Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Vedem mai tarziu, functie de cum iese cadrul de bord. Partea proasta e ca am cautat pe ebay si nu am gasit sa mi-l cumpar, deci e musai sa iasa bine.

 

Ma gandeam sa renunt la carena pana la urma, sa-mi pun un far de streetfighter si aia e, ca m-a adus la sapa de lem carena aia nenorocita, pisa-m-as pe ele de plastice.

 

eu vreau sa indrept bratul schimbatorului de viteze...nu cred ca e mare jmecherie, sau cine stie ce finete de treaba . la tine e alta chestie cu cadrul ala...in fine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma gandeam sa renunt la carena pana la urma, sa-mi pun un far de streetfighter si aia e, ca m-a adus la sapa de lem carena aia nenorocita, pisa-m-as pe ele de plastice.

Si mai bagi si un uscator de rufe pe coditza si te apuci de stunt :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiu, bine ca nu ai patit nimic. Orgoliul sufera dar uita pana la urma. Si ai grija ca motoretismul de ses nu e la fel cu motoretismul de munte,Cheia,Siriu,Poiana,Sighisoara,etc. :laugh:

 

Tocmai d'aia o sa mai las niste bani frumosi pe AMCKart.

Mesaj completat

Imi pare rau sa aud asta bre, nenea Claudiu.....

 

bine ca esti tu bine si nu ai decat o unghie neagra din greseala ta.....in rest...fierul se face

 

Nea' Gabone, am zis ca-ti dau un site unde-ti poti calcula valoarea maxima a despagubirii in caz de accident, implicit dauna totala. Din ce ai zis matale, se pare ca tu vei avea destul de lejer dauna totala... Asadar, iaca siteul mai jos.

 

http://www.expertasig.ro/evaluare-auto-rca.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba clau, te scap o sapt din vedere si uite ce patesti...imi pare rau oricum dar tre sa te bucuri ca ai scapat asa ieftin si ca era curba la stanga.

Deci cand iti repari cascarabeta sa te scot la o plimbare?

 

Cascarabeta e spalata frumos, e reparata (ii lipseste doar carena, dar asta nu ma deranjeaza). Partea proasta e ca de vreo doua zile am probleme cu un ochi, nu stiu de la ce ma-sa, curent sau conjuctivita si sunt cam tintuit in casa. De dimineata m-am trezit cu ochiul cat pumnul, am baagt picaturi toata ziua. Sa speram ca-mi trece pana maine seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai d'aia o sa mai las niste bani frumosi pe AMCKart.

Mesaj completat

 

 

Nea' Gabone, am zis ca-ti dau un site unde-ti poti calcula valoarea maxima a despagubirii in caz de accident, implicit dauna totala. Din ce ai zis matale, se pare ca tu vei avea destul de lejer dauna totala... Asadar, iaca siteul mai jos.

 

http://www.expertasig.ro/evaluare-auto-rca.php

 

 

MERCI FRUMOS NENEA:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am loc de 1 - 2 motoare pe comanda din Italia, plec cat mai curand

transportul se face cu un mercedes sprinter in care motoarele au destul loc si nu se zgarie sau alte probleme...

pret :400 ~ 500 euro cu totul

contact: Septimiu 0752447970

id mess: septimiu_21

septimiu_21@yahoo.com

 

plecarea: max. 15 august 2009

 

se poate veni cu noi daca se doreste ( pt mai multa siguranta si sa vada omu ce cumpara)...mai ok de asa nu se poate

...facem tot ce se poate k sa fie bine mai ales k-i criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ie-te-te la ei, astrologii, unde erau! Va duceti dar voi amandi, bibilica bibiloi?!?!?;))

As venit, dar mi-e cam lene sa car aparatul si trepiedul dupa mine ca sa nu zic ca vin degeaba iar de seminte incerc sa ma las. Daca va duceti sigur acolo, poate vin si eu, sa vedem.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara se intampla, e la intensitate maxima :D ,si nu mai fac babele reclamatie la politie ca facem galagie si mancam seminte ;)

Mesaj completat

Ie-te-te la ei, astrologii, unde erau! Va duceti dar voi amandi, bibilica bibiloi?!?!?:D)

As venit, dar mi-e cam lene sa car aparatul si trepiedul dupa mine ca sa nu zic ca vin degeaba iar de seminte incerc sa ma las. Daca va duceti sigur acolo, poate vin si eu, sa vedem.

Ne ducem sigur,si daca vrei sa vi cu mobra,iti car eu aparatura ca vin cu masina cred ca o sa fie senzatie...daca nu sunt nori... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca veniti si cu fetele si cu masini... atunci poate o urnesc si eu p'a mea din casa si dam cep si la o sticla de vin ;)

Da bre venim insotiti,so m-as baga si la o sticla de vin ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ne auzim la telefon mai pe seara ca nu stiu daca mai intru pe mess.

Mesaj completat

Vazurati ma stelele cazatoare? Eu la 10:30 rupeam patu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...