Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut,

nu stiu daca este locul potrivit sa postez ....

m am mutat in pantelimon (cu chirie) si.. am inteles ca e foarte periculos sa iti tii motoreta in fata blocului

astept parerile celor din zona

 

 

depinde unde in pantelimon te-ai mutat...eu o tin in fata blocului cu lantul pe roata si cu husa pe ea.mai este un motor langa a mea.la scara vecina mai e unu, la scara din diagonala mai sunt 2...si asa le-am tinut toata vara.

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ok...dar daca nu se mai anunta nimeni ..eu nu vin sa stau ca cucuveaua pe un gard singura e nebuna!!! :)

 

in 10-15 min plec de la munca,

 

ne vedem acolo!

 

.................

 

am ajuns la rond, nu era nici dreaq. picura lejer, si alungase pe toata lumea de acolo. am intins-o si eu catre casa.

 

maine facem o adunare? poate si o plimbare pe undeva, biker's, ursu, apasu'...

 

salut,

nu stiu daca este locul potrivit sa postez ....

m am mutat in pantelimon (cu chirie) si.. am inteles ca e foarte periculos sa iti tii motoreta in fata blocului

astept parerile celor din zona

 

pai si eu imi tin motorul in fata blocului, legat de gard. prelata mi-a furat-o. :)

pe langa a mea mai sunt inca trei, un DragStar 650, un GSX-R 600 si un Monster S2R, toate in aer liber si pe langa garduri.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..eu nu am nimic de facut. eu vin ..doar sa-mi zici la ce ora....si poate reusim sa-l scoatem si pe "razorbalade" din casa. cred ca s-a legat cu lanturi de calorifer ca nu l-am mai vazut...de nici nu mai tin minte.

 

serviciu usor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

nu stiu daca este locul potrivit sa postez ....

m am mutat in pantelimon (cu chirie) si.. am inteles ca e foarte periculos sa iti tii motoreta in fata blocului

astept parerile celor din zona

 

salut,

eu stau vis a vis de sp. pantelimon si nu am avut probleme si o tin in fata blocului. ba chiar ne-am inmultit iar la iarna mai aduc eu inca una. daca ai vecini ok care sa-ti dea raportul, alarma si eventual lant chiar poti sta linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..eu nu am nimic de facut. eu vin ..doar sa-mi zici la ce ora....si poate reusim sa-l scoatem si pe "razorbalade" din casa. cred ca s-a legat cu lanturi de calorifer ca nu l-am mai vazut...de nici nu mai tin minte.

 

serviciu usor !!!

ce suflet bun ai tu...doar sti ca raceala m a tinut in casa :)

chiar m as fi plimbat cu voi diseara insa muncesc de noapte...deh soarta e impotriva noastra :)

Asfalt uscat si fara sine de tramvai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..eu nu am nimic de facut. eu vin ..doar sa-mi zici la ce ora....si poate reusim sa-l scoatem si pe "razorbalade" din casa. cred ca s-a legat cu lanturi de calorifer ca nu l-am mai vazut...de nici nu mai tin minte.

 

serviciu usor !!!

 

hai ca azi e frumos afara. am plecat pe la 11 fara ceva de acasa, o placere, mai putin centrul, care era aglomerat.

 

razorbladed sta cu mucii taras, ca-i racit, nici eu nu l-am vazut de ceva vreme, dar in starea in care e acum, nici nu prea-mi doresc :). i-am zis sa ne vedem diseara, cica baga de noapte. eu o sa fac tot posibilul ca la un 7:30-8 cel tarziu sa fiu prezent. vedem cum scap de pe aciulea.

 

lol, am postat in acelasi timp.

 

mosule, ti-am zis sa vii la mine ca te faceam bine cu o țuică fiarta, dar tu nu, coldrex, paracetamol, nurofen... ia si baga chimicale-n tine...

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da mai toto eu stiu ca esti racit, dar asta de o saptamana nu de o luna juma de cand ma rog de tine sa ne plimbam :) pretexte, domne, pretexte. :)

 

deci...ne vedem la 7 juma-8 la rond, da??

 

hai si poate se mai anunta careva ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu mai prieteni ca am lipsit nemotivat de la intruniri . O sa fac tot posibilul sa ne vedem cat mai curand desi ma omoara gatul asta :)

 

pai daca mergi cu Ymaha R6 2000 aia a ta cu 200+... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu mai prieteni ca am lipsit nemotivat de la intruniri . O sa fac tot posibilul sa ne vedem cat mai curand desi ma omoara gatul asta :)

 

 

pai suge si tu ceva...ca trece! :) eu ma tratez cu neo-angin...care are un gust ingrozitor...dar isi face treaba.:D

 

deci diseara intre 7juma si 8 ne vedem , da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai suge si tu ceva...ca trece! :) eu ma tratez cu neo-angin...care are un gust ingrozitor...dar isi face treaba.:)

 

deci diseara intre 7juma si 8 ne vedem , da?

 

dap... dar nu mai bine imi dai tu ym tau, decat sa facem chat aici?

 

sau buzz pe claudiu_is_here

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce ati facut copii? v-ati intalnit? diseara va intalniti? daca vin ma primiti cu flori? :) :D

 

nu ne-am vazut nici aseara.. :) eu nu m-am mai dus...

 

eu diseara vreau sa ajung pe la arc..pe la 7 asa , cred. mergi? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu muncesc. cred ca mai devreme de 9:30-10 nu am cum sa plec.

am dat o tura acum pe e-bay si am cam vazut cat ma costa niste cacaturi.... deci o sa cam trebuiasca iarna asta sa imi gasesc la greu de munca. fac orice, poze pe la nunti, botezuri, parastase, inmormantari, machetez reviste, ziare, fituici, prelucrez poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai merg dar daca vin si ceilalti ca tu ai treaba cu fetele tale si eu ce sa fac acolo? de fapt cred ca as avea ce sa fac :)

 

 

azi e miercuri si nu ma vad cu fetele ci cu baietii...care or vrea sa vina. cred ca ar fi bine sa mai iei si tu o gura de aer...te iau cu japca din casa daca nu mergi... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu muncesc. cred ca mai devreme de 9:30-10 nu am cum sa plec.

am dat o tura acum pe e-bay si am cam vazut cat ma costa niste cacaturi.... deci o sa cam trebuiasca iarna asta sa imi gasesc la greu de munca. fac orice, poze pe la nunti, botezuri, parastase, inmormantari, machetez reviste, ziare, fituici, prelucrez poze...

avand in vedere ca tu faci poze profesioniste la evenimente deosebite, pt a castiga un ban in plus ma ofer si eu cu experienta mea de invatzacel sa fac poze pe la bancheturi, intruniri de familie, iesiri la un gratar, plimbari prin parc cu cainele, iesiri la arc, etc. contra unor sume discutabile :)

 

Lume tonight @ 19:39 intalneala la rond. Doritorii sunt asteptati cu o punga de seminte si o fanta . n vdm acolo!

Editat de Razorbladed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume tonight @ 19:39 intalneala la rond. Doritorii sunt asteptati cu o punga de seminte si o fanta . n vdm acolo!

Ati vazut ca se poate?

 

Diseara ceva?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...