Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mama ce de baieti goi pe metru patrat... :P Acum stiu sigur ce mananc in seara asta: mici la Ursu :rock: Mi-ati facut pofta!

 

Dap, gratarul a fost de mare angajament, frigaruile au fost specialitatea zilei :rock: . Pacat de caldura nenorocita care ne-a gonit mai devreme decat voiam noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, gratarul a fost de mare angajament, frigaruile au fost specialitatea zilei :P . Pacat de caldura nenorocita care ne-a gonit mai devreme decat voiam noi.

Asa e, din pacate a fost o caldura grava... Ia sa le propun si eu la titanisti un gratar :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai satura Dumnezeu de gratare si tolaneala. Puneti mana si mai si munciti, golanilor...

 

Ba, si sa vezi ce ture am dat prin oras si sambata seara, si duminica. Se intorcea lumea din drum si se baga cu noi in coloana. Ieri seara am mers un pic cam haotic, dar sambata a fost frumos rau de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gura diham unde e cortul si apoi dambu morii, respesctiv cascada 7 scari

 

mai pardon ..este Canionul 7 scari...! minunata locatie oricum. eu am fost acolo de vreo 3 ori. bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce i-am starnit pe Titani cu grataru'! :rock: Stiam eu ca micii aia si frigaruile o sa faca valuri. Pacat ca n-am pozat si ceafa!

 

Weekendul viitor vreau sa o tai la tzara, chestii simple, plaja, baie-n Dunare, gratar frumos pe mal (sau Olt, dupa preferinte). Ceva doritori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce i-am starnit pe Titani cu grataru'! :rock: Stiam eu ca micii aia si frigaruile o sa faca valuri. Pacat ca n-am pozat si ceafa!

 

Weekendul viitor vreau sa o tai la tzara, chestii simple, plaja, baie-n Dunare, gratar frumos pe mal (sau Olt, dupa preferinte). Ceva doritori?

 

 

unde si cati km??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce i-am starnit pe Titani cu grataru'! :rock: Stiam eu ca micii aia si frigaruile o sa faca valuri. Pacat ca n-am pozat si ceafa!

Da :P Noi poate o lungim si cu cortul o noapte...Sunteti si voi invitati. Indata ce stabilim ziua si locul va anunt. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem rost, ca nici eu nu am cort.

Aoleu, grija mare intre Rosiorii de Vede si Turnu Magurele, ca eu acolo am avut accident...si zbura salvarea cu mine prin gropile alea de numa numa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem rost, ca nici eu nu am cort.

Aoleu, grija mare intre Rosiorii de Vede si Turnu Magurele, ca eu acolo am avut accident...si zbura salvarea cu mine prin gropile alea de numa numa...

 

Eu n-am luat-o niciodata pe acolo, o iau pe drumul clasic, Alexandria - Turnu Magurele. Drumul e bun, e drept, poti atinge lejer 200+ dar asfaltul e valurit, iar la viteza aia e o "adevarata placere" sa tii motorul pe doua roti si pe directie. Cu masina nu se simte, dar la moto e cam aiurea.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am luat-o niciodata pe acolo, o iau pe drumul clasic, Alexandria - Turnu Magurele. Drumul e bun, e drept, poti atinge lejer 200+ dar asfaltul e valurit, iar la viteza aia e o "adevarata placere" sa tii motorul pe doua roti si pe directie. Cu masina nu se simte, dar la moto e cam aiurea.

Am inteles, din pacate nu stiam de aceasta varianta atunci, dar daca aveam ceva rupt prin mine, in salvarea aia sigur agravam situatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, ce se aude cu onorarea pariului diseara? We gonna hit the roads via Magheru or what? Sa-mi iau aparatul de pozat dupa mine?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, ce se aude cu onorarea pariului diseara? We gonna hit the roads via Magheru or what? Sa-mi iau aparatul de pozat dupa mine?

:rock: deveniti si voi everisti pt o zi? :P noi, cativa din titan am incercat acest sentiment, dar ne-am lasat repede :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope, nici gand de asa ceva. Zvonurile ce mi-au ajuns pe la ureche au o oarecare legatura cu topicul asta

 

Sa vedem ce-o iesi diseara.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, ce se aude cu onorarea pariului diseara? We gonna hit the roads via Magheru or what? Sa-mi iau aparatul de pozat dupa mine?

 

 

Si a iesit asa:

 

 

 

Police think they can see me lean

I'm tint so it ain't easy to be seen

When you see me ride by they can see the glean

And my shine on the deck and the TV screen

Ride with a new chick, she like hold up

Next to the playstation controller is a full clip and my pistola

Turn a jacker into a coma...

 

Tryin to catch me ridin dirty

Tryin to catch me ridin dirty

Tryin to catch me ridin dirty

Tryin to catch me ridin dirty................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce plimbare de cacao aseara, ati mers ca disperatii ......

 

am fortat vreo 2 galbene ca sa ma tin dupa voi .... in plm data viitoare stiu sa nu merg .

 

Eu cred ca n-ai mai rezistat aseara si te-ai dus direct acasa, unde ai dat ca-n oala cu sarmale (ai coborat mosu-n beci, ai dus ratonul la veverita, ai dus pionierul la ecluza. :moto: ). Ti s-a parut tie ca am mers aiurea... doar la intoarcere a fost un pic mai haotic, ca ne-am despartit pe undeva pe Stefan cel Mare, dar in rest am mers grupati. Si nu, n-am fost eu in fata. Apoi am fost pe DN1, si am luat-o eu in fata, eu cu Dillo. :D Acolo sa fi venit ca sa ai de ce sa te plangi, nu ca ai trecut pe un galben nenorocit in oras. Eu in fiecare dimineata fortez cate un rosu, asa, miseleste :kiss:.

 

Cat despre aseara, pacat ca au fost toti cocalarii cu masini si cu bale la gura si incercau sa se bage intre noi sa filmeze. De mare angajament aseara. :D Pentru asemenea plimbari o sa-mi platesc ratele la motor cu mult mai mult entuziasm de acum incolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...