Sari la conținut

Cat credeți ca ar costa o asemenea intervenție


Postări Recomandate

Acum 2 ore, sandu07 a spus:

Face parte tot din "oferta"

nu stimate! iei niste cazuri aparte si le bagi sub umbrela generalitatii, bagi toti mecanicii in aceasi oala cu gandirea astea.

 

la fel sa zic si eu de clientii rupti in poponeata care merg cu anvelope din 2010 si cand le zic hai ca le mai tin un sezon, sa bag toti motociclistii in aceasi oala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca o paranteză, să-i vezi cum se jură că au aderență blană pe curbe, dau cu genunchiul pe asfalt. Bonus: gumele vechi se tocesc mai greu. 🤔 Așa spun ăștia, dacă îți pun poze cu anvelopele schimbate anul ăsta la diverse mobre, te ia cu amețeli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, EL Ciupacabra a spus:

"Sefu, ai un cauciuc sh si pentru mine? Da' sa nu se vada sarmele!"

ceva de genu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și mie îmi cereau băieții să le caut în stivă vreun cauciuc "bunișor". Băi, ce țin în spatele garajului sunt gume de făcut lebede, leagăne sau de plantat flori, nu de pus pe moto. La care ei: dar chiar nu ai niciunul cât de cât?! Fuuuuck... 🤦

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 08.06.2024 la 10:36, Cavaleru a spus:

nu stimate! iei niste cazuri aparte si le bagi sub umbrela generalitatii, bagi toti mecanicii in aceasi oala cu gandirea astea.

 

la fel sa zic si eu de clientii rupti in poponeata care merg cu anvelope din 2010 si cand le zic hai ca le mai tin un sezon, sa bag toti motociclistii in aceasi oala?

Marea majoritate a începătorilor în căutare de mecanici dau peste astfel de personaje.

Eu unul a învățat să cern jegurile de aia ok.dar cei mai mulți nu o fac

Vezi aici lăudăroșenie cu... 1000 lei sa serviseze o furca

Unii au uitat că cerșetoria se practică în fata bisericii.acolo unde le e locul

La 08.06.2024 la 11:32, Lucian_M a spus:

Ca o paranteză, să-i vezi cum se jură că au aderență blană pe curbe, dau cu genunchiul pe asfalt. Bonus: gumele vechi se tocesc mai greu. 🤔 Așa spun ăștia, dacă îți pun poze cu anvelopele schimbate anul ăsta la diverse mobre, te ia cu amețeli.

Dacă îți postez aici ce carne aveau anvelopele schimbate la Yamaha,îți dă cu virgula

Dar eu sunt un sărac care își permite să cumpere consumabile,dar nu prea îmi permit să plătesc manopera unora că skr motors

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, Lucian_M a spus:

Azi îmi ajung Road 6, ia uite ce dau jos de pe moto..

 

IMG_20240526_213405.jpg

bo$$ astea mai merg 10 sezoane, ezti nebun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident! Pentru altul mai merge 1-2 ani setul.

Ideea e că plec în Turcia peste 3 săptămâni și nu vreau să mă întorc cu ele slick. 350 lei e un preț decent pentru un set.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Lucian_M a spus:

Azi îmi ajung Road 6, ia uite ce dau jos de pe moto..

 

IMG_20240526_213405.jpg

Aruncă-le, dă-le dreacu'. 😄

Da' cu ce te-au supărat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monopolizez topicul și nu-i ok...

Ideea e că plec la un drum lung și nu vreau să mă întorc cu ele opincă, adică nu trag de ele până le rup, nu-i genul meu. Le schimb ca să mă și întorc din tura de 4-5000 km. Au aderență foarte bună, nimic de reproșat, aș fi luat tot Road 5 dacă găseam set. Dar n-am găsit. Azi au venit Road 6 cu dot 1124. Not bad!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...