Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu cu Vicentziu am facut o super plimbare pana la Constantza!a fost de vis :lol:

 

stie cineva de unde pot sa imi i-au un geam dark tint pt casca shoei xr-900?

 

Ba ieri am incercat sa te sun dupa ce m-ai sunat da' suna ocupat :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum au fost plimbarile de WE? :scratch:

Pustiul care a cumparat Cucuveaua de la mine a dat frumos de tot cu ea de pamant, in prima lui iesire, ieri, in incercarea de a se tine dupa baietii mari. Curba stanga, viteza cam 80, curba se ingusta, panica, BUF. Ma durea inima cand am vazut-o. Carena fata muci, rezervor infundat pe stanga, carena putin polizata (crashpadul si-a facut datoria), jugul inferior strambat, codita la fel polizata. Nu e grav, se repara. L-am pus sa-si faca cont, sa mai fure meserie de pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidas imi pare rau de fosta ta motoreta. Nu cred ca afost placut nici pentru el.

 

Ieri am iesit si eu la o plimbare, ba am fost prins si de ploaie. Daca era incepator si prima iesire..sansele erau destul de mari sa o culce. Chiar daca parea caldut, asfaltul tot rece este. Caucucurile chiar nu mi-au dat senzatia de aderenta si in plus mai erau si toate resturile ramase din toamna pe drum (ameste de frunze, pamant si multe alte mizerii). A fost nevoie de un timp de acomodare atat cu moto cat si cu lipsa aderentei.

 

Per total chiar ma bucur ca mi-am facut damblaua ieri si am mers la o plimbarica. Insa mai avem de asteptat pana la conditii decente de mers. E destul de usor sa devii prea entuziast si sa uiti de conditiile reale de drum.

 

Un sfat si de la mine, verificati daca aveti RCA valabil inainte de prima iesire :scratch:, eu era sa ies fara .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum au fost plimbarile de WE? :P

Pustiul care a cumparat Cucuveaua de la mine a dat frumos de tot cu ea de pamant, in prima lui iesire, ieri, in incercarea de a se tine dupa baietii mari. Curba stanga, viteza cam 80, curba se ingusta, panica, BUF. Ma durea inima cand am vazut-o. Carena fata muci, rezervor infundat pe stanga, carena putin polizata (crashpadul si-a facut datoria), jugul inferior strambat, codita la fel polizata. Nu e grav, se repara. L-am pus sa-si faca cont, sa mai fure meserie de pe aici.

 

 

:scratch: Saracuta de ea...:lol:

El e ok ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spuneti-mi va rog de unde pot cumpara un parbriz (honda cbr 600 f3) ca asta si la ce bani. Multumesc anticipat.

 

modelul asta mi l-am luat si eu! am dat 5 $ dar cu tot cu transport mi-a ajuns undeva la 114 ron

 

Asa, dupa ce am ratat ziua de sambata asteptand telefonul magic, in sfarsit am fost si eu ieri sa-mi schimb palcutele de frana pe fata si simeringurile.

Plus de asta o sa-mi incalt si eu sapt asta mobra cu bt-uri :scratch:

 

P.S. Exista posibilitatea luarii de cauciucuri acum si platite pana in aprilie, pt cei interesati.

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da eu m-am plimbat prin casa nervos...:scratch:...pe fetita mea nu puteam sa o scot din garaj....cand am reusit sa il conving pe varmiu sa imi dea rr ul dansului... s-a prabusit unu in fata lui sub autobuz (deci adidasule cumparatorul tau nu a fost singurul)...si toata munca mea de convingere s-a dus pe penis...as aca am jucat fallout 3 sa imi treaca supararea..:lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

modelul asta mi l-am luat si eu! am dat 5 $ dar cu tot cu transport mi-a ajuns undeva la 114 ron

 

Asa, dupa ce am ratat ziua de sambata asteptand telefonul magic, in sfarsit am fost si eu ieri sa-mi schimb palcutele de frana pe fata si simeringurile.

Plus de asta o sa-mi incalt si eu sapt asta mobra cu bt-uri :lol:

 

P.S. Exista posibilitatea luarii de cauciucuri acum si platite pana in aprilie, pt cei interesati.

 

Haules baules! Fuck vreau si eu 1 set de BT-016! Unde? Cum? Cat? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Exista posibilitatea luarii de cauciucuri acum si platite pana in aprilie, pt cei interesati.

 

Cum si de la cine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am tras o plimbare usoara sambata. Pana la Alexandria si inapoi. Vreme superba.

 

Uitasem cat de frumos e.

 

Asfalt bunicel, nu am fortat, eram si cu nevasta in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yeap. Se duce pe p.ula si George nu mai vine... :scratch:

Se duce, se duce, nici tu nu mai scrii cu diacritice... :lol: :P

 

Adidas, sorry ptr fosta ta troteneta, se pare ca are lipici pe stanga.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am tras o plimbare usoara sambata. Pana la Alexandria si inapoi. Vreme superba.

 

Uitasem cat de frumos e.

 

Asfalt bunicel, nu am fortat, eram si cu nevasta in spate.

 

Frumos! Eu am luat-o usurel in conserva, am lasat-o vis-a-vis de Paw si pe jos... pe bulevard. Mi-am blestemat zilele, toti se dadeau cu mobrele, eu cascam gura la ei! Lasa ca vine vremea buna, rezolv si cu carena si dupa revin si eu pe 2 roti. :scratch:

 

Se duce, se duce, nici tu nu mai scrii cu diacritice... :lol: :P

 

Adidas, sorry ptr fosta ta troteneta, se pare ca are lipici pe stanga.. :D

 

Nu mă, îmi era lene să instalez diacriticele, dar s-a rezolvat. :P

 

Auch! Deja a luat o trântă fosta lu' adidas-u? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tip de ulei foloseste cbr 600 F3 (1998)?

Si pentru filtrul de ulei parca e un cod....il stie cineva?

10w-40.

personal am mers cu Motul 7100 full sintetic si sunt foarte multumit.

Codul la filtru nu'l mai stiu, dar parca e MW64 de la Mann..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Forumu' e vax, n-ai nici o vina :scratch:

 

Il rezolva baietii intr-o zi sau doua.

Cica ploua saptamana asta, de miercuri si o ia pe frig.

Macar asa nu ma oftic prea tare ca nu-i a mea gata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ! am scos si eu mobra la lumina :scratch: a fost putin pe la doftor(schimbat discuri,placute frana fata,ulei,filtru(ulei,aer,benzina),inlocuit cateva becuri bord,reparat carene+vopsit),acum e pregatita de excursii :lol: tot ce ii mai trebuie e decat RCA-ul si gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...