Sari la conținut

Transfagarasan la 7 dimineata


Postări Recomandate

Stiti politicienii aia care fura asa mult incat li se pare ceva anormal sa nu furi?Asa e si cu forumul asta....cand stai prea mult pe el ,incepi sa crezi ca e al tau :)))))Dar nu e al tau,bo$$!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, CarolAlexandru a spus:

…..de la Petrom Brasov

……de la Lukoil.

De la cascada Balea asfaltul devine cam zgrunturos, dar practicabil.

Pe unele portiuni se mai gasesc bucati de piatra sparta din cauza lucrarilor. 

 

1546616693_WhatsAppImage2024-06-25at08_55.48(4).thumb.jpeg.a8cdcc6fa24e42704da9f2cf6bbbc964.jpeg110471055_WhatsAppImage2024-06-25at08_55_47.thumb.jpeg.e8f19a8187767e3c1dc1ff1f2fb3ef33.jpeg

 

 

 

Acu m-am prins….topicul este pt.publicitate mascata ….pt Petrom si Lukoil,indemn mascat sa beti  apa la Pet (avea SGR sau nu ?) si cafea ,dar nu se vede daca e dă firma sau de saracie,iar motocicleta nemtoaicei,acu daca e nemtoaica si nu Indianca,ca moto ala clasic e Royal Enfield,care e din India,aicea e niste suspiciuni ….iar cel mai grav defaimarea grava a alora de muncesc si trudesc din greu pe drumurile patriei si mai uita cate o piatra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.06.2024 la 9:28, CarolAlexandru a spus:

Salutare baieti,

Salutare, cam asa imi place si mie sa plec (devreme), indiferent de lungimea traseului.
Dimineata, e racoare, e liber si majoritatea zmeilor fac nanic.

Cel mai important e ca ai invartit rotile, bravo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 6/25/2024 at 5:25 PM, ALEX-Guzzista said:

Acu m-am prins….topicul este pt.publicitate mascata ….pt Petrom si Lukoil,indemn mascat sa beti  apa la Pet (avea SGR sau nu ?) si cafea ,dar nu se vede daca e dă firma sau de saracie,iar motocicleta nemtoaicei,acu daca e nemtoaica si nu Indianca,ca moto ala clasic e Royal Enfield,care e din India,aicea e niste suspiciuni ….iar cel mai grav defaimarea grava a alora de muncesc si trudesc din greu pe drumurile patriei si mai uita cate o piatra.

Of-topic: Respectiva este nemtoaica, Michi Münzberg, motocicleta este un Royal Enfield, 

image.thumb.png.054534d32faf14afe935bef9da11d3bc.png

Michi face un tur lung, singura, a trecut prin Buzau unde un cunoscut cu atelier moto a ajutat-o sa isi continue drumul. Subliniez ca am scris doar pentru a lamuri problema cu nemtoaica cu Royal...restul e can-can.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Lup69 a spus:

Of-topic: Respectiva este nemtoaica, Michi Münzberg, motocicleta este un Royal Enfield, 

image.thumb.png.054534d32faf14afe935bef9da11d3bc.png

Michi face un tur lung, singura, a trecut prin Buzau unde un cunoscut cu atelier moto a ajutat-o sa isi continue drumul. Subliniez ca am scris doar pentru a lamuri problema cu nemtoaica cu Royal...restul e can-can.

 

 

Foarte tare, bravo ei. 

Motociclista in adevaratul sens al cuvantului, cu o moto nu prea dotata face o calatorie de poveste. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...