Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Ele or fi fost multe dar eu mai mult de una nu am vazut :D poate Nyt de la vinul ala sa fi vazut mai multe ...nus.. ;)

Ce romantic ;)

 

ps: e criza ce vroiati? o stea si gata va ajunge!

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PANTELIMONU'!!!! Pana la urma vine careva la breaza maine(de dimineata pana seara)???? ;)

mai bine mergeti diseara la rond si mai intrebati, gen costi, baiatul cu gsxr srad, etc...ei nu intra pe forum ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti si fete.. hai cu Breaza, cum care ati fost si ce ati facut.

 

Eu am fost ca putoarea timp de 3 zile la Nisipurile de Aur. Dupa ce am vazut acolo, prost o fi ala care o mai cheltui bani pe litoralul nostru de ca*at. Plus traficul lejer de tot, 3 ore jumate cu masina la mers legal, respectat regulile de circulatie si tot ce trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost timp de 3 zile, atmosfera a fost interesanta

 

destul de mare adunarea, mai multi participanti dacet data trecuta, organizarea la fel de buna ca anul trecut....

 

muzica a fost asigurata de un computer si un Dj din public, s-a mancat natural si sanatos...

 

s-a baut cam tot ce doreai...bere, vin, vocta :cheers:, coniac...etc

 

s-a plouat norii in ziua de sambata in reprize s-a udat populatia...si cel mai fun, s-a inmuiat asfaltul locatiei.

 

in incercarea de a urca mobrele la sosea, cred ca au fost aproximativ 30 de cazaturi cu mobrele, idiot fiind nu am stat sa filmez si sa fac apoi un lung metraj :():D):))

 

in concluzie, a fost frumos, mai mergem si la anu. (ceea ce va recomand si voua...asta daca va place atmosfera de la cort)

 

 

ps:sa-ti fie de bine nenea Claudiu .....adevarat graiesti treaba cu nisipurile de aur.(daca pun indicatoare in limba romana, bulgaria o sa devina o a doua Romanie :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... cand mai aveti chef de plimbari, anuntati-ma si pe mine, sa vin frumos echipat.... Aseara mi-a intepenit spatele pe Podul Grant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... cand mai aveti chef de plimbari, anuntati-ma si pe mine, sa vin frumos echipat.... Aseara mi-a intepenit spatele pe Podul Grant.

 

 

Lasa bre ca iti revii ! Fu plimbare neasteptata ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... cand mai aveti chef de plimbari, anuntati-ma si pe mine, sa vin frumos echipat.... Aseara mi-a intepenit spatele pe Podul Grant.

Pai vrei sa mergi si la fitze in tricou si sa-ti fie si cald??? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea se mai sta in rond decand s-au impartit amenzi la greu...

 

si mie nu imi zicei sa stiu si eu ... :cheers:

 

Multi Ani Traiasca Multi Ani Traiasca ..La Multi Ani ! (in caz ca va intrebati ce e cu mine va anunt ca Ravenitza a facut 4000 posturi ) :(

 

tu tot nu te-ai potolit sa bati campii nu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi Ani Traiasca Multi Ani Traiasca ..La Multi Ani ! (in caz ca va intrebati ce e cu mine va anunt ca Ravenitza a facut 4000 posturi ) :cheers:

Va astept cu cadourile! :( damn, acu am vazut cate posturi am facut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueiiii,pe unde va mai strangeti?Ati mutat locatia?Ca poate mai ies si eu candva si sa stiu pe unde va faceti veacul! :cheers:

 

 

Tot acolo ! A fost o imprastiere temporara ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...