Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

M-am mutat si in Pantelimon (virtual), salutare la toata lumea :angry:

 

Eu unul vreau sa merg cu motorul in vara asta macar doua zile la Varna, asta ca m-a intaratat Claudiu care acum se cam da la fund :cheers: .

 

 

bine ai venit. :laugh:

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai, aseara cand am venit de la munca, in jur de 1 noaptea, la semanfor Mihai Bravu cu Vatra, cum vii dinspre muncii, erau cativa travestiti, vreo 4. Era sa cad de pe cascarabeta, nu-mi venea sa cred! S-au mutat de la Opera aici? Maine-poimaine ne trezim eu ei pe peste noi la Rond!

Uite asa se duce dreaq cartieru'!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, aseara cand am venit de la munca, in jur de 1 noaptea, la semanfor Mihai Bravu cu Vatra, cum vii dinspre muncii, erau cativa travestiti, vreo 4. Era sa cad de pe cascarabeta, nu-mi venea sa cred! S-au mutat de la Opera aici? Maine-poimaine ne trezim eu ei pe peste noi la Rond!

Uite asa se duce dreaq cartieru'!

Poate sunt deja undercover printre noi! :unsure:

Bai a trecut numai 1 zi si deja imi vine sa....ca nu mai am moto o perioada! :polite: :crack: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti ba, ziceti ce facem saptamana asta, ca-s si eu in concediu, plinul l-am facut aseara. Cred ca de miercuri sunt deschis la orice.

 

Propuneri pentru weekend? Ceva bulgari cu plecare de vineri?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa lucrez la motor, daca te intereseaza, te astept cu bere rece :D

Mesaj completat

Poate sunt deja undercover printre noi! :rolleyes:

Bai a trecut numai 1 zi si deja imi vine sa....ca nu mai am moto o perioada! :huh: :huh: :lol:

 

 

ce facusi bre? l-ai dat si nu ti-ai luat inca altceva?

uite ce am primit pe mess, poate te intereseaza

(7/31/2009 6:09:35 PM) sc_motorsmith: vand hornet 600 din 1998, pret 2000 euro, stare foarte buna. scuze de mass

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci frumos, dupa ce le vad pe cele 2 o sa iti cer detalii. Sper sa am noroc cu unul din Cluj...:rolleyes:

 

 

in buc nu gasesti nimic?

 

e undeva langa cimitiru reinvierii niste baieti care au printe multe altele si un hornet de vanzare. sunt puse toate langa gardul unei spalatorii.

 

uite aici harta http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-8990&-6904

Mesaj completat

nu bag mana in foc ca era hornet ca le-am vazut din viteza dar merita sa faci un drum. e si o kawa argintie cu cadru rosu superba (er-6n)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde fusesi claudiule??

 

Pana aproape de Cheia, apoi m-am intors si am trecut pe la Costi si pe la Subti pe la garaj. Momentan motorul e la garaj la Subti.

 

Gresala de incepator. :laugh: Am depasit trei masini intr-o curba la stanga si deja nu mai puteam tine trasa. Am indreptat-o si frana blana. Am iesit pe pietris si de acolo a fugit de sub mine. Motorul are carena crapata, fix pe unde a fost crapata si la accident, i-am lasat-o lui Costi sa o lipeasca; si s-a mai strambat si cadrul de bord. Maine sa vedem cum ii da Subti de cap, o sa-l indreptam la cald; s-a mai piscat un furtun de la pompa de apa pe care mi l-a schimbat Pitic acum (maine sa-i pun antigel) si s-a zgariat capacul de la alternator. Si eu ciobit rau de tot in orgliu. Ah, si o unghie vanata ca mi-am fu*ut un blovan peste degete cand incercam sa indrept crashpadul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baiete ba....n-am vazut asa ceva. nu esti deloc cuminte...bine naiba ca esti intreg, pun pariu ca burdihanul te-a salvat :laugh: hai..noi sa fim sanatosi ca fierul se face... apropo, subti se pricepe la indreptat chestii la cald?? ca imi fac si eu rezervare la el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te lasam odata sa-ti faci de cap si uite ce faci! :wacko: Lasa bre bine ca nu a fost mai grav alea sunt nimicuri si se repara :rock: conteaza ca esti tu bine,si altadata nu mai pleci fara noi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo, subti se pricepe la indreptat chestii la cald?? ca imi fac si eu rezervare la el...

 

Vedem mai tarziu, functie de cum iese cadrul de bord. Partea proasta e ca am cautat pe ebay si nu am gasit sa mi-l cumpar, deci e musai sa iasa bine.

 

Ma gandeam sa renunt la carena pana la urma, sa-mi pun un far de streetfighter si aia e, ca m-a adus la sapa de lem carena aia nenorocita, pisa-m-as pe ele de plastice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...