Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

©A(n)didas-ule, doar nu te-ai tâmpit cu italienele... or fi ele love of my life, dar tot la nevastă japoneză o să rămân. :crack: Dacă iei 954, felicitări! :)

 

Acum urmăresc un rear mudguard pe ebay, în 2 zile aflu dacă va fi al meu. :lol:

 

:crack: pupincuristule :P

Subscriu! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

©A(n)didas-ule, doar nu te-ai tâmpit cu italienele... or fi ele love of my life, dar tot la nevastă japoneză o să rămân. :lol: Dacă iei 954, felicitări! :crack:

 

Man, acum na, nu stiu nici eu, dar RSV Factory bate la poponeata multe sportive, e replicata data celor de la Ducati pentru 1098, deci iti imaginezi cam de ce e in stare :crack: Mie-mi placea cum arata, dar daca e sa fie vreodata o italianca sub husa mea, cu siguranta va fi Ducati. Momentan, tot Honder raman :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, acum na, nu stiu nici eu, dar RSV Factory bate la poponeata multe sportive, e replicata data celor de la Ducati pentru 1098, deci iti imaginezi cam de ce e in stare :crack: Mie-mi placea cum arata, dar daca e sa fie vreodata o italianca sub husa mea, cu siguranta va fi Ducati. Momentan, tot Honder raman :P

Stiu si eu ce inseamna RSV, mai important este sa stii ce poate un motor in V de viteza si daca esti pregatit pentru asa ceva. :lol: Oricum, indiferent ce-ti vei lua este foarte important sa ramai cu capul pe umeri, nu cu nasul intr-o zona cu oxigen rarefiat sau sa te compari cu vreo zeitate, lucrurile astea au facut multe victime din pacate. Pana la urma vorba "great power comes with great responsability" se aplica si aici. :crack:

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma vorba "great power comes with great responsability" se aplica si aici. :crack:

 

Bine ai zis-o pe asta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e dor de o tura mai lunga...pana la mare sau pana la munte :lol: Daca in februarie sau martie sunt 20 de grade ma bag la o tura mai lunguta gen 2 Mai sau Piatra Neamt-Poiana Teiului :crack:

Merge un Cheile Bicazului! :P Sper sa fac motoreta pana vine vremea buna, altfel o sa ma urc pe pereti! :crack:

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheile Bicazului sunt varza! Va rupeti masina in doua daca mergeti pe acolo, apoi motoreta! Pacat in schimb de peisaje, sunt uimitoare! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam adevarat, ultima oara cand am fost cu masina era destul de praf, speram totusi sa se fi imbunatatit situatia. Daca o iei asa si pe Doftana e praf drumul. :crack: Oricum eu vreau la munte, nu la mare, urasc drumul drept si interminabil. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e dor de o tura mai lunga...pana la mare sau pana la munte :lol: Daca in februarie sau martie sunt 20 de grade ma bag la o tura mai lunguta gen 2 Mai sau Piatra Neamt-Poiana Teiului :crack:

 

Daca pana acum nu te-ai dat, dau eu vestea buna, de joi incolo vor fi numai 8-10 grade in timpul zilei. Varna, Veliko si alte destinatii insorite gen Grecia, Turcia, Croatia o vor scalda in 15 grade. Deci incepe balul si pentru ture lungute si pentru litoralul romanesc.

 

@adidas: bafta la cautari! s-o gasesti pe cea mai norocoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pana acum nu te-ai dat, dau eu vestea buna, de joi incolo vor fi numai 8-10 grade in timpul zilei. Varna, Veliko si alte destinatii insorite gen Grecia, Turcia, Croatia o vor scalda in 15 grade. Deci incepe balul si pentru ture lungute si pentru litoralul romanesc.

 

@adidas: bafta la cautari! s-o gasesti pe cea mai norocoasa!

 

Hallelujah ! :crack:

 

hei am si eu nevoie de niste discuri frana pentru f3-ul meu din 97

care stiti cat si de unde?

 

Daca vrei noi o sa coste f mult...gen 200+ euro,sh cred ca gasesti sigur la una din firmele ce se ocupa cu dezmembrari... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...sa inteleg ca se poate pune un cauciuc de 190 pe spate la un F4 ? :lol:

 

Sigur ca se poate , singura problema e sa nu dai de vreun "militian" care sa zica ca nu e trebut in talon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma *** pe el de ebay UK si sistemul de licitatie, mai ales cand nu poti licita de pe contul tau, ca nu vor sa trimita in Romania! :yikes:

 

 

pai si la noi nu e nici vreun importator,vreun magazin cva...???ca eu am mai gasit undertailu' pe nijte site-uri dar din state...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motoriders.ro/

 

Preturi bune.

 

Gixx sper ca ai glumit cu discuri de frana SH.

 

Nope...n-am glumit,sh nu inseamna neaparat vechi,multi isi tavalesc motoarele irecuperabil destul de repede,mai ales cele de viteza :yikes: O pereche de discuri bune sunt ok pana la o pereche de discuri noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai postat de mult da acu o fac cu recuperare! :yikes:

 

ebay! vorbeste cu Nebunake! :eek:

 

Vreau numarul de telefon al lui ADI.P! pls

 

Uite aici : 0733 698 551 azi ar trebuii sa fie deja acasa... ca in weekend a fost p'acilea ne-am dat putin cu placa (el cu skiu - gay, au zis niste prieteni d'ai lui :blink: - ) :yikes:

 

Ma *** pe el de ebay UK si sistemul de licitatie, mai ales cand nu poti licita de pe contul tau, ca nu vor sa trimita in Romania!

 

Nu stii tu unde sa cauti :kiss: ... sistemul e foarte bun si eficient eu mi-am luat o gramada de chestii de pe e-bay(oricare ar fi el .de .it .co.uk .com ...)

 

pai si la noi nu e nici vreun importator,vreun magazin cva...???ca eu am mai gasit undertailu' pe nijte site-uri dar din state...

 

Poti sa-ti aduci de aici:

 

http://superbikestore.com/

 

Nu iti trebuie decat cont pe Paypal ... eu de la ei mi-am luat parbrizu si lights coveru ... sunt foarte seriosi, cel putin cu mine au fost...

 

v-am pupat pe buletine pa pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e bun, dar numai cand produsul pe care-l vrei se trimite si-n Ro. Puteam sa iau un mudguard la 40 lire... doar ca persoana de contact din UK nu a avut interesul sa participe la finalul licitatiei. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...