Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

N-ai mai venit pe la rond... In seara asta n-am mai plecat nicaieri. Sau ma rog, baietii ziceau ca voiau sa dea o tura pe undeva dar ma incolo si nu era nimic sigur.

Nu era,dar s-a dat o tura pana in regie,am fost si eu cu conserva! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu era,dar s-a dat o tura pana in regie,am fost si eu cu conserva! :D

 

Auzi man, tu nu mai venit pe la noi, ca numai prostii invat de la tine. Auzi la el, sa dau blana intr-a intaia la 6.000 rpm. Ghici ce am facut aseara cand am plecat acasa? Asta!!!! Si era sa fuga dihania (motocicleta, nu userita de aici :P ) de sub mine de am zis ca nu-i adevarat!!!! Lasa, e mai bine pe doua roti decat p'o roata.

 

Rotila, vad ca stai cu ochii pe aici... Te-am vazut aseara pe la McD, te alergau cainii, "Alienul" tau e foarte usor de observat in trafic.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi man, tu nu mai venit pe la noi, ca numai prostii invat de la tine. Auzi la el, sa dau blana intr-a intaia la 6.000 rpm. Ghici ce am facut aseara cand am plecat acasa? Asta!!!! Si era sa fuga dihania (motocicleta, nu userita de aici :box: ) de sub mine de am zis ca nu-i adevarat!!!! Lasa, e mai bine pe doua roti decat p'o roata.

:D :P :baubau:

 

Uite link aici nu te mai plange,enjoy!

Vezi ca are multe filme maniacu' asta! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi man, tu nu mai venit pe la noi, ca numai prostii invat de la tine. Auzi la el, sa dau blana intr-a intaia la 6.000 rpm. Ghici ce am facut aseara cand am plecat acasa? Asta!!!! Si era sa fuga dihania (motocicleta, nu userita de aici :baubau: ) de sub mine de am zis ca nu-i adevarat!!!! Lasa, e mai bine pe doua roti decat p'o roata.

 

Rotila, vad ca stai cu ochii pe aici... Te-am vazut aseara pe la McD, te alergau cainii, "Alienul" tau e foarte usor de observat in trafic.

 

 

te apuci si tu de stunt???

 

Nu era,dar s-a dat o tura pana in regie,am fost si eu cu conserva! :D

 

 

nu eram eu aseara, i-am dat masina unui coleg ca avea intalnire cu o caminista :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te apuci si tu de stunt???

 

Nu ma apuc de stunt, dar vreau sa stiu ca pot face asa ceva fara sa ma sperii. Singura data cand mi s-a ridicat pe o roata fara sa vreau mi-a cam sarit inima din piept. Cu acceleratiile si reprizele sunt obisnuit, stiu unde si cum trage, acum trebuie sa ma obisnuiesc cu gandul de a ma ridica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, ne vedem in colt la Everestul nostru din Pantelimon (cel de langa OMV, ala de functioneaza cu fransiza americaneasca :D ) diseara pe la vreo 6:30-7 sa mancam ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai undeva inspre munte... Breaza, Campina. Daca mai avem si o balta pe langa noi sa ne balacim, o sa fie de minune. Vedem unde merg titanii sambata, si daca-i frumoasa locatia, poate mergem si noi in acelasi loc duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei din titan am stabilit:

sambata asta 20.06.2009 la ora 9 la ARC ,

se pleaca pe Valea Doftanei la un gratar

 

http://www.hartionline.ro/ro/harta/h6.html

 

Asa ca sunteti si voi invitati.

Treceti si pe la Ema, Ravenito?Saluta-l din partea mea....abia astept sa fiu apt si cu mobra facuta sa pot veni si eu la plimbari, ca mi-au ajuns aproape doi ani de pauza :cheers:

Distractie placuta si drum la fel de placut :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hofu: baaaaiii nu noi suntem cei ce mancam seminte si aruncam pe jos :cheers:

 

Nu, voi sunteti aia care le mancati cu tot cu coaja :banana: .

 

Am vorbit cu un amic din Ploiesti care o sa ni se alature la ospatul de duminica, si mi-a zis si el de locatia de la barajul ala, dar cica acolo e destul de naspa, te bate soarele-n cap de te rupe si nu stia daca este voie sa se faca baie in baraj.

 

O alta locatie interesanta ar mai fi pe Arges, dupa comuna Jilava, e si aproape si e si padurice pentru umbra si gratar. Si-n Arges se poate face baie. Ar mai fi pe autostrada A1, la km 36, tot pe raul Arges. Alte idei unde se lasa si cu balaceala nu prea mai am acum.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Noro, suntem invitati (multumim man de invitatie) dar e pacat sa mergem duminica dimineata si sa ne intoarcem seara. Era frumos sa mergem de sambata, sa prindem si noi o betivaneala si un foc de tabara. Nu stiu, mai ne gandim, mai analizam, mai negociem si vedem noi la ce concluzie ajungem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Noro, suntem invitati (multumim man de invitatie) dar e pacat sa mergem duminica dimineata si sa ne intoarcem seara. Era frumos sa mergem de sambata, sa prindem si noi o betivaneala si un foc de tabara. Nu stiu, mai ne gandim, mai analizam, mai negociem si vedem noi la ce concluzie ajungem.

Bre daca mergeti la Noro maine seara sau duminica, dati-mi si mie un tel va rog: 0766499621

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Noro, suntem invitati (multumim man de invitatie) dar e pacat sa mergem duminica dimineata si sa ne intoarcem seara. Era frumos sa mergem de sambata, sa prindem si noi o betivaneala si un foc de tabara. Nu stiu, mai ne gandim, mai analizam, mai negociem si vedem noi la ce concluzie ajungem.

 

 

as merge duminica macar, maine o sa fiu varat cu totul in motoreta :rolleyes:

 

am plananuri mari. sper sa le si realizez :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu a ramas ca mergem spre Snagov, la Astoria. Maine dam o fuga pana acolo sa vedem cum e cu locul si daca e rost de balaceala si eventual pe seara, ne vorbim care cati suntem, care cum cu ce venim si strangem si niscaiva bani sa cumparam d'ale gurii de sambata seara, iar duminica dimineata scoatem berile din frigider si imbarcarea catre ospat.

 

Ne auzim maine la telefoane.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora 9 adunarea la Rond, care vine, cu masina, cu motor, ne strangem si am taiat-o. Cumpraturi si apoi directia Snagov -> Astoria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...