Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

pai sa vad ca weekendul asta vroiam sa pelc la rasnov..acum depinde daca fac rost de motor .. a zis un prieten ca imi da dar sa vad cand o fi gata a lui .. daca nu plec trec pe la tine bagam un gratar o bere ceva ca sigur plec pe jos daca ne ocupam noi doi de frana :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da ce e la Rasnov? Iar vreo intalnire din aia de bikeri? Tu nu stii ca eu sunt fitzo-biker si nu semnez condica la astfel de evenimente? :laugh:

 

Nu trec pentru ca daca merg pe Cheia, in Sacele fac dreapta si intru in drumul de Siriu fara sa ma intru in Brasov. Sa nu mai zic ca pe drumul ala de Brasov-Rasnov iti clantzane toti dintii de la asfaltul ala idiot.

 

Daca ar fi de mers la Rasnov, cel mai scurt e pe DN si la Predeal stanga pe Paraul Rece si cazi direct la Rasnov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biiiiine,biiiine. Oricum nu ma intereseaza intrunirea. Banuiesc ca se sta peste noapte, eu n-am stat in viata mea la cort :laugh: , nu ma incadrez in peisaj deloc!Nici berea ieftina nu imi place, nici bikeri pletosi si mirositori, care fac galagie cu cate o rabla dar de dat nu se dau ca nu au bani de benzina, etc.

Bineinteles, stiu ca vin si oameni normali pe acolo. Dar nu imi place socializarea de gen. Sa ma duc sa beau cu niste prieteni se poate oriunde si in orice anotimp.

 

Sa ma dau cu motorul este total alta activitate. Si cum vara e pe sfarsite prefer sa mai trag un pic pe soselele patriei, mai un Amckart, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

good news .. cica pe joi o sa imi dea mobra :) deci o sa am cu ce merge ..pana atunci tre sa ma bag la masaje ceva sa-mi revin .. si sa vad ce fac cu intinderea de ligamente ca ma cam doare :(

pana atunci .. du-te tu pe amc :P

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@niko : pentru AMC mai exista doritori. :rolleyes: Din nefericire ultima oara fiind doar eu si un prieten nu am reusit sa intram. Daca mergi(mergeti) crezi ca imi poti lasa si mie un PM cu ziua/ora ?

 

Multumesc.

 

Am impresia ca ai postat si pe probike, tine aproape cu topicul ala, eu in principiu daca e frumos la munte o iau spre Cheia, daca se anunta vreme urata pe acolo si frumos la noi atunci ma duc la Amckart. Vineri se ia decizia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... ia lasati glumele la o parte si ziceti-mi si mie ce fac cu dihania (fara nici o aluzie la userita cu acelasi nume :D )din cada? Cum plm procedez cu animalu' ca vreau sa-l mananc.

post-20786-0-46669000-1315329322_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... ia lasati glumele la o parte si ziceti-mi si mie ce fac cu dihania (fara nici o aluzie la userita cu acelasi nume :D )din cada? Cum plm procedez cu animalu' ca vreau sa-l mananc.

 

se ia un prajitor de paine se baga in priza si se arunca in cada :)) game over :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a fost circ! L-am mazilit! Ideea e ca i-am venit de hac cu cheia franceza: i-am dat in cap pana i-am spart teasta si apoi i-am bagat cutitul. Asta e unul dintre motivele pentru care mie nu-mi place pescuitul: ce plm fac cu pestele dupa aia?!??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a fost circ! L-am mazilit! Ideea e ca i-am venit de hac cu cheia franceza: i-am dat in cap pana i-am spart teasta si apoi i-am bagat cutitul. Asta e unul dintre motivele pentru care mie nu-mi place pescuitul: ce plm fac cu pestele dupa aia?!??

 

bah tampit esti. cu un cutit il rezolvai imediat, decapitai din 2 miscari si aia era... a murit stresat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ma, am uitat sa-ti zic... pestele era viu :) Nu era chiar asa de usor sa-l decapitez, mai ales ca de cand m-am mutat, am o problema cu cutitele: ori nu sunt ascutite, ori nu sunt. Deci, cat de curand, tre' sa o pun de un gratar.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce mah ti s-a terminat prietenii din agenda telefonica si nu ai gasit pe unu cu un cutit calumea si ascutit?

 

PS astept invitatia la gratar, asta la cat e de mare ar merge pus la gratar un pic si apoi facut o saramura din el... yummie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... ia lasati glumele la o parte si ziceti-mi si mie ce fac cu dihania (fara nici o aluzie la userita cu acelasi nume :D )din cada? Cum plm procedez cu animalu' ca vreau sa-l mananc.

 

hai dracului ca m-am si speriat! credeam ca iar te iei de viata mea fara sa iti fac nimic.

fratica....cum plm sa omori pestele cu cheia franceza??? tare neintrodus in lume mai esti. goleai cada de apa si il lasai naiba jumate de ora, dupa care il hacuiai cu un cutit. cum sa ii dai ma cu cheia in cap la peste??? :crack: esti fenomen, as da bani sa vad asta , cred ca m-as tavali pe jos de ras o zi intreaga! saraca cristina...ce barbat are la usa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai dracului ca m-am si speriat! credeam ca iar te iei de viata mea fara sa iti fac nimic.

fratica....cum plm sa omori pestele cu cheia franceza??? tare neintrodus in lume mai esti. goleai cada de apa si il lasai naiba jumate de ora, dupa care il hacuiai cu un cutit. cum sa ii dai ma cu cheia in cap la peste??? :crack: esti fenomen, as da bani sa vad asta , cred ca m-as tavali pe jos de ras o zi intreaga! saraca cristina...ce barbat are la usa....

 

Pepusule... pestele ala a stat toata ziua fara apa. Seara cand am ajuns acasa si l-am pus in chiuveta, a inceput sa miste si sa se zbata. Am vorbit cu un pescar si mi-a zis ca un somn de talia aia poate sta si o zi fara apa, deci aveam de asteptat mult si bine pana sa moara. Ideea e ca apa de la robinet i-a facut bine, ca am din aia de fantana, fara clor si alte nebunii. Goddamit, abia astept sa incing gratarul cu el. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...