Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Salut vecini. Si eu sunt tot din pantelimon si in mod normal maine ar trebui sa ma duc sa iau motocicleta de la dealer , un kymco quannon 125 albastru.

Cand este intalnirea ? Trebuie sa avem si noi gasca noastra ptm-ista nu ? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare tuturor!

 

Scuze ca intru peste subiectele voastre interne :bounce: dar poate printre voi se gasesc doritori de-o plimbarica frumoasa pe... Transalpina, in primul weekend din septembrie (vineri, 5 sept - duminica, 7 septembrie). Pentru detalii, va invit sa vizitati topicul dedicat, adica: Transaplina Enduro-tour 2008, 5-7 sept 2008

 

Va asteptam cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai Domn' Profesor a fost plecat la Olimpiada si am inteles ca vine vineri, Horia probabil ca-i in vacanta, Ana cu Kymco s-a dat cu gasca din Titan, Diana cu SV-ul de la tine de la bloc se pare ca ne evita (era la bloc, si m-am oprit sa o salut si se uita asa mirata la mine), Alex si-a vandut GPZ-ul si s-a facut familist iar pe Vlad l-am adus pe calea cea buna, i-am dat de munca :friends: si crede-ma, ca ma ocup de evolutia lui ;).

 

plm, pana si tu ai renuntat la motor pentru short si pantofi sport.... grasule!

 

poate trec totusi diseara pe acolo sa vedem despre ce e vorba.

 

 

 

 

 

gata, am dat cu subsemnatul in seara asta. doar eu cu Subti si cu Mariusica.

 

 

mii de scuze omule da chiar nu te-am recunoscut... :banana: mi-am inchipuit ca e cineva care ma cunoaste dar....:blbl: scuza-ma....si nu va evit , ci pur si simplu nu am mai trecut pe acolo si nu din vreun motiv anume...bine..adevarul e ca nu imi place sa vin de una singura ,iar toto nu e prea sociabil :lol: si plus de asta nu stiu cand va gasesc ..sunteti in fiecare zi? aveti o zi anume cand va gasesc?

 

si inca ceva..de aproape 2 saptamani stau pe bara cu motoriciul pentru ca mi s-a rupt cablul de ambreiaj :cheers: maine sau poimaine il primesc...si promit ca vin la rond sa va vad...si daca esti pe acolo vino si trage-ma de urechi...dar mai intai te prezinti,ka sa stiu de la cine imi iau urecheala. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumeee pe unde ati mai umblat cu motoarele?

Ceva tari straine, meleaguri inverzite?

Eu am fost sapt trecuta la mare la Mamaia, a fost prima data cand am scos o pe autostrada si s-a comportat ireprosabil. Top speed 225. Am facut febra la gat cat am stat incordat insa in 2 ore juma am fost in Constanta.

Urmeaza un drum pe la Brasov. Am constatat ca la drum lung e adevarata placere. Cu vantu'n ceafa :rolleyes:

Se pare ca Dl. Claudiu se bronzeaza la greci, nu i mai place colea la bucale. Kalimera bhai clau !

Cheers :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumeee pe unde ati mai umblat cu motoarele?

Ceva tari straine, meleaguri inverzite?

Eu am fost sapt trecuta la mare la Mamaia, a fost prima data cand am scos o pe autostrada si s-a comportat ireprosabil. Top speed 225. Am facut febra la gat cat am stat incordat insa in 2 ore juma am fost in Constanta.

Urmeaza un drum pe la Brasov. Am constatat ca la drum lung e adevarata placere. Cu vantu'n ceafa :)

Se pare ca Dl. Claudiu se bronzeaza la greci, nu i mai place colea la bucale. Kalimera bhai clau !

Cheers :scratch:

 

I'M BACK!

 

bravo ma, te tii de prostii.. la ce plm ti-oi fi luat motocicleta d'aia sa mergi cu 225 pe autostrada, numai tu stii. :unsure: eu am luat cu a mea 200 fara nici o problema. a trebuit sa ma opresc sa-i strang suruburile de la oglinzi.

 

pai in seara asta cred ca o sa trec pe la ai mei si sa-mi iau talonul si asigurarea de la motor, si apoi sa vedem daca Subti imi mai raspunde la telefon. i-am zis ca daca face prostii cu motorul, macar sa-i scoata numarul :P sau daca-l vinde pe bucati, sa-mi dea si mie ceva :kiss:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mii de scuze omule da chiar nu te-am recunoscut... :) mi-am inchipuit ca e cineva care ma cunoaste dar....:) scuza-ma....si nu va evit , ci pur si simplu

 

hello si io stau prin preajma si vroiam sa ma alatur la o plimbarica discutii ceva :laugh: . Cand si unde va intalniti de obicei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello si io stau prin preajma si vroiam sa ma alatur la o plimbarica discutii ceva :laugh: . Cand si unde va intalniti de obicei?

 

Pai pe frigul asta... inauntru la Mega Image-ul de la Delfinului, duminica dimineata; musai cu hainele in care am dormit, nespalati pe dinti si ciufuliti. Cei ce au semnat condica we asta au fost: subsemnatul; Razorbalade si Dihania.

 

Acum serios, noi ne vedem la rond pe Maior Coravu, dar de ceva vreme nu prea mai apare lume, dat fiind frigul si ploile astea iminente. Poate se mai incalzeste saptamana care vine si ne mai adunam. Vezi ca in urma cu cateva (zeci) de pagini gasesti poze cu noi si motoarele noastre. Daca treci pe acolo si vezi vre-un motor cunoscut, opreste-te sa dai cu buna-ziua si sa te prezinti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe frigul asta... inauntru la Mega Image-ul de la Delfinului, duminica dimineata; musai cu hainele in care am dormit, nespalati pe dinti si ciufuliti. Cei ce au semnat condica we asta au fost: subsemnatul; Razorbalade si Dihania.

 

ahhhaaaaa...acum ma adun si eu...metalule ..eu credeam ca esti makintosh (sau cum s-o scrie :laugh: ) pe aci pe forum...ma bad :bounce:

si hai..pe cand urmatoarea intalnire in mega??? :rock:

 

Razorbalade ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahhhaaaaa...acum ma adun si eu...metalule ..eu credeam ca esti makintosh (sau cum s-o scrie :laugh: ) pe aci pe forum...ma bad :bounce:

si hai..pe cand urmatoarea intalnire in mega??? :rock:

 

Razorbalade ... :P

 

Mda... Ma bucur ca in sfarsit ti-ai dat seama cine sunt. Macintosh e coleg cu mine (are un GSXR 750 si un Suzuki DR-Z 400 Superoto galben cu albastru) - el e mai scump ca mine la vedere.

 

Hmmm, cum de nu mi-am dat seama pana acum? Deci sa inteleg ca esti pe felie cu Anca14 (care nu are 14 ani cum s-ar deduce din nick-ul ei).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... Ma bucur ca in sfarsit ti-ai dat seama cine sunt. Macintosh e coleg cu mine (are un GSXR 750 si un Suzuki DR-Z 400 Superoto galben cu albastru) - el e mai scump ca mine la vedere.

 

ahaaa....gata acum stiu cine e si macintosh...hofu e tipul cu R6 albastru?

 

Hmmm, cum de nu mi-am dat seama pana acum? Deci sa inteleg ca esti pe felie cu Anca14 (care nu are 14 ani cum s-ar deduce din nick-ul ei).

 

paispe e prietena din copilarie, am colindat aceleasi coclauri...si o cunosc de cand avea 14 ani ( de atunci si-a luat numele de scena)...acum a mai crescut si ea putin....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe frigul asta... inauntru la Mega Image-ul de la Delfinului, duminica dimineata; musai cu hainele in care am dormit, nespalati pe dinti si ciufuliti. Cei ce au semnat condica we asta au fost: subsemnatul; Razorbalade si Dihania.

 

Acum serios, noi ne vedem la rond pe Maior Coravu, dar de ceva vreme nu prea mai apare lume, dat fiind frigul si ploile astea iminente. Poate se mai incalzeste saptamana care vine si ne mai adunam. Vezi ca in urma cu cateva (zeci) de pagini gasesti poze cu noi si motoarele noastre. Daca treci pe acolo si vezi vre-un motor cunoscut, opreste-te sa dai cu buna-ziua si sa te prezinti.

m-ati lamurit de m-ati zapacit :grinbandit:

Deci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ati lamurit de m-ati zapacit :grinbandit:

Deci...

 

RONDUL DE PE MAIOR CORAVU la intrarea in parcul 23, ma rog, Lia Manoliu, pe langa bazinele de inot din complex, langa depoul de trolebuze.... Care parte n-ai inteles-o?

 

Zi unde stai ca sa te directionez sau da-mi un buzz pe mess, claudiu_is_here. Sunt mai tot timpul online cand sunt la calculator.

 

Eu o sa ajung acolo in seara asta cam pe la 7;30. Motocicleta mea este o Yamaha Fazer rosie fara carene.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RONDUL DE PE MAIOR CORAVU la intrarea in parcul 23, ma rog, Lia Manoliu, pe langa bazinele de inot din complex, langa depoul de trolebuze.... Care parte n-ai inteles-o?

 

Zi unde stai ca sa te directionez sau da-mi un buzz pe mess, claudiu_is_here. Sunt mai tot timpul online cand sunt la calculator.

 

Eu o sa ajung acolo in seara asta cam pe la 7;30. Motocicleta mea este o Yamaha Fazer rosie fara carene.

 

In seara asta nu iesi?

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, eu stau oarecum in zona, stau in Diham pe langa Sheriffs, poate facem si noi o iesire ceva, o plimbarica mica prin oras...Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...