Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oreleule, te tii de bagabonteli cu baetii si fetili din pantilimon???

 

maine dau sa manance la Cerb, il duc sa se vada cu cei din turma sa si o sa-l pun oleaca la alergat.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in seara asta vine careva ...ca m-as baga si eu............. dau si o bere ca mi-am luat carnetul:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan .....ma plimb pana la motoare pe terasa ...cu un prieten cu o aventura mica:)......daca vrei sa te bagi.....0724311813

 

Plecare pe cheia ...in principiu sambata pe ma ora 8-8.30 .....astept provincia:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ca e intrunire .....as fii venit si eu ....sa ma dau pe ciolpani ...dar am WR-ul stricat...mi-am rupt lantu de distributie ....asa ca ........ramane CHEIA:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ca e intrunire .....as fii venit si eu ....sa ma dau pe ciolpani ...dar am WR-ul stricat...mi-am rupt lantu de distributie ....asa ca ........ramane CHEIA:)

 

Te duci cu Husky pe Cheia ?

 

Ca poate ma bag si eu cu dereze-ul ... nu am fost niciodata atat de departe cu el, sper sa nu-mi fac dorsalul praf...

Editat de Macintosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Husky rulez:)) nu o sa fie chiar praf ...... partial amortit:).... o sa va zic mai pe seara locul de plecare si ora ...pt cine vrea sa se bage......

 

Adunarea va fii in FAUR...se intra pe la poarta cu avionul aia de la capatul lui 311 si al tramvaiului ...se merge 200 metrii si se face stanga pe prima .....o sa vedeti motoare.....in jur de 8.30 manine dim ...dau cafea Moka:) ....si plecam pe la 9.

Toata lumea e bine venita.

 

am uitat ...0724311813 pt nelamuriri:)

 

Ala io ala io ......chiar nu se baga nimeni????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma bag man, ti-am zis, eu unu' merg la intrunirea de la Ciolpani. o sa dau o raita si in seara asta sa vad daca e vreo combinatie, ceva. ma mai intalnesc cu un baiat cu scuterul pe la 6:15-6:30 la intrarea in aeroportul baneasa, la capatul lui 335. daca se baga careva, sa dea un semn, sa stiu daca mai asteptam un pic sau o intindem imediat cum ne gasim. intoarcerea tot in seara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclisti din toate tarile adunativati:)

 

Hai bicklerilor.........chiar nimeni pt cheia?

 

Bikerito cautai matrimoniale:) hai poate gasim ceva si pt tine pe la brasov sau mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bikerito cautai matrimoniale:) hai poate gasim ceva si pt tine pe la brasov sau mai sus.

 

 

 

 

:angryfire:)) tare asta .... :P) da mey da e prea departe la brasov..... aci mai aproape , un bucuresti ceva :blbl:)) mey sry eo ink nu cred k am experienta pt cheia ;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca merem la plimbarica........plecam impreuna ne intoarcem impreuna.......nu cred ca ne dam "racing" :angryfire:)........cred ca e OK chiar si pt incepatori....chiar si pt femei incepatoare :P.......si eu sunt incepator........am carnet de 2 zile:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey nu sincer... mie cam aiurea cu 125-u`..... parrrrrr parrrrr pana p cheia si inapoi...... plus k tiam zis , nu cred k sunt ink in stare d asa drumuri........ poate data aviatoare o sami fac si eo curaj :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba ta:)..dar mancand vine pofta:)....eu sunt de parere ca asa inveti........

Daca vrei azi pe la 7.30 la metrou la titan ,intrarea din parc ........la un suc si poate dam o tura pe la ciolpani sa vedem care e treaba pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara lume.

Vad ca se organizeaza iesiri alea alea :angryfire: :P :blbl:

Ce as mai merge..dar nu mai am cu ce..

Anooo..dute cu gasca nu mai sta..ca iti sta norocu..

Vad ca se roaga ROTILA de voi ca de altceva...plecati ca aveti cu ce..

Si ce daca ai 125...plecati impreuna..va intoarceti impreuna..nu e concurs

Dar las..ca o sa iau si si motocicleta soon..sper..

Drum bun ROTILA & CO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi k o sa am un tricou mov.... si un ghiozdan bleu asa cu floricele...... sa stii care sunt ... si moto rosu cu semn d incepator la nr...... 0766 435 111 asta e nr meu in caz d ceva

cam in 25 d min ajung ..... e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...