Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Suzuki


AS25
 Share

Postări Recomandate

Tot s-au facut diverse teme cu tot felul de modele de la SUZUKI. Hai sa ne unim aici toti cei care sint posesori ale acestei marci japoneze.

 

Eu sint posesorul unui DL 650 Vstrom de care sint f.f.f. multumit, din multe puncte de vedere.

post-5575-1169988273_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

nu e rara deloc... dar s-au incercat bisericute... din care unele au avut mare succes (vezi GS500).. altele nu.. eu am un SV650 din 2002 (poze n-am cu el inca) si daca nu ma insel are acelasi motor ca si a ta :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot s-au facut diverse teme cu tot felul de modele de la SUZUKI. Hai sa ne unim aici toti cei care sint posesori ale acestei marci japoneze.

 

Eu sint posesorul unui DL 650 Vstrom de care sint f.f.f. multumit, din multe puncte de vedere.

post-5575-1169988273_thumb.jpg

 

Sal am si eu un suzuki gsx600f din 2001 de care imi e frica de mor grea tare si eu la inceput de drum dar asta e

post-16363-1172849526_thumb.jpg

Editat de mariusdinsacele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal am si eu un suzuki gsx600f din 2001 de care imi e frica de mor grea tare si eu la inceput de drum dar asta e

 

Usor usor o sa vezi ca o sa plece si de pe loc!! Aceeasi pb am avut-o si eu... si poate toti de aici :banana:

S-o stapanesti sanatos si sa te tina 1.000.000 de km (da' sa-i faci schimbul de ulei :ok: ) Si fara incidente te rog, da? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleg ca din pacate marca Suzuki e o motocicletra rara in tara noastra din pacate. :banana:

Salut!...eu am un SV650, dar din pacate mai am putin pana iau si carnet, de moto ,ca din celalat am de ceva timp. Sunt nou si pe aici...le incep pe toate deodata :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa pun si eu alta poza :banana: apropo cine are sau a avut suzuki am si eu nevoie de sfaturi ca tipul de la care am luato e din belgia si nu leaga doua boabe in engleza sa nu mai vb de romana sau alta limba :baldy: asta e poate ma puteti ajuta voi multam anticipat

post-16363-1172922050_thumb.jpg

Editat de mariusdinsacele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

mi-am luat si eu un suzuki gsx600f-poate cineva sa i-mi spuna ce fel de ulei trebuie sa i bag(pt ai face schimbu)-pe unde dau drumul la uleiul vechi?multumesc.

 

mi-am luat si eu un suzuki gsx600f-poate cineva sa i-mi spuna ce fel de ulei trebuie sa i bag(pt ai face schimbu)-pe unde dau drumul la uleiul vechi?multumesc.

 

mi-am luat si eu un suzuki gsx600f-poate cineva sa i-mi spuna ce fel de ulei trebuie sa i bag(pt ai face schimbu)-pe unde dau drumul la uleiul vechi?multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic macar primul schimb de ulei sa-l faci la o persoana avizata. Pina inveti si tu ce si cum. Trebuie schimbat si filtrul nu numai uleiul. Eu in al meu bag Castrol, dar la fel de bun e si Motul. Bafta si sa-l stapinesti sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzuki Intruder VS 800. :D Sint foarte multumit de el. Inainte am avut un Suzuki LS 650 Savage de asemenea mi-a placut foarte mult.

Folosesc numai Motul (nu fac reclama ci doar mi se pare foarte bun) .

post-7583-1178710919_thumb.jpg

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suzuki gs 500 aka 'gajika" :rock: sunt foarte multumit si eu..consum mic si cu o toba schimbata toarce frumos rau si trage tare pt un incepator :D astept carnetul deocamdata sa'mi fac o impresie cum se descurca si la drum lung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat si eu un suzuki gsx600f-poate cineva sa i-mi spuna ce fel de ulei trebuie sa i bag(pt ai face schimbu)-pe unde dau drumul la uleiul vechi?multumesc.

 

10 W40. Eu bag Castrol si mere ca unsa. :D Nu baga full sintetic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt proaspatul posesor al unui GS500E, inca nu am A-ul (B-ul il am de 3 ani). Inca nu am apucat sa-l testez cum se cuvine....dar vine vara si in 3-4 saptamani am si eu categoria noua atasata la permis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vx 800 de o saptamana ..am facut vreo 700 km cu el...inainte de asta un gsx 250 tot vreo saptamana (400km dar s-a stricat)..premis A ...fix de o luna....B ...mai bine de un milion de km....

super multumit de noua achizitie..!

calaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal zi-mi si mie care e traba cu motorul GSX600F ?e ok. ceva probleme de cand il ai, cum sta pe drum si alte probleme de genul asta, ca vreau sa imi iau si eu una la fel si vroiam o parere de la un posesor

Editat de ktm_duke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...