Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca nu reusesc sa ajung si eu sa stii ca sigur or sa vina din gasca cu care am stat la buzau

 

buna dimineata lume.. e vineri si momentan nu cred ca plec nicaieri in weekend..deci .. ne vedem? :)

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum suna o transalpina in weekend? :D

 

Scump. Foarte scump avand in vedere ca mi-a intarziat salariul doua saptamani si nici nu stiu cand il voi lua. Azi am venit pe vapori la munca, sper sa-mi ajunga sa ajung acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum suna o transalpina in weekend? :D

 

Eu sambata dimineata dau o tura pe Amkart, apoi am nunta. Duminica se exclude plimbare pentru ca sigur voi fi mahmur.

Dar daca astepti pana weekendul urmator merg pe Transalpina,sunt chiar curios cum e,nu am fost niciodata si prea il lauda toti acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekenduul viitor grecia :banana:

asta daca reusesc sa ma ascund pana atunci ca am fost amenintata cu taierea cauciucurilor.. se pare ca nu ma lasa nimeni sa plec la drum lung cu gumele astea :((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekenduul viitor grecia :banana:

asta daca reusesc sa ma ascund pana atunci ca am fost amenintata cu taierea cauciucurilor.. se pare ca nu ma lasa nimeni sa plec la drum lung cu gumele astea :((

 

Pfff!Exact cum spuneam, cum facea ea micutza pe victima ca nu se distreaza 24/24! :laugh:

 

Si unde mergi in Grecia, ne poti spune sau ti-e frica ca vin paparazzi dupa tine? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thassos .. dar mi-e ca va trebui sa raman si weekendul asta in buc ca sa pot sa imi pun mobra in regula pt saptamana cealalta .. cred ca ar fi prea mult pt ea si transalpina si grecia in starea in care e :((

si cum adk facea micutza pe victima? unde vezi tu ca ma distrez 24/24???va fi al 2-lea weekend in buc :((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al doilea we in Bucuresti? Groazniiiiiic!Incredibiiiiil! Cred ca unii au murit de plictiseala daca au stat mai mult de 2 we in Bucuresti! :laugh:

 

Pune mana si fa motoreta apta de drum, nu mai face pe viteaza, ca parca si mie mi s-a parut ca aveai ceva cauciuc gingie pe spate! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da da .. o sa o fac .. cand nu stiu ..ca parca renunt la transalpina si plec in bulgaria la catarat la liber .. si cand cazi cazi in apa ...debea astept yupiii

daca nu mai plec nicaieri si raman in buc si weekendul asta vin dupa tine la nunta si te sugrum !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

femeie, baga-ti mintile in cap si schimba gumele daca trebuie ca o sa lasi motoreta amanet p-acolo daca pleznesc pe drum... daca faci frumos poate iti fac rost de un slic pe fata, cu spatele te descurci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ma stii tu pe mine sa o las la greu? raman alaturi de ea.. trebuie sa vad cat mai repede de niste gume .. si ideal ar fi sa le si schimb nu numai sa le iau si sa ma uit la ele =)))

 

copii .. daca va vedeti azi la rond sa mancati o clatita si pt mine :D eu m-am hotarat .. azi plec ..wish me luck sa ma intorc intreaga inapoi si have fun weekendul asta ... ai pup iu :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...