

Salutare,

Incearca la Atlassib, au vis a vis de Obor curieratul.

Am trimis eu prin ei anvelope din Bucuresti la Timisoara si Baia Mare in urma cu cativa ani. Au venit si le-au ridicat de la locatie, a doua zi au fost livrate. A fost nevoie doar sa le infoliez si sa scriu pe ele expeditor / destinatar si numarul de bucati 1/4, 2/4 etc. Am iesit cam la jumatate de pret fata de FanCourier sau alta firma de curierat rapid.

 

Multumesc, ma duc la Atlasib.

Rezolvat cu Atlasib, multumesc tuturor pentru sugestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...