Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stiu cum e cu vremea asta, tocmai am venit de la pavilionul H ca i s-a rupt unui amic de-al meu lantul de la motor, si am fost sa il iau sa il aduc la munca. Am fost cu un scuter de 125 si mi-a fost greu (sunt incepator, merg de 1 saptamana cu motorul)

Maine sunt programat la RAR. Sa imi tineti pumnii pentru vreme buna!

 

Offtopic...care stie un mecanic bun si mai ieftin sau un service bun...prin zona?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'ti-ai dreaq de frigurosi! :goodposting:

 

aseara n-a fost nimeni sa-mi tina companie, a trebuie sa traversez bucurestiul de la un cap la altul pe ploaia aia nenorocita si rece, undeva pe la 10 noaptea. a fost ok, pana cand s-au udat "bijuteriile familiei". doua paracetamoale acasa si o baie fierbine, dar de dimineata ma intepau un pic genunchii (deh, aseara eram in blugi si adidasi), asa ca azi am lasat-o acasa.

 

vb pentru we.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'ti-ai dreaq de frigurosi! :goodposting:

 

aseara n-a fost nimeni sa-mi tina companie, a trebuie sa traversez bucurestiul de la un cap la altul pe ploaia aia nenorocita si rece, undeva pe la 10 noaptea. a fost ok, pana cand s-au udat "bijuteriile familiei". doua paracetamoale acasa si o baie fierbine, dar de dimineata ma intepau un pic genunchii (deh, aseara eram in blugi si adidasi), asa ca azi am lasat-o acasa.

 

vb pentru we.

 

 

stai bre ca si pe mine m-a plouat...am fost la serviciu tot cu motorul din dotare...dar na fost chiar asa de rau :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai bre ca si pe mine m-a plouat...am fost la serviciu tot cu motorul din dotare...dar na fost chiar asa de rau :goodposting:

 

deci, ramane sa dam maine o tura in gasca pe undeva sa mancam un mic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ori maine ori duminica , ca e mai cald. daca nu m'ascultati cad spun ca ploua...nu stiti ca eu sunt meteorologul de serviciu? va incapatanati voi sa mergeti pe ploaie. si in legatura cu iesirea din wend un scop mai bun decat sa mancam mici nu gasim? (romanu tot cu matzu frate)

 

pai si ce vrei ma sa facem??sa admiram porumbei?? pana mea...a dat si omu un exemplu...zi si tu ce vrei sa faci?eu de exemplu vreau sa ma plimb si sa ma plimb...si mie imi convine si daca stau p[e o bordura si sparg seminte dupa...numa sa ma plimb :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si ce vrei ma sa facem??sa admiram porumbei?? pana mea...a dat si omu un exemplu...zi si tu ce vrei sa faci?eu de exemplu vreau sa ma plimb si sa ma plimb...si mie imi convine si daca stau p[e o bordura si sparg seminte dupa...numa sa ma plimb :goodposting:

Ai uitat de sticla de coca cola

Si eu prefer sa ma plimb, plimb, plimb si iar plimb

Hai sa vedem ce facem, poate ne horaram asta seara si stabilim ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai riderilor eu m am referit la destinatia finala. M am gandit ca nu prea are nici un farmec sa mergi pana la otopeni sau nu stiu ce bodega sa mananci mici si sa ragai pe urma in drum spre casa. Ceva cu scop mai atractiv. Daca vreti merem la dunare si facem pipi in ea intrecandu-ne la lungimea jetului :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai riderilor eu m am referit la destinatia finala. M am gandit ca nu prea are nici un farmec sa mergi pana la otopeni sau nu stiu ce bodega sa mananci mici si sa ragai pe urma in drum spre casa. Ceva cu scop mai atractiv. Daca vreti merem la dunare si facem pipi in ea intrecandu-ne la lungimea jetului :agree:

 

you pussy!!!

 

nimic nu se compara cu ragaiala in casca dupa cinci mici cu cartofi prajiti si trei beri bagate imediat. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fata, ne vedem. dar cu o conditie, sa ma asdteptati si pe mine, ca s-ar putea sa ma apuce seara pe la munca pe aici, cel mai probabil o sa ajung si eu pe la un 8-8:30. daca nu vad pe nimeni o tai spre casa, ca sunt cam frant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da fata, ne vedem. dar cu o conditie, sa ma asdteptati si pe mine, ca s-ar putea sa ma apuce seara pe la munca pe aici, cel mai probabil o sa ajung si eu pe la un 8-8:30. daca nu vad pe nimeni o tai spre casa, ca sunt cam frant.

 

 

pai ok...dar daca nu se mai anunta nimeni ..eu nu vin sa stau ca cucuveaua pe un gard singura e nebuna!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...