Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba da misto rau plimbarea de dn1 :moto: pacat ca nu am luat sufa sa te tractam si pe tine ma Reverse :moto: :moto:

asta e o provocare Cristi :moto:

sa te prezinti la Bucuresti mai repede cu echipament complet ca sa incins asfaltu pe amckart :moto:

 

a intrebat Oana de tine :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e o provocare Cristi :moto:

sa te prezinti la Bucuresti mai repede cu echipament complet ca sa incins asfaltu pe amckart :moto:

 

a intrebat Oana de tine :moto:

Mergem pe Posada :moto: mai tare :moto:

Care Oana? :kick:

Poate o punem iar de o plimbare in weekend :puke:

 

si eu, Diana din Bucuresti, cu prima mea moto Honda Nsr 125, din 92. Deocamdata 0 km ca am bagat-o la revizii, dar intr- saptamana doua si eu pe strazile patriei.

VVelcome :kali:

Poate ne vedem la o plimbarica asa mai de 125cc :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut si eu rost de niste poze si un filmuletz de sambata.....RESPECT pt "nebunu" care merge pe langa motocicleta :moto:) chiar sooper tare faza....... :moto: ....maine ma duc sa dau examenul de sfarsit de scoala :moto: sper sa il iau :moto: ....de data asta :moto:) e a doua oara cand il dau :moto:

Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si cu iubita mea..separati... eu eram castigatorul unui meci,mandru de banii primiti :ok:

 

aici eu..

 

sal..vreau si eu sa imi iau o aprillia rs 125 34cai din germania ... :moto: si vreau si eu sa stiu dak pot sa merg cu cat a1..ca dau de permis in octombrie..anu asta :puke: :moto: si ce poti sa imi mai zici despre ea..vit max...dak e limitata... si ce mai poti sa imi spui...ms anticipat :kick:

 

oftopic: cam cat mai cost o aprilia rs 125 extrema?????

o rs de 125 gs extrema cost..in jur de 1300-3000 e din '96 incoa...uite siteu asta..intra si cauta sa te comvingi www.mobile.de ..numai dak sti germana catde cat :box: :moto: :moto:

 

mey baietzi...in timp ce citeam ce forum...ma gandeam...asa...io in oct dau de a1 si vreau sa imi iau un rs125 de 30 cp...treaba e..ca nush dak as putea sa merg cu ea cu subcateg A1..ptr ca am auzit ca tre sa aiba max 11 kw(15cp)....nu prea le am cu motoarele...sunt mai nou in domaniul asta...si as vrea sa intru intrun club de 125-uri :pow:..apropos..sunt din giurgiu...si vreau si eu sa stiu cateva chestii despre rs..ca nu prea stiu :kali: .. ce ziceti..ma primiti si pe mn :laugh::D:D:)) :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal..vreau si eu sa imi iau o aprillia rs 125 34cai din germania ... :moto: si vreau si eu sa stiu dak pot sa merg cu cat a1..ca dau de permis in octombrie..anu asta :box: :moto: si ce poti sa imi mai zici despre ea..vit max...dak e limitata... si ce mai poti sa imi spui...ms anticipat :puke:

o rs de 125 gs extrema cost..in jur de 1300-3000 e din '96 incoa...uite siteu asta..intra si cauta sa te comvingi www.mobile.de ..numai dak sti germana catde cat :pow: :moto: :moto:

 

mey baietzi...in timp ce citeam ce forum...ma gandeam...asa...io in oct dau de a1 si vreau sa imi iau un rs125 de 30 cp...treaba e..ca nush dak as putea sa merg cu ea cu subcateg A1..ptr ca am auzit ca tre sa aiba max 11 kw(15cp)....nu prea le am cu motoarele...sunt mai nou in domaniul asta...si as vrea sa intru intrun club de 125-uri :laugh:..apropos..sunt din giurgiu...si vreau si eu sa stiu cateva chestii despre rs..ca nu prea stiu :kick: .. ce ziceti..ma primiti si pe mn :ok::D:D:)) :moto: :moto:

Cauta pe forum! Vei gasi raspunsuri! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f bine ! bv! :goodposting: vezi sa iei din prima la politie :lol: nu cred ca o sa ai probleme ca la autogeneral am facut si eu scoala si iti da chestionare mai grele ca iei din prima cu militia :blbl: (sau oi fi nimerit eu un chestionar usor? :angryfire: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f bine ! bv! :goodposting: vezi sa iei din prima la politie :box: nu cred ca o sa ai probleme ca la autogeneral am facut si eu scoala si iti da chestionare mai grele ca iei din prima cu militia :lol: (sau oi fi nimerit eu un chestionar usor? :angryfire: )

sper sa il iau din prima.....sa ies si eu odata cu ea....si sa imi innebunesc tovarashii :blbl:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ofens am luat examenu :angryfire:.....acum trebui sa ma duc sa depun dosaru` la politie si in scurt timp o sa ne alergam putzin prin padure :goodposting:)

 

Bai vreau si eu prin padure cu voi... (nu ma intelegeti gresit :blbl: )

Ma primiti???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa mergem o sa te "racolam" si pe tine :blbl: ( nu ma intelege gresit :goodposting: ) deocamdata nu am stabilit nimic, daca stabilim ceva o sa postam! :lol: cu atat cu cat suntem mai multi , cu atat mai bine! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la padure cu voi:)))

 

Daaaaa..... Nu o sa avem onoare sa ne dam prin gaze de esapament si sa ne vada conservari pe o roata....

Asta e....noi la padure :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...