Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

Baieti uitati aici R180 meu xD Astazi l`am scos din garaj, l`am spalat, curand o sai montez si toba akrapovic pe care o am in garaj noua si nu am mai montato..

 

 

Ati observat furcile? :D

ai facut ceva modificari.. arata bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baieti uitati aici R180 meu xD Astazi l`am scos din garaj, l`am spalat, curand o sai montez si toba akrapovic pe care o am in garaj noua si nu am mai montato..

 

Ati observat furcile? :D

foarte tare , una exact ca a ta am vazut in italia si sunt chiar foarte tari , sa o stapanesti sanatos si sa faci un filmulet ceva dupa ce ii montezi toba , poate sa ne spui si cam ce performante are cu kitul de 180 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ii montez toba o sai montez kitul + power came, centrala power comander 3, kit de eliminare contralbero (nu stiu cum se chiama in romana)role de balanta mai mari, oala ambreaj cu dinti drepti si gume diablo supercorsa 160 spate si 120 fata si sa vad ce iese xD

 

Uitati un video cu o r125 care are doar kitul de eliminare contralbero www.youtube.com/watch?v=VR0yAtdTDW0 uitativa cum se ridica turatiile :D, cu kitul 180 si celelalte modificari pe care le voi face turatiile se vor ridica cam de 2 ori mai repede :D

Editat de PetricaIT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce ii montez toba o sai montez kitul + power came, centrala power comander 3, kit de eliminare contralbero (nu stiu cum se chiama in romana)role de balanta mai mari, oala ambreaj cu dinti drepti si gume diablo supercorsa 160 spate si 120 fata si sa vad ce iese xD

 

Uitati un video cu o r125 care are doar kitul de eliminare contralbero www.youtube.com/watch?v=VR0yAtdTDW0 uitativa cum se ridica turatiile :D, cu kitul 180 si celelalte modificari pe care le voi face turatiile se vor ridica cam de 2 ori mai repede :D

ai planuri mari vad =) abia astept sa vad ce iese :>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne tii la curent cu modificarile pe care le faci. Bafta! Si eu sunt curios sa vad ce iese. :cheers:

 

ok. doar ca prin iulie cred ca o sa incep cu lucrarile deoarece acum plec in tara etc.. oricum acum motorul este inca in probe pana vad cum se comporta cu noile furci, daca nu o sa incerc cu cele de r6 :bounce:

Editat de PetricaIT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. doar ca prin iulie cred ca o sa incep cu lucrarile deoarece acum plec in tara etc.. oricum acum motorul este inca in probe pana vad cum se comporta cu noile furci, daca nu o sa incerc cu cele de r6 :bounce:

cam cat tea costat kitul de 180cc? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam cat tea costat kitul de 180cc? :rolleyes:

 

400€ am preferat sal iau fara centrala si fara toba. Deoarece ii montez Akrapovic.. Apropo baieti, ce credeti? Nu`s putin cam joase furcile care le am acum? Mie cel putin asa mi se pare..

Editat de PetricaIT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400€ am preferat sal iau fara centrala si fara toba. Deoarece ii montez Akrapovic.. Apropo baieti, ce credeti? Nu`s putin cam joase furcile care le am acum? Mie cel putin asa mi se pare..

chiar sunt putin joase dar poate e de la stander

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot admiram la ceilalti motocicletele si am zis ca ar fi timpul sa imi prezint si eu bangoiasul.

de prin mijlocul verii sunt posesorul unei honda nsr 125 din 2000 cu 18000 km.in general sunt destul de multumit de ea inafara ca a venit cu mici probleme.mi s-a ars garnitula de chiuloasa si acuma sta pe dreapta pana ajunge una noua.

cateva poze cu ea.nus sunt asa clare pozele fiindca le-am facut cu telefonul,aparatul fiind stricat!

post-60321-0-27151700-1307523872_thumb.jpg

post-60321-0-43844800-1307523877_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre cand vin eu nu vad nici unu cu 125,bine ca vin cu altii ca asa ma simt oricum aiurea singurul cu 125,anuntati si voi cu o zi inainte ca poate ne vedem acolo :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai bine iesim si noi ca oamenii pe la 12-1,e racoare e liber acum e sauna afara si e si aglomeratie

TU cu ce iesi ? Nu se mai accepra posesori de A cu 125 :banana: Ce'al draq sunt !!! :laugh:

 

Nici unu azi la Arc , din astia cu 125 , sau fosti ...

Sunt pe vine eu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TU cu ce iesi ? Nu se mai accepra posesori de A cu 125 :banana: Ce'al draq sunt !!! :laugh:

 

 

Sunt pe vine eu :rolleyes:

AAA BOGDANE < POI SA II BAGI NISTE SPIRT IN BENZINA LA R CA SA TE TII DUPA NOI :blbl:

Editat de MALASORTE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca la pachet cu motoreta aia de aproape 600 cmc tiau venit si niste epoleti sau cum ?

Ce aia mah ?? O fi aproape 600 dar te face de rusine oricand :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...