Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sigur e original lantul? am vazut ca scrie DID pe zale. Am 34k. Cine stie o fi dat proprietarul kilometrajul inainte sa nu bata la ochi :P

 

Da, asa mi s-a zis cand s-a spus codul lantului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am gasit alta solutie acum pentru viziera mea zgariata: pentru ca fiecare suta de ron conteaza, o sa iau o casca cu imprumut pentru o perioada nedeterminata :blbl:

 

Daca si pe tine te arde, si stai in casca, vezi ca se plangea Cavaleru ca are o casca de fata care sta degeaba pe acasa. Si sa nu te aud ca nu o vrei ca nu-i de firma, ca eu am mers doi ani cu Airoh-ul ala si a fost ok, mai putin la temperaturi scazute cand se aburea la viteza mica.

 

In alta ordine de idei, eu ti-am zis demult sa renunti la extensiile alea de carene :P Mai mult plastic inseamna mai multe cacaturi de reaprat cand o scapi. Cu cat e mai naked, cu atat e mai idiot proof! Eu acum renunt de tot, imi pun masca aia de streetfighter, si daca pana la sfarsitul anului reusesc sa-mi trag si o pereche de crashbar-uri, sunt cel mai fericit. Craspad-urile sunt bune, dar avand in vedere ca ala al meu de pe drepta e polizat jumatate... tzeava e tzeava :P

 

Luni cred ca e si Cerbul gata, o sa vedem cum reusesc sa ajung la Florin V sa o ia, sau cine ajunge sa mi-o aduca si mie de acolo, ca luni si marti sunt prins cu munca.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si pentru ca inca sunt pieton ce v-ati zis: "Ia hai sa venim cu totii pe jos!" 'va muma-n kur de betivi si betziva :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si pentru ca inca sunt pieton ce v-ati zis: "Ia hai sa venim cu totii pe jos!" 'va muma-n kur de betivi si betziva :blbl:

 

in loc sa zici mersi ca ne-am solidarizat cu tine , am mers pe jos atata drum, florin a baut cu tine , ca sa nu fii singuru betivan, toto si costi ti-au dat seminte iar eu te-am incantat cu prezenta mea...tot tu faci gura! nerecunoscatorule care esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Back in business!

 

PS1: urat e sa mergi fara oglinzi si fara semnale pe motor :huh: Bine ca l-am avut pe Cavaleru alaturi, in fata sau in spate :crack:

PS2: tre'be neaparat lant, ca ala de l-am pus nu calca bine pe pinioane si sunt sanse mari sa-mi phuta cutia. Deci, care aveti lanturi pe care le tineti degeaba pe acasa, fie-va mila de mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara mi-am luat casca. dupa cum am mai zis raman la suomy si mi-am luat o apex flower. sa nu va prind ca comentati ca va trag de urechi. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu d-aia ..ete ce colorata si sclipicioasa e :huh:) sa o stapanesti sanatoasa

 

multumesc mult! si mie mi-a placut la nebunie. initial am vrut suomy defender fantasyland dar nu mai aveau decat marimea m si eu port s.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah fartilor sa fi vazut ce zambet tampit avea pe fata aseara Metalu dupa ce am lasat motoru la mine in curte.

 

e zambetul ala pe care numai o motoreta ti-l imprima pe moaca :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fi vazut ce muian de prostalau aveam cand am mers aseara prin oras :huh: Noroc cu full-face-ul

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah fartilor sa fi vazut ce zambet tampit avea pe fata aseara Metalu dupa ce am lasat motoru la mine in curte.

 

e zambetul ala pe care numai o motoreta ti-l imprima pe moaca :huh:

 

lasa-l ma ca a fost cuminte un an jumate si merita si el ! il inteleg perfect! bravo ma metalule...sa-ti tii poponeata in sa de acum in colo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

didi ia zi nr de dosar ca sa vad in ce stadiu e si ce anume le trebe sa-l rezolve mai rpd

 

acum nu il stiu, ca nu am actele la mine, dar cand ajung acasa ti-l trimit. da'....tu lucrezi la ei, sau ai pile? :huh:

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo lucrez :huh: de ex prima mea problema a fost chiar inainte de paste .. joi seara ..n-aveam ce face atunci ..vineri gata poze dosar etc luni era liber ca era a 2-a zi dupa paste .. marti dim am dus-o la service miercuri dupa serv am luat-o ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo lucrez :huh: de ex prima mea problema a fost chiar inainte de paste .. joi seara ..n-aveam ce face atunci ..vineri gata poze dosar etc luni era liber ca era a 2-a zi dupa paste .. marti dim am dus-o la service miercuri dupa serv am luat-o ...

 

eheee..ce viata! eu am facut cerere sa o repar in regim propriu. nu e de bagat in service iar problemele mele sunt ca si rezolvate. tu in ce service ai du-so?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...