Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

vb aiurea ca ai mers si alaturi de mine :P ai venit cu cavaleru sa ma luati de acasa am trecut pe la didi ca a intarziat si am fost la omv :)) foarte mult :P

da eu de plimbat ma plimb mereu .. niko stie .. am slabit 5 kg ca nu mai am timp de somn ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pfff, am uitat, de la Didi la OMW... o adevarata aventura, trebuia sa punem si poze la "Poze din calatoriile moto" =))

 

Salut Dan, bine ai venit!

NU-i nimic ca esti mai batran, nici noi nu suntem chiar pustani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va sal pe toti!

Sunt Dan, am un XJ900, si stau la Costin Georgian.

Poate iesim intr-un wekend spre munte, ce spuneti?

Apropo sunt mai mare decat voi, daca nu va deranjeaza.

Dane, pentru mine sezonul e aproape terminat, cu mine cel mai probabil la anu'! :cheers:

 

vb aiurea ca ai mers si alaturi de mine :P ai venit cu cavaleru sa ma luati de acasa am trecut pe la didi ca a intarziat si am fost la omv :)) foarte mult :P

da eu de plimbat ma plimb mereu .. niko stie .. am slabit 5 kg ca nu mai am timp de somn ..

Vezi ca daca mai slabesti un kil sau doua la cate kg ai tu in total, te pierdem! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si-asa din profil zici ca nu sunt .. ieri m-au injurat fetele la servici ca aveam o rochita mulata si isi doreau sa vada si ele macar un strop de burtica.. si nimic :))

gresesti iar claudiule ..mai intai a fost de la mine la didi abia apoi de la didi la omv :P deja prea mult pt anul asta :)

bine ati venit domnule dan si va asteptam cu draga inima in fiecare vineri seara la rond dupa 8 .. mai bine ca e cineva mai mare sa faca ordine si sa ma apere de sacali :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca nu sunt rea decat daca sunt flamanda :)) concluzia .. feed me ca altfel e vai si-amar de voi :P

nu ma laudam ca si asa nu prea am kile ..de unde am putut sa slabesc atat nu-mi imaginez :angryfire:

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va sal pe toti si va multumesc pentru primire in grupul vostru.

Poate ne vedem Vineri, dar de care rond este vorba de cel de Coravu?

 

Despre mine ce sa va spun?, am lucrat in armata ca ofiter, si lucrez si acum la o firma, am o prietena care merge cu mine cu motorul, ii place la nebunie. Sa speram ca timpul va tine cu noi.

Va sal pe toti!

 

Apropo cand e ceva ma puteti contacta la tel: 0736405954

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu in schimb sunt prea gras si nu gasesc pantaloni cu slidere pentru uriasi! :baldy: Cred ca ajung la Serres doar spectator! :(

 

Vezi ca aia de la moto fashion fac echipamente pe comanda.

Cauta-i pe la anunturi pe acolo. Iti ia masura si-n 2 saptamani ai echipamentul. Poate si mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi .. nici eu nu-mi gasesc .. hai vb cu ei si zicem ca vrem 2 perechi dar urgent .. poate se grabesc si ei fiind 2 clienti .. ce zici?

 

@Dan .. merge cu tine cu motorul ei sau merge cu tine pe motor? vreau eu ultimele 3 cifre din nr tau de tel .. 954 :X honditza rullz

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi .. nici eu nu-mi gasesc .. hai vb cu ei si zicem ca vrem 2 perechi dar urgent .. poate se grabesc si ei fiind 2 clienti .. ce zici?

 

@Dan .. merge cu tine cu motorul ei sau merge cu tine pe motor? vreau eu ultimele 3 cifre din nr tau de tel .. 954 :X honditza rullz

 

Nope, am vorbit cu ei, nu se lasa induplecati. Da tie de ce-ti trebuie pantaloni?Hostessele au fuste mini, nu pantaloni! :P

 

Numa motorete ai in cap,auzi, a vazut ea ultimele cifre si imediat a dus-o mintea la 954! Giz, niciodata nu am fost atat de maniac! :laugh:

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai zicea ionut ca poate-mi gasesc si mie motoreta sa ma dau ..

era fata sau baiat cu cine ai vorbit? hai ca mergem impreuna si vdm daca se rezolva sau nu :)

 

a fost special pt tine claudiule :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai zicea ionut ca poate-mi gasesc si mie motoreta sa ma dau ..

era fata sau baiat cu cine ai vorbit? hai ca mergem impreuna si vdm daca se rezolva sau nu :)

 

http://www.motofashion.ro/

E din Braila, ai un tabel acolo pe site cu muuuuuuuulte masuri care trebuie date, banuiesc ca iese bine daca masori atatea circumferinte pe acolo. Suna si intreaba si tu, eu am sunat ieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi .. nici eu nu-mi gasesc .. hai vb cu ei si zicem ca vrem 2 perechi dar urgent .. poate se grabesc si ei fiind 2 clienti .. ce zici?

 

@Dan .. merge cu tine cu motorul ei sau merge cu tine pe motor? vreau eu ultimele 3 cifre din nr tau de tel .. 954 :X honditza rullz

Da merge pe motorul meu, la spate, dar nu inteleg ce vrei cu ultimile 3 cifre de la telefon?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Umfla vantul scaietii pe aici pe la rond! :bigstar: O sa ramai singura Roxynel, o sa venim cu o patura sa te acoperim sa nu se puna promoraca pe tine cand ne astepti pe acolo!

 

Eu am motorul in atelier pentru Serres, i se schimba uleiul, se pun gume noi, se scot oglinzi, semnale, se lipesc carene dupa inclinarea maxima avuta pe Amkart saptamana trecuta! :laugh:

 

Asa ca eu nu mai scot motorul anul asta, pana la Serres ramane la atelier, apoi cand ma intorc chiar daca o mai fi frumos imi expira asigurarea si banuiesc ca o las in continuare la vopsit. Asta daca nu o mai dau inca o data pe jos sa aiba iar nevoie de lipit! :rock:

 

Deci...esti singurica, bing...bang...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...