Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

xcite nu ai mai dat nici un semn??!! Merge motocicleta? ai inscris-o? cum te descurci cu ea?

 

Am fost prea ocupat sa ma dau cu ea :rock:

 

Poate ne vedem si cu tine la urmatoarea intalnire :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost prea ocupat sa ma dau cu ea :(

 

Poate ne vedem si cu tine la urmatoarea intalnire :disappointed:

 

Sa vdm cum stam cu timpul. Apropo pt cine intereseaza are un prieten de vanzare Furca..Roata fata + spate..far..carena frontala..bord. Toate pt F4.. 99` 20`

Tel 0762219730. YM: tzog2007

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai invata omu' cat traieste..deja incepusem sa ma obisnuiesc cu gandul ca am dat o caruta de bani pe ea degeaba. ...

:disappointed:

 

Ce alarma ai?

 

Sa vdm cum stam cu timpul. Apropo pt cine intereseaza are un prieten de vanzare Furca..Roata fata + spate..far..carena frontala..bord. Toate pt F4.. 99` 20`

Tel 0762219730. YM: tzog2007

Cat vrea pe furca? Nu vinde jugul inferior separat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi ajung prin bucuresti... daca vrea careva sa ne intalim... Eu am treaba cam de pe la 7 daca vrea careva sa ne intalinm pana in ora aia da-ti un semn si vin mai repede sa iesim la un suc, o barfa... etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi ajung prin bucuresti... daca vrea careva sa ne intalim... Eu am treaba cam de pe la 7 daca vrea careva sa ne intalinm pana in ora aia da-ti un semn si vin mai repede sa iesim la un suc, o barfa... etc...

 

Hey, te astept la Arcu de Triumf in jur de 6.30. Am LUP la numar, si-s de Neamt :disappointed:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am montat acum parbrizul double bubble de la Puig. Arată mult mai bine motoreta, doh! :disappointed: Mâine voi vedea Âşi diferența față de cel stock.

Ne auzim pe vineri... !

 

show us a pic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa foc, cea mai frumoasa posibila (logic nu? doar arata la fel ca a mea :disappointed: ) Sa o stapanesti sanatos !!!

 

Imi pare rau, abia la intalnire am aflat de la Shin despre Rontz. Chiar daca nu am avut ocazia sa stau decat o data de vorba cu el, era genul de om care lasa o impresie buna din prima. Condoleante familiei si celor apropiati si Asfalt Uscat Rontz !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa comunitate la Bucuresti... Bravo baietii... o sa mai vin... :disappointed: da nu numa sa ne vedem... poate sa ne si petrecem ceva mai salbatic :())

PS.stie cineva sa-mi arate pe-o harta sau sa imi zica macar strada pe care se afla barul "green horses on the wall" aka "cai verzi pe pereti" ?!??!?!? Va rog mult...

e cumva asta!?

 

Va rog mult e foarte important pt mine...

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vreau eu, ce culoare e???

 

 

culoarea e albastra! asta nu cont foarte mult pt k o vopesti. o faci cum vrei.

...

...

...

Imi da si mie cineva cateva informatii despre xenon la noi la F4. pret..model..si altele?

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus de la Luigi (l.u.v.) si sunt f multumit de el, a costat cam 170RON plus manopera de montare, are si pe un nene electrician care le monteaza, mi-am pus si alarma tot la el. Mai are si Oryon o varianta care si-a montat-o el da despre aia nu stiu prea multe.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus de la Luigi (l.u.v.) si sunt f multumit de el, a costat cam 170RON plus manopera de montare, are si pe un nene electrician care le monteaza, mi-am pus si alarma tot la el. Mai are si Oryon o varianta care si-a montat-o el da despre aia nu stiu prea multe.

Bafta.

 

Nush cine e Lugi asta si p unde il gasesc? sau e un brand? ce model ai? h4? h7? sau ceva d genu asa..iti merge si pe faza scurta si p faza lunga ?

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...0&start=140

 

Eu am doar pe faza scurta ca am model 2002 si am becuri separate, deci puteam sa-mi pun doar pe faza scurta. Tu daca ai model 99 sau 00 poti sa-ti pui din ala care tine ambele faza si scurta si lunga, e cu vreo 50RON mai scump parca, nu mai stiu exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...