Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

:) oki... m'ai lovit unde ma doare ... bag coada intre picioare si ma retrag. dar si cand imi pun carenele. negru mat.... si toba de carbon sa sresez matizul ala rosu ... :blink:

 

 

cine are nevoie de carene, mosule?? eu nu stiam cum sa scap de ale mele si sa o las naked-naked, fara nimic, si tu abia iti astepti plasticele... hmmm, iti respect parerea dar nu sunt de acord cu ea :laugh:

 

 

@Cristi-M

 

in general se strang baietii in fiecare seara. da si tu niste ture pe acolo dupa 8:30 si daca vezi vreo motocicleta din pozele postate in paginile anterioare, opreste-te si prezinta-te.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:) oki... m'ai lovit unde ma doare ... bag coada intre picioare si ma retrag. dar si cand imi pun carenele. negru mat.... si toba de carbon sa sresez matizul ala rosu ... :blink:

sunt bune carenele ca mai protejeaza partile motorului. cu vopseaua ta aia de o sa se puna prafu imediat pe ea imi deschid spalatorie in fata blocului :laugh:

si cu matizul ala rosu tre sa facem ceva ca e nesimtita rau soferita. face p'adraq.

Editat de Razorbladed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA 7 IUNIE ORA 11:00 LOCUL DE INTALNIRE DIN FATA ACADEMIEI PT. IESIRE LA TARGOVISTE !!! TIMP DE ASTEPTARE = 30 MINUTE !!! ARANJATI-VA PROGRAMUL DE MAINE si, nu va uitati partenera ori aparatul foto !!!

 

ACADEMIA ROMANA, pe Calea 13 Septembrie

Editat de diandy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey ce`i cu linistea asta p aci????? sry k nu am mai venit da nha...... mai am putin si scap si dupaia n vedem mai des :) nu mai scapati d mene :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LICHID DE FRANA pentru a mea - am nevoie urgenta pana la ora 16. daca nu, o sa ma duc eu maine dimineata sa cumpar. HELP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LICHID DE FRANA pentru a mea - am nevoie urgenta pana la ora 16. daca nu, o sa ma duc eu maine dimineata sa cumpar. HELP!

 

 

i know.

 

de asta am postat pe forum,poate avea pe acasa cineva. bineinteles, contra cost. daca nu, maine dimineata ma apuc de cautat prin magazine.

 

care se baga in we la o mare? vreau sa plec de joi sau de vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti cu mic cu mare la rond !!!!!

 

claudiu si-a facut motoreta !!!

 

haideti copiii !!!! asteptam ziua asta de luni de zile !!!

 

PS: se da de baut !!!

 

PS2: nu io dau.

Editat de Macintosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si io asta seara da pe jos sau cu rolele :D):lol:)..am dus janta fata la indreptat ieri si acum astept sa ma sune sa ma duc sa o iau si sa ma duc pe urma cu spatele :-s :P( see you all at 8- 830 pm.. :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti cu mic cu mare la rond !!!!!

 

claudiu si-a facut motoreta !!!

 

haideti copiii !!!! asteptam ziua asta de luni de zile !!!

 

PS: se da de baut !!!

 

PS2: nu io dau.

 

poula! tot nu-i gata. se pare ca frana fata continua sa-mi faca zile negre!!! :P maine dimineata o sa dau telefon la yamaha sa vad cat costa una noua, ca de sh-uri m-am cam lecuit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poula! tot nu-i gata. se pare ca frana fata continua sa-mi faca zile negre!!! :P maine dimineata o sa dau telefon la yamaha sa vad cat costa una noua, ca de sh-uri m-am cam lecuit!

 

lasa tata ca se rezolva! zi, te ajutam cu ceva? gasim noi pana la urma o rezolvare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa tata ca se rezolva! zi, te ajutam cu ceva? gasim noi pana la urma o rezolvare...

 

da, daca ai o pompa buna de frana pe acasa si o poti da cu imprumut pana imi iau eu alta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca nu prea mai da nimeni pe aici... am auzit ca va tineti de prostii, narghilele si alte tampenii de genul. pai e frumos ma oameni buni???

 

da' si cand l-oi pune pe Cerb pe picioare, sa te tii.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...