Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

unde naiba ati fost aseara?? ce poze de hi5 v-ati tras... hai ca diseara semnez si eu condica cu voi la rond. la ce ora va gasesc?

Pai am ars-o dubois pe strasse. Am facut patruj de kilometri deampulea prin oras. Hai ca diseara ies imbracat, poate ajungem la Snagov. Vezi cum il urnesti din casa si pe puturosul ala de Toto.

 

Bueiiii,pe unde va mai strangeti?Ati mutat locatia?Ca poate mai ies si eu candva si sa stiu pe unde va faceti veacul!

Nu, tot pe acolo ne strangem. Vino diseara, dupa 8 ne gasesti acolo.

 

mancare veche de la mec? sau bautura expirata?

Intotdeauna! Nu putem trai fara.

 

Pitzipoance uzate !

D'astea si scuteristi galagiosi. Pitzipoancele urate merg foarte bine cu cola si shaorma. :cheers:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara ma duc sa vizionez un Hornet pentru un prieten,trec in alta zi,am vrut doar sa stiu daca ati schimbat locul.

Salut! :cheers:

Nu vrea un Fazer? Rosu, frumos... zilele astea o sa-i schimb si uleiul si filtrul. Anul asta merge cu ea asa, nu are nevoie de nimic. La anul nu-i mai trebuie decat sa-i faca o carburatie calumea in afara de consumabilele obisnuite, si vorba aia, Yamaha e Yamaha :( .

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vrea un Fazer? Rosu, frumos... zilele astea o sa-i schimb si uleiul si filtrul. Anul asta merge cu ea asa, nu are nevoie de nimic. La anul nu-i mai trebuie decat sa-i faca o carburatie calumea in afara de consumabilele obisnuite, si vorba aia, Yamaha e Yamaha :( .

 

furtune reising, super ingrijita...stiu motoru` face toti banii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar nu pentru mult timp. Sper sa-mi vina mai repede carena de la vopsit, ca sa vedem ce feedback ii dau lui Costi, pana acum cine a apelat la el a fost foarte multumit, sper sa nu-si dea cu firma-n cap tocmai la mine. :cheers:

 

Cand o sa am 100 E in plus, o sa-i cumpar o masca si far calumea de streetfighter, sa vedem cum arata. Ideea e ca daca e sa-l fac streetfighter, vreau sa-l fac misto, nu carpeala. Oricum, o sa am si carena si farul original de rezerva, in cazul in care nu o sa fie foarte reusita varianta full-naked.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costi e super meserias...mi-a facut carenele de nici noi nu ar fi arata asa.

 

unde ati fost aseara ? cred ca voi erati, ati trecut pe langa bikers otopeni... la baneasa l-am vazut pe costi, era in fata mea, l-am claxonat dar nu s-a uitat la mine cand am trecut pe langa el... hai ca poate ne vedem diseara...la rond sau la arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca mai ies nicaieri diseara.

 

Plm, mereu am zis ca nu mai merg cu grupuri si cu "motociclisti" pe care nu-i cunosc... :laugh: :lol: Pentru o plimbare de o juma de ora, am stat ca bou' sa astept 3 ore degeaba la rond.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AZI orele 12:20, cine poate si are placerea, este asteptat la benzinaria OMV Reinvierii (intersectia Maica Domnului cu Lizeanu , la 1 statie de tramvai de la Stefan Cel Mare catre Bamboo) pentru a merge in grup organizat la primaria sectorului 2, unde are loc cununia mea. Va pupa tata si puteti sa aduceti si prietenii :lol:

Daca e careva care nu are ce face e asteptat la parada cu bomboane si sampanie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu acasa din plimbare.

 

Superba grecia.

 

pacat ca la intoarcere m-a lasat balta mobra.

 

dupa 3 ore de chin am reusit sa o punem in functiune si a mers suficient cat sa ma duca acasa.

 

azi dimineata nu a mai vrut sa o ia din loc. Problema e pe electrica.

 

a fost de vis in rest :makeout:

 

800 E cheltuiti cu cap :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251066207_thumb.jpg

post-31449-1251066212_thumb.jpg

post-31449-1251066216_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze mai greu ca aparatu foto a ramas acasa ....

 

a facut celalat cuplu poze cand fac rost de ele o sa fac topic :makeout:

 

Cum sa uiti frate aparatul acasa?? Oricum, numai tie ti se putea intampla asa ceva!!!! Eu am avut anul trecut si Nikonul, si de back-up am ascuns in bagaje si Fuji-ul :wink:) :D) Prima mea iesire din tara, si sa n-am cu ce face poze... ntz ntz ntz! Cred ca daca ieseam cu motorul, tocmeam un pozar d'ala de nunti si botezuri sa vina dupa mine )) =))

 

In alta ordine de idei, ne mai vedem si noi diseara la o barfa mica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa uiti frate aparatul acasa?? Oricum, numai tie ti se putea intampla asa ceva!!!! Eu am avut anul trecut si Nikonul, si de back-up am ascuns in bagaje si Fuji-ul :wink:) :D) Prima mea iesire din tara, si sa n-am cu ce face poze... ntz ntz ntz! Cred ca daca ieseam cu motorul, tocmeam un pozar d'ala de nunti si botezuri sa vina dupa mine )) =))

 

In alta ordine de idei, ne mai vedem si noi diseara la o barfa mica?

 

iti povestesc diseara. pe la ce ora sa ne vedem? vin pe jos ca nu am cu ce ma deplasa... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ora 8:30, acum am ajuns si eu acasa. Am fost la Costi si mi-am luat carena... deci a iesit super pisda! Trebuie doar sa am grija sa nu o mai julesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, ne-am mai dezmortit si noi. Oricum, am mers usor. La dus n-am trecut de 120. Se pare totusi ca viteza asta era prea mare pt Piti. La intoarcere m-am apucat un pic de alergat cu Toto, dar asa, subtireanu.

 

Ia zi, sambata dimineata spalam si noi mobrele la tine? Tre' sa iau si niste motorina sa curat lantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...