Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

sper sa trec si eu in curand de la motociclismul de forum la ala de sosea.

capra din semnatura asteapta numerele rosii si timpul meu liber ca sa fie calarita...

sper ca in weekendul asta sa o scot la o prima plimbare... :disappointed: cum sunt din zona (delfinului - diham) ma intreb daca ma primiti... ar fi util sa cunosc si eu motociclistii din zona...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"Cerbul" are copite noi, marca Continental Road Attack :disappointed: . Si i-am pus si niste banda d'aia colorata pe jante. Deci, care se baga diseara la o plimbare. La 6 plec de la munca. Dupa 7:30 ne vedem la rond?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca am inceput-o anul asta cu un gratareanu' la snagov, ar cam fi cazul sa sarbatorim cumva sfarsitul asta de sezon. asadar, Domn' Profesor e la batai prin Polonia, ar cam trebui sa se intoarca saptamana viitoare, si am vb cu el inainte sa plece sa o comitem intr-un fel. asadar, veniti cu idei, propuneri, sugestii, sariti cu un plan de bataie. Alex tocmai ce si-a schimbat motorul, Vlad la fel, Domn' Profesor vrea sa treaca la Dragstar 1100, si Ana cu Kymco ala de 125 a dat aseara cu fundu' de pamant si la cam stricat. :disappointed:, deci sunt si bune si rele; avem de ce sa ne bucuram sau sa ne inecam amarul. vedem ce facem. eu propun un weekend pe undeva, nu neaparat cu motoarele si nu neaparat aproape de bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu merg la arc impreuna cu niste prieteni, sau ma vad cu ei acolo, vedem noi...pentru mine va fi ultima iesire pentru ca vineri imi duc motorul la calarasi, il bag la hibernat.... ne vedem acolo. in jur de 7 ajung si eu! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata fratilor, eu m am retras din sezonul asta si mi am bagat fugaritza la iernat sa se odihneasca, nu de alta dar mi se aburea viziera si ma stresa. Asa ca next ride in lunile de primavara, sper cat mai curand. Nu stiu cum o sa suport sa merg cu metroul insa n am ce face. Va pup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata fratilor, eu m am retras din sezonul asta si mi am bagat fugaritza la iernat sa se odihneasca, nu de alta dar mi se aburea viziera si ma stresa. Asa ca next ride in lunile de primavara, sper cat mai curand. Nu stiu cum o sa suport sa merg cu metroul insa n am ce face. Va pup!

 

one down ;)

 

care se mai baga miercuri la un Arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva poze?

 

avem si poze, dar n-am apucat sa le fac un downsize.

 

A ti fost aseara in Bikers? cum fuse? imi pare rau ca n am venit si eu dar nu am putut. la urmatoarea iesire promit sa va insotesc ! :rolleyes:

 

 

a fost caterinca. s-a stat pana tarziu, ne-am betivanit, neam hlizit... ca mai.. a fost misto. pacat totusi ca am fost gasca mica.

 

lumee, azi bagam un mic pe la branesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem si poze, dar n-am apucat sa le fac un downsize.

 

 

 

 

a fost caterinca. s-a stat pana tarziu, ne-am betivanit, neam hlizit... ca mai.. a fost misto. pacat totusi ca am fost gasca mica.

 

lumee, azi bagam un mic pe la branesti?

 

 

am bagat pe naiba ca n-am mai fost...n-ai cu cine!! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,stau pe socului si mai putin pe forum dar daca e vreo intilnire nu ma dau inapoi.

 

pai daca iesim pe undeva, de obicei ne anutam pe aici, dar folosim mess-ul mai mult sau telefonia mobila :D

 

am bagat pe naiba ca n-am mai fost...n-ai cu cine!! :P

 

pardon. n-ai cu ce :lol: lasa, mai sunt doar 4 luni pana la primavara :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bajetii...ce faceti, v-ati pus pe low-down? hai, ca maine pana la ora 4 vreau sa eschivez cumva sessionul de curatenie si perioadade shopping, nu de alta dar de anunta musafiri mai pe seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...