Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

firar al naibii .. daca ii convingeti pe astia la serv sa ma lase sa plec mai devreme va fac ma .. da nu cred ca sunt sanse asa ca mai bine iesim undeva sa mancam .. sau daca ne strangem si intr-un weekend ceva atunci va gatesc de toate :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca s-a intamplat minunea din nou. Ne-am strans incet-incet, a fost si Piticu' si Subti, plus alti baieti pe care mereu nu le retin numele. Sorry.

 

Au venit si baieti cu chef de plimbare dar noi aveam fiecare agenda lui,eu mergeam in oras, baietii nu aveau chef,etc. Eu oricum nu puteam sa merg ca inca nu-mi permite starea tehnica a lantului, trebuie schimbat neaparat.

 

Azi am primit imprumut mobra unui prieten si bag o Cheia+Transfagarasean.

 

Poate reusim inca o minune, macar vara asta sa organizam o plimbare spre munte impreuna.

 

V-am salutat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi cand si unde va strangeti ? (scuze pt lenea de a cauta)

 

 

vinerea de obicei dupa 8.30

 

 

PS eu mi-am pus Vaca la vanzare, care mai doreste care mai pofteste ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinerea de obicei dupa 8.30

 

 

PS eu mi-am pus Vaca la vanzare, care mai doreste care mai pofteste ;)

 

tare..weekendul viitor cred ca o sa trec si eu ca la noi s-a cam spart gasca de ceva vreme :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, plimbarea a fost executata conform planului. Pana la Valeni a fost oribil, cel mai aglomerat drum din istoria mea de cand ma dau pe Cheia. Dar in schimb Cheia libera, fara prea mult nisip si alte prostii pe asfalt, a fost chiar bine.

Iar drum bun pana la Fagaras, acceptabil pana la Balea pe partea dinspre Fagaras, iar apoi absolut execrabil pe partea cealalta ,spre Curtea de Arges. Pentru vitezane poate fi descris ca IMPRACTICABIL!!!!!

Suntem inca o data o natie de tampiti, erau o groaza de straini pe acolo veniti sa vada "cel mai frumos drum din lume" asa cum ne-au facut reclama cei de la TopGear, dar care trebuiau sa-si scuipe ficatii dupa coborarea spre Pitesti.

 

Nu suntem in stare de atatia ani sa facem drumul ala, acum ar fi fost momentul, la cat de mult ne-au ajutat cei de la TopGEar ar fi un punct turistic forte al Romaniei!Dar bineinteles, n-ai cu cine! Sunt atat de plin de spume ca nu mi-am revenit de sambata pana acum! Oricum, am fost aproape in fiecare an pe trans, dar pana nu aud ca s-a asfaltat eu nu mai calc pe acolo!

post-7144-0-02401000-1312785063_thumb.jpg

post-7144-0-58002500-1312785085_thumb.jpg

post-7144-0-39596900-1312785139_thumb.jpg

post-7144-0-45972100-1312785219_thumb.jpg

post-7144-0-02691300-1312785264_thumb.jpg

post-7144-0-12538600-1312785278_thumb.jpg

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nice XX! :) Eu i-am imprumutat motoreta in we unui amic sa se duca pana la Mures, iar eu am fost la tzara si m-am intors cu o raceala naspa, deh, era apa rece! In we plec iar la tzara, sa vedem, ori de joi seara, ori de vineri seara, functie de cum lucrez. Ma duc cu mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, plimbarea a fost executata conform planului. Pana la Valeni a fost oribil, cel mai aglomerat drum din istoria mea de cand ma dau pe Cheia. Dar in schimb Cheia libera, fara prea mult nisip si alte prostii pe asfalt, a fost chiar bine.

Iar drum bun pana la Fagaras, acceptabil pana la Balea pe partea dinspre Fagaras, iar apoi absolut execrabil pe partea cealalta ,spre Curtea de Arges. Pentru vitezane poate fi descris ca IMPRACTICABIL!!!!!

Suntem inca o data o natie de tampiti, erau o groaza de straini pe acolo veniti sa vada "cel mai frumos drum din lume" asa cum ne-au facut reclama cei de la TopGear, dar care trebuiau sa-si scuipe ficatii dupa coborarea spre Pitesti.

 

Nu suntem in stare de atatia ani sa facem drumul ala, acum ar fi fost momentul, la cat de mult ne-au ajutat cei de la TopGEar ar fi un punct turistic forte al Romaniei!Dar bineinteles, n-ai cu cine! Sunt atat de plin de spume ca nu mi-am revenit de sambata pana acum! Oricum, am fost aproape in fiecare an pe trans, dar pana nu aud ca s-a asfaltat eu nu mai calc pe acolo!

 

nasol :( noi mergem weekendul care vine dar nu o sa mai coboram pe partea de curtea de arges daca tot zici ca e asa nasol drumul. Oricum, zona este f frumoasa, pacat ca e asa cum zici

 

nasol :( noi mergem weekendul care vine dar nu o sa mai coboram pe partea de curtea de arges daca tot zici ca e asa nasol drumul. Oricum, zona este f frumoasa, pacat ca e asa cum zici

transalpina we asta pana la urma, cazare moca in sibiu in caz ca pasioneaza pe cineva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da. Ne vedem acolo. Eu nu vreau sa ies pe nicaieri: mai economisesc gazul ca maine dimi vreau sa fug pana la tzara, daca tot sunt liber luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neah... eu zic ca mai bine il lasi pe Florin acasa si vii tu cu prietena sa o prezinti baietilor :)

 

Roxynel parca zicea ceva ca vrea sa plece, n-am inteles daca de azi sau de maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ..roxynel a si plecat .. de vineri .. am vorbit cu niko de pe autostrada azi dim debea m-am intors .. mi-e un sooooomn :(((

vinerea asta ne strangem si noi mai multi?ca ma simt harnicutza :) asta daca nu plec iar ca vad ca nu ma mai prinde nici-un weekend pe acasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eram la rond cand ai sunat :)

Nuj, ne strangem.. vedem noi. Mai este pana vineri.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ..roxynel a si plecat .. de vineri .. am vorbit cu niko de pe autostrada azi dim debea m-am intors .. mi-e un sooooomn :(((

vinerea asta ne strangem si noi mai multi?ca ma simt harnicutza :) asta daca nu plec iar ca vad ca nu ma mai prinde nici-un weekend pe acasa :)

 

Roxynel nu pleca la veliko vinerea asta ? :blbl: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...