Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am inceput munca de 3 zile si e mai greu...

 

LOL, si eu de vreo 10 ani, si al dracului, e la fel de greu ca-n prima zi :unsure:) :)) :)) prost obicei mi-am ales!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL, si eu de vreo 10 ani, si al dracului, e la fel de greu ca-n prima zi :unsure:) :)) :)) prost obicei mi-am ales!

 

 

am fost in concediu, nu somer!

si eu ma chinui tot de 10-11 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daniel, n-ai mai avut rabdare sa venim si noi...

 

din ciclul "ba a mea e mai frumoasa!" avem placerea de a va prezenta. printre altele, viitoarea fosta motocicleta a lui Vlad.

 

baietii din pantilimon are cu ce, baaaa!

 

azi mi-a venit si farul!!!!

amortizoarele continua sa intarzie!!!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.

 

sunt si eu nou in zona. inca nu am A-ul dar am motoru o Yamaha TDM 850 din 92 :unsure:

 

abia m-am inscris la scoala :)

 

eu stau pe la gara de este vis a vis de scoala 64 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.

 

sunt si eu nou in zona. inca nu am A-ul dar am motoru o Yamaha TDM 850 din 92 :)

 

abia m-am inscris la scoala :blink:

 

eu stau pe la gara de este vis a vis de scoala 64 :laugh:

 

 

ce vrei tu sa faci ma??!?!?!? vrei sa vii sa te cunosti cu baetii? pai ochiu' tau de motociclist fara permis si cu vechitura de motor din 92 nu vede ce motoare jmechere are baetii. vezi ca mai jos de R6 nu te baga nimeni in seama. Hofu, de exemplu, are R6, si toata lumea il trimite dupa suc, dupa covrigi si seminte (pe banii lui, bineinteles), face si pe taximetristul (ma ia de acasa, ma aduce). eu zic ca am motocicleta lovita, ca altfel ma puneau pe mine sa sar la castane si sa le cumpar tigari, la ce jaf am eu... asa a ai grija in ce te bagi. am auzit ca Dom' Profesor mananca oameni. eu intotdeauna stau cu frica cand il salut.

 

postul de mai sus e un pamflet, si trebuie tratat ca atare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa hofu fi rau :)))) eo mai nou am manie sa ma dau extreme cu masina :blink:))))) vineri seara sper sa ajung si eo :laugh:

 

am uitat sa precizez.... sa ajung si eo p 2 roti :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vrei tu sa faci ma??!?!?!? vrei sa vii sa te cunosti cu baetii? pai ochiu' tau de motociclist fara permis si cu vechitura de motor din 92 nu vede ce motoare jmechere are baetii. vezi ca mai jos de R6 nu te baga nimeni in seama. Hofu, de exemplu, are R6, si toata lumea il trimite dupa suc, dupa covrigi si seminte (pe banii lui, bineinteles), face si pe taximetristul (ma ia de acasa, ma aduce). eu zic ca am motocicleta lovita, ca altfel ma puneau pe mine sa sar la castane si sa le cumpar tigari, la ce jaf am eu... asa a ai grija in ce te bagi. am auzit ca Dom' Profesor mananca oameni. eu intotdeauna stau cu frica cand il salut.

:) pe mine ma pun sa le imping motoarele cand raman fara benzina... fiecare cu rolul lui. urmatorul venit cred ca o sa le intoarca motoarele in loc (fara cric)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) pe mine ma pun sa le imping motoarele cand raman fara benzina... fiecare cu rolul lui. urmatorul venit cred ca o sa le intoarca motoarele in loc (fara cric)

 

 

pai vezi mosule, daca ti-ai laut R6... daca-ti luai si tu "macar" un R1 sau un CBR954 altele erau datele problemei. iti dai seama ca o sa fim cu totii sclavi sexuali cand o aparea prima Hayabusa sau primul Harley (daca mai e si old-school s-a ales praful de noi) in grup :blink:)

 

nasol o sa fie si de ala care o sa fie ales sa le spele si sa le lustruiasca, ca la Dragstarul ala e ceva de munca :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS.Pe mine nu m-a trimis nimeni dupa seminte :laugh:)

 

hmmm, avem internet, suntem sarcastici. pe cand o petrecere de casa noua? ca sa-ti aratam ca suntem baieti de comitet, venim noi cu bautura si târf... :) pardon, semintelele :bigstar: .

 

pai pe tine nu te trimite nimeni ca daca te duci cu motorul tau, s-ar putea sa se strice-n drum, si sa ne suni sa venim sa te luam :blink:

 

 

ce ai facut cu baietii cu service-ul? ai dat cumva de ei, ti-au dat vre'un raspuns?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricand vrei 'pisi' :blink:

rondul de la maior coravu (langa lia manoliu), dupa 20:30. esti binevenita !

 

 

 

 

:laugh: este pisi mea, da?? dc vrei s acobor jos si s ate las fara frane ..... capis???? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma oftic ca nu mai m-am uitat pe acest topic de mult. Vad ca deja v-ati intalnit cand va mai intalniti data viitoare? Vin si eu. Stau vis-a-vis de Piata Vatra Luminoasa. Maine va intalniti daca da vin si eu. :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P este pisi mea, da?? dc vrei s acobor jos si s ate las fara frane ..... capis???? :D

:laugh: frana ca frane dar macar eu am carene la a mea :)

 

pe cand o petrecere de casa noua? ca sa-ti aratam ca suntem baieti de comitet, venim noi cu bautura si târf... :blink: pardon, semintelele :P .

ca bine zici :lol: :) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) oki... m'ai lovit unde ma doare ... bag coada intre picioare si ma retrag. dar si cand imi pun carenele. negru mat.... si toba de carbon sa sresez matizul ala rosu ... :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...