Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

De ce sa te duci pana in SUA cand gasesti la noi :rock: Vezi ca sunt o gramada de indivizi care vand asa ceva. Eu mi le-am luat de la 'My moto" Cotroceni...50 ron :rock:

pai da mi si mie un site, nr de tel, id de mess pls

 

Pe ce drum sa ma duc si eu cu motoreta sa vad daca sta dreapta. Ca pe drumurile pe care merg eu, daca iau mainile de pe ghidon, cam are tendinta sa se duca spre dreapta, banuiesc ca nu e normal nu? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gasesti rimstripes pe toate drumurile. Cred ca si in pasaj la romana. Sau la orice magazin Scorpio (E unul pe Barbu Vacarescu, imediat dupa intersectia cu Stefan cel Mare, pe stanga.

 

http://www.scorpio-az.ro/

 

p.s. nu ma-njura daca n-au, eu asa stiu ca am vazut ultima oara cand am fost la ei.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce misto e sa scapi sambata de la munca, sa fie vreme miÂştoacă si sa nu ai cu cine sa iesi... :rock:

Dar ca un ghost rider ce se respecta :rock: ... am luat-o la alergat pe "langa casa" ... am ales transfagarasanu ...

SUPERB... dar total nerecomandat pt genu asta de mobra sau celor cu incheieturi/spate slabe/slab ...

Uite si ceva poze:

post-10102-1223204439_thumb.jpgpost-10102-1223204449_thumb.jpgpost-10102-1223204482_thumb.jpgpost-10102-1223204493_thumb.jpg

 

Am si filmat dar acuma ma straduiesc sa gasesc un movie editor sa mai tai din filmare ca e prea mare si nu am rabdare s-o pun pe youtube...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce misto e sa scapi sambata de la munca, sa fie vreme miÂştoacă si sa nu ai cu cine sa iesi...

Da si tu un semn ca sambata am iesit singur si eu.Nu asa departe ce-i drept ca-s la inceput pe mobra asta si acum ne abisnuim unul cu altul.

 

Transfagarasanul e fain de pe touringuri :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce misto e sa scapi sambata de la munca, sa fie vreme miÂştoacă si sa nu ai cu cine sa iesi... :P

Dar ca un ghost rider ce se respecta :rock: ... am luat-o la alergat pe "langa casa" ... am ales transfagarasanu ...

SUPERB... dar total nerecomandat pt genu asta de mobra sau celor cu incheieturi/spate slabe/slab ...

Uite si ceva poze:

 

 

Am si filmat dar acuma ma straduiesc sa gasesc un movie editor sa mai tai din filmare ca e prea mare si nu am rabdare s-o pun pe youtube...

 

 

senzational ... si la cta fu` vreme faina sambata, ca de primavara :rock: ... si dupa un mic exercitiu practic :lol: in mamaia am dat o forja mica pana in vama veche ( pustiu anyway ), in jur de 9 motoristi. poze mai pe seara ca nu am upgradat hi5`u :blbl: ... va tzuc ma ! . iar am o stare hi ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce misto e sa scapi sambata de la munca, sa fie vreme miÂştoacă si sa nu ai cu cine sa iesi... :rock:

Dar ca un ghost rider ce se respecta :rock: ... am luat-o la alergat pe "langa casa" ... am ales transfagarasanu ...

SUPERB... dar total nerecomandat pt genu asta de mobra sau celor cu incheieturi/spate slabe/slab ...

 

Si pana la urma te-ai dus singurel..frumoase poze.si frumos drumul :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bate gandul sa'mi iau o zi libera si sa fac o Cheia pana la BV si inapoi, asa, relaxat, pe zi. Nu de alta dar se termina sezonul si eu nu am ajuns pe Cheia anul asta.. :rock:

 

Sau poate o lasam pe WE? :rock:

 

Unde gasesc repede un pinion de F4i cu 15 dinti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vremea ne ajuta ma inscriu si eu la o tura pe Cheia in WE. Sambata a fost bine insa duminica asta :rock:

Oricum trebuie sa ne grabim pt ca vremea nu o sa mai tina mult cu noi si o sa incepem sa vb despre cum bagam mobrele la saramura pana la primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bate gandul sa'mi iau o zi libera si sa fac o Cheia pana la BV si inapoi, asa, relaxat, pe zi. Nu de alta dar se termina sezonul si eu nu am ajuns pe Cheia anul asta.. :rock:

 

 

fuck ! vreau si eu pe cheiaaaa :rock: , dar e asa departe. poate nascocesc vreo idee si vin si eu.

 

adidasule sa-ti arat niste poze :blbl: ca aveai tu o curiozitate .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate o lasam pe WE? :rock:

 

Unde gasesc repede un pinion de F4i cu 15 dinti?

In WE nu pot decat peste 2 saptamani si e nebunie multa pe drum.

Pinion vezi poate gasesti la ELF'u, in Popesti Leordeni. Eu am vazut atarnate in raft multe pinioane.

Vad ca nu le merge pagina de net momentan, asa ca iti pun aici ce a returnat nea' gogu: Elf Workshop S.R.L.. Telefon: 0372 704 821 Fax: 0372 705 002. Email: office@ elfworkshop.ro. Adresa: Sos. Oltenitei, Nr 10, Popesti-Leordeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adidas:

:rock:

Daca gasesti un fotograf sa'i dai intalnire la capatul lui 335, la i-cheia. :rock:

 

@adi.p:

Costele, nu mai abuza de cebereu, ca degeaba ii pui mama lu motul daca il dai pe o roata.

 

LE: acuma vazui pozele, pai normal ca mergeai pe o ruata, erai cu capul in nori. :blbl:

 

Scula aparatu cu care-s facute pozele...desi erai in miscare a facut fosuc exact pe motor nu pe masina sau alte obiecte.

Daca e setat pe spot si objectul vizat e "pi Âşentru", focalizeaza la mare fix orice aparat.

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: acuma vazui pozele, pai normal ca mergeai pe o ruata, erai cu capul in nori. :P

 

:rock: n`are domle nimic ... ce vrei sa fac daca rr`u n`are guma :rock: .

 

@ arhimede - era un tip c-o scula nu stiu de care si cand am vazut ca face poze m-am bagat in fata lui :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi pe la intalniri nu am putut ajunge, daca duminica se organizeaza o tura pe cheia si e frumos, m-as inscrie si eu, ca nu stiu cand mai apuc anul asta. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca aveti idee in COnstanta unde pot indrepta o furca stramba vreo 2mm

mersi

 

 

in mangalia si le-a indreptat un prieten. fac rost de numarul de telefon si ti-l dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai abuza de cebereu, ca degeaba ii pui mama lu motul daca il dai pe o roata.

 

Intreb si eu...ce treaba are marca de ulei cu datul pe o roata. Cred ca sunt sanse sa fie trantit la decola si asta ii face mai rau decat o marca proasta de ulei....in timpul zborului se poate abate de la traiectorie si iarasi buf ...sau aterizare defectuoasa si iar pleosc. In aceste cazuri nu cred ca mai conteaza ce ulei folosesti.

 

Din ce am citit, cel mai solicitat este lantul urmat de foaia spate si pinion. Daca stie cineva mai multe sa detalieze.

 

P.S. Cum ramane cu plimbarea din WE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in mangalia si le-a indreptat un prieten. fac rost de numarul de telefon si ti-l dau.

Salut adi, mi-a zis si mishu de mangalia cred k este vorba de aceeasi persoana. Face treaba buna ? SI cam cat l-a costat ?

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un K&N, de unde-mi pot lua, AZI? :rock: ...cat mai am bani :rock:

 

LE. Am gasit!

 

Antemiu, vad ca esti online, mai aduci parbrize? Care era site-ul?

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...