Sari la conținut

Stie Cineva .... ?


Postări Recomandate

:crack: salut dragi confrati,

 

un mic ajutor daca se poate, de unde fac rost de suruburi cu cap imbus pt aprilia pegaso cube de 650, la carenele laterale am pierdut 2 buc si nu prea e bine sa merg fara.

 

va multumesc pentru sfaturi si ajutor, pe curand.

Editat de Vulturul argintiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: salut dragi confrati,

 

un mic ajutor daca se poate, de unde fac rost de suruburi cu cap imbus pt aprilia pegaso cube de 650, la carenele laterale am pierdut 2 buc si nu prea e bine sa merg fara.

 

va multumesc pentru sfaturi si ajutor, pe curand.

salut!pina gasesti pune si tu suruburi normale,sau cu cap imbus, cu o saiba acolo,eventual solutie de blocaj,si le stringi usor pe carene,asta sa nu mai pierzi altele! http://www.louis.de/_30fc4cac5ca8d569d4272...x=0&cmd.y=0

poate te ajuta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

ok, multumesc de sfat, e bine !

 

o sa aplic surub cu saiba si putina vaselina pentru ploaie, multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suruburi cap imbus gasesti la intersectia eminescu cu mosilor, fosta locatie a "paneurotrading" (in "coltul" intersectiei ce contine "Foisorul de Foc")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: salut dragi confrati,

 

un mic ajutor daca se poate, de unde fac rost de suruburi cu cap imbus pt aprilia pegaso cube de 650, la carenele laterale am pierdut 2 buc si nu prea e bine sa merg fara.

 

va multumesc pentru sfaturi si ajutor, pe curand.

incearca la ROCAST, care fac dibluri si o gramada de ''fiare''. au destule modele de suruburi cu cap impus si mai mult cxa sigur o sa gasesti. incearca sa gasesti pe net magazinele ROCAST :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

m-am comfruntat si inca ma confrunt cu aceasta pb a suruburilor

din pacate am umblat aproape peste tot:bricostore,praktiker,pe mosilor,rocast,baza delta(pe plevnei).am reusit sa gasesc ceva suruburi cu cap imbus si fund plat in halele de la obor.dezavantajul il consyiyuie faptul ca nu au decat de 5 si 6mm grosime.

sper sa-ti fie de folos informatiile.

dc reusesti sa gasesti in alta parte te rog sa postezi si tu

numai bine :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Daca va ajuta cu ceva va pot da datele de contact ale tipului care mi-a rezolvat si mie cu un set suruburi carenaj originale. Le-am luat pe toate, de la cele de parbriz pana la cele de sa. Singura chestie e ca trebuie sa va asteptati sa treaca de 100-150e setul complet. Cateva bucati, daca doar doriti sa completati, nu ar trebui sa va ajunga prea mult.....Sunt cam pe la 2-2.5e bucata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...