Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Misto si meciul de fotbal, data viitoare poate umflam si mingea! :rolleyes:)

 

 

iti dai seama ca o minge umflata e si o minge rapida, deci o sa alergam sa ne iasa berea pe nas :drink:

 

dar l-as ca-i bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto... hai ca facem noi ce facem ... si parca vad ca mergem la gratar peste 2 luni...

 

 

pai incep vacantele si concediile in curand lumea pleaca la mare la soare ... eu mai am pana in august.

 

pe 4-5 iulie vreau sa ma duc la intrunirea de la tg.secuiesc. daca vrea careva sa mearga ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 4-5 iulie vreau sa ma duc la intrunirea de la tg.secuiesc. daca vrea careva sa mearga ziceti?

 

Pai suna interesant. Daca mai imi raman ceva bani dupa ce merg cu Cristina la doctor, m-as cam baga, ca vorba aia, n-am prea fost la intruniri anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai suna interesant. Daca mai imi raman ceva bani dupa ce merg cu Cristina la doctor, m-as cam baga, ca vorba aia, n-am prea fost la intruniri anul asta.

 

 

avem 2 variante de rute iar din brasov avem ghid , un amic tdm-ist.

revin cu alte detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem 2 variante de rute iar din brasov am ghid , un amic tdm-ist.

revin cu alte detalii

 

Fixed. Pai ma, daca tu nici aici, in tara asta cu 300 km de autostrada si cateva drumuri nationale, ai nevoie de ghid sa ajungi din Bucuresti in Tg. Secuiesc, nu vreau sa ma gandesc la excursia ta din Grecia! :rolleyes:) In loc sa te bucuri de vacanta, o sa stai sa cauti rute ocolitoare :drink:) . Oricum, mai vorbim pana atunci, poate o sa-i conving pe amicii Fazeristi sa facem adunarea noastra la intrunirea asta. Mai vorbim pana atunci, stii ca eu nu sunt om care sa faca planuri, eu sunt om de moment :makeout: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti`ai uitat prietenii ba claudiule :)))

 

 

bah da repede ati fugit aseara, ma gandeam ca treceti pe la rond, am trecut pe acolo dar nu era nimeni cunoscut, era un KTM enduro, prima data cand il vad acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah da repede ati fugit aseara...

 

He he he! Nu mai tine asta cu fugitu'! Mi-am facut kilometrajul, mai mult de 100 nu i-am dat pana acasa pe Vatra. Deci te rog frumos, nu am mers tare, ci am mers eficient =)) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he he! Nu mai tine asta cu fugitu'! Mi-am facut kilometrajul, mai mult de 100 nu i-am dat pana acasa pe Vatra. Deci te rog frumos, nu am mers tare, ci am mers eficient =)) .

 

 

ai fugit manat de fulgerele lu zeus =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...