Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ar trebui sa cheme si cate un sofer d-asta ... "ne-fairplay" .. la marsu' fairplay.

Poate le mai deschid ochii.

Bine ca e intreaga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la 10:30 adunarea la rond, la un 11-11:30 sa plecam catre SMAEB.

 

Didi e intreaga, doar o glezna luxata si ungenunchi julit, dar din pacate, in urmatoarea perioada, nu o sa o vedem la rond decat pasagera cuiva sau cu rolele.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bagam diseara un rond pana sa plecam colo ? pe la 8 ma gandeam si am vb si cu domn prof. si cu costi .. ?!?!

 

Adica la 8 sa ne intalnim la rond?!!!? Am inteles ca dezmatul la Apasu incepe pe la 9. O suni tu si pe Didi, poate se baga si ea cu noi, macar ea poa' sa bea.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

???????????????????????????????????????/

 

 

 

ok baieti voi fi si eu la rond pe la un 9,15 sa mergem impreuna la mars. toate bune asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, de adunat ne-am tot adunat de dimineata pentru MARS, dar s-a plecat in etape, am inteles ca o gasca a plecat pe la 9:15 iar noi ne-am adunat dupa 9:30 si am plecat pe la 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se strica vremea ... nasol... cel putin de sambata pana luni ... ploaie.. :D

 

Azi am venit cu motorul la munca, si m-am cam ca.cat pe mine de frig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce??

 

 

 

 

dan tu esti??

 

:D

 

 

Da CAVALERU' eu sunt Dan cu gsr-ul ,mi-ai tinut tu husa de motor la mars, mercik !!!!!!!!!!!! hai ca o sa ne mai vedem la rond dar zilele astea vremea o sa fie... rea de tot dar de miercuri am auzit ca o sa fie mai bine si atunci o sa mai vin si eu toate bune pana atunci Asfalt uscat si fara gropi !!!!!!! ciao

Editat de moto28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

didi fata unde esti?

 

ce facusi cu mobra? baga niste poze sa vedem cum arata

 

Da CAVALERU' eu sunt Dan cu gsr-ul ,mi-ai tinut tu husa de motor la mars, mercik !!!!!!!!!!!! hai ca o sa ne mai vedem la rond dar zilele astea vremea o sa fie... rea de tot dar de miercuri am auzit ca o sa fie mai bine si atunci o sa mai vin si eu toate bune pana atunci Asfalt uscat si fara gropi !!!!!!! ciao

 

 

daca pot sa ajut o fac cu mare placere.

 

sa stii ca merita sa iti iei o plasa de bagaje sau exista rucsaci de rezervor. sau rucsac pt pus pe codita in loc de pasageri. sunt foarte utili cand ai nevoie sa cari ceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

didi fata unde esti?

 

ce facusi cu mobra? baga niste poze sa vedem cum arata

daca pot sa ajut o fac cu mare placere.

 

Am fost eu acum si am vazut-o. E mult mai bine decat mi-a povestit la telefon. Carenele se pot lipi (futu-le mama lor de plastice, d'asta sunt eu fan nakeduri), farul are o urechiusa rupta dar nu-i bai, becul dreapta de pozitie e ars, franele trebuiesc verificate, s-ar putea un disc sa fie stramb sau un etrier sa nu mai functioneze corect, sau e nevoie de o aerisire corecta, mai are doar un semnal intreg, maneta de ambreiaj are rupat capatul, ghidonul stramb usor (dar are de rezerva) si ce-i mai naspa e ca are capacul de la pompa de apa spart. In rest e ok.

 

sa stii ca merita sa iti iei o plasa de bagaje sau exista rucsaci de rezervor. sau rucsac pt pus pe codita in loc de pasageri. sunt foarte utili cand ai nevoie sa cari ceva :D

 

Sau o plasa d'asta e numai buna pentru a-ti zgaria carena!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...