Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne luam de manute si mergem la Alex ca avem simeringurile fu.. bulite :lol:

 

Si ca sa iti raspund totusi la intrebare - e nasol chiar nasol rau, ca la un moment dat iti iese tot smacazu din furca si face f f urat, cum imi face mie :lol:

 

@Gixx, tu te lauzi ca te dai de x-shpe ani pe toate motoarele posibile si totusi nu ma impresioneaza deloc stilul tau de mers. Eu macar am o scuza ca merg doar de 4 luni (din care una am fost accidentat) si 7k kilometri :)

 

:disappointed: Scopu' meu in viata e sa ma laud si sa te impresionez pe tine...M-ai prins... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oooo ... avem repriza a doua , iar in calitate de observator oficial si arbitru onorific il avem pe domnul George :lol:

"Are you ready Shin ? ..... Are you ready Gixx ? ..... Let`s get it on !!! " :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oooo ... avem repriza a doua , iar in calitate de observator oficial si arbitru onorific il avem pe domnul George :lol:

"Are you ready Shin ? ..... Are you ready Gixx ? ..... Let`s get it on !!! " :disappointed:

 

 

leet's geeeett readyyyy 2 ruuuuummmbleeeeeeeee :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri.

Deci imi zice cineva la cine pot sa merg la ore mai ciudate dupa ora 18.00 sau eventual sambata sa-mi faca operatiunea eventual sa aiba si ce trebuie schimbat ca n-am timp sa umblu dupa ele...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomandari?

Ca n-am mai avut treaba la service pana acuma, doar sa fie cu program mai prelungit.

 

M-am lamurit...cica e in garantie...:disappointed:

Sa vedem daca ma si rezolva baietii de la care am luat-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

garantia e la motor si cutie, ma indoiesc sa ai garantie si la simeringurile de al furca. :lol:

acuma..punctual:

1. ulei motorex full synth ptr furca (1l) = cca 40lei

2. manopera 2h executata in conditii excelente de nicu profesoru: 100lei

3. 1 spray curatat motorex: 30lei

4. simeringuri saito de pe louis sau ariette de la nicu = cca 20euro (daca iei simeringurile de la service suna'l pe nicu si spune'i ptr ce motor vrei si sa'ti confirme ca au)

 

total 170lei + 20euro si ai si o discutie placuta cu domnul nicu. telefon: 0726.686.273.

bafta!

 

ps: recomand schimbarea la primavara. :disappointed:

 

nu-ti trebuiee presa.

ba ii trebuie, cod louis 10003465 (furca de pe F4 e de 43mm).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite un post ca la carte! Daca ma face careva aplaudac ii umplu frigideru' mai repede decat zice "peste" ca oricum l-am vazut pe strumfu doar o data :lol:

 

Strumfule merci mult de sfat!

 

PS: de ce la primavara :disappointed: ? Eu am impresia ca merg pe arcuri de pat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tehnic ai dreptate Strumf ... dar si in manual iti arata ca iese prin tragere mai puternica, in cazul in care nu ai service aks

eu cu un amic am scos prin tragere-soc

"presa" e pentru BAGAT nu pentru SCOS. :lol:

 

Uite un post ca la carte! Daca ma face careva aplaudac ii umplu frigideru' mai repede decat zice "peste" ca oricum l-am vazut pe strumfu doar o data :lol:

 

Strumfule merci mult de sfat!

 

PS: de ce la primavara :disappointed: ? Eu am impresia ca merg pe arcuri de pat :lol:

1. lasa peria.

2. fiindca nu o sa mai mergi mult, se buleste vremea. (2-3 saptamani, sa zic?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 O sa ma opresc din mers NUMAI in zilele cu temperaturi cu - si gheata/zapada pe jos. Si chiar in alea voi incerca totusi sa vad cum e :lol:

 

1 Terminati cu prostiile ca pan' acu' n-am vazut o vorba buna pe forumu' asta :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iese careva la o plimbare in seara asta ? Eu acum ies , ma duc sa dau o tura , mai incolo ma opresc pe la Ursu si dupa aia mai vedem ....

Daca are careva chef ... da-ti un mesaj sau un beep ceva (nus daca o sa il aud imediat fiind pe motor) 0766 29 38 58

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pret de iarna

 

:disappointed: daca nici asa nu se vinde imi bag puta... nu vreau sa imbatranesc pe sportiva inca mai tin la incheieturile mele si cum o folosesc mai mult la drumuri mai lungi de 200km de obicei... :lol:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...