Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Stiu ca e bun, dar numai cand produsul pe care-l vrei se trimite si-n Ro. Puteam sa iau un mudguard la 40 lire... doar ca persoana de contact din UK nu a avut interesul sa participe la finalul licitatiei. :|

 

Pai daca pe pagina licitatiei nu scrie la "send to:" Europe,worldwide, sau specificat Romania... sa nu te astepti sa-ti trimita cineva ceva, cu toate ca poti licita de pe cont de Romania...

Daca ai castigat o licitatie cu specificatia : "send to" : Europe, worldwide sau Romania si vanzatoru nu vrea sa-ti trimita produsu poti sa deschizi disputa si-l obligi sa trimita sau administratorii ii pot suspenda contul, si daca e un user care vinde sute/mii de produse pe luna nu o sa riste suspendarea contului... crede-ma... eu m-am "judecat" cu un rahat de magazin din UK, pt un laptop pe care l-au trimis neasigurat si s-a pierdut pe la unguri (DHL-ul)... si pana la urma au trebuit sa-mi dea 500 de lire inapoi... ca altfel ii suspenda contu de paypal si e-bay... si pt el nu merita pt ca vindea sute de produse pe luna...

 

B smart! :yikes: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uite aici : 0733 698 551 azi ar trebuii sa fie deja acasa... ca in weekend a fost p'acilea ne-am dat putin cu placa (el cu skiu - gay, au zis niste prieteni d'ai lui

 

 

am ajuns bine aseara :eek:, si intai a fost skiul si dupa placa :yikes: si ti-am zis ca nu vreua sa-mi sacrific vikendu sa invat pe placa :yikes:

 

adidasule daca m`ai sunat ramasei fara de baterie. ma poti suna acum :blink: ia zi care`i sparla ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca pe pagina licitatiei nu scrie la "send to:" Europe,worldwide, sau specificat Romania... sa nu te astepti sa-ti trimita cineva ceva, cu toate ca poti licita de pe cont de Romania...

Daca ai castigat o licitatie cu specificatia : "send to" : Europe, worldwide sau Romania si vanzatoru nu vrea sa-ti trimita produsu poti sa deschizi disputa si-l obligi sa trimita sau administratorii ii pot suspenda contul, si daca e un user care vinde sute/mii de produse pe luna nu o sa riste suspendarea contului... crede-ma... eu m-am "judecat" cu un rahat de magazin din UK, pt un laptop pe care l-au trimis neasigurat si s-a pierdut pe la unguri (DHL-ul)... si pana la urma au trebuit sa-mi dea 500 de lire inapoi... ca altfel ii suspenda contu de paypal si e-bay... si pt el nu merita pt ca vindea sute de produse pe luna...

 

B smart! :yikes: :yikes:

Stiu dude care e treaba, problema mea a fost persoana din UK care a licitat pentru produs si nu si-a dat interesul. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-ti aduci de aici:

 

http://superbikestore.com/

 

Nu iti trebuie decat cont pe Paypal ... eu de la ei mi-am luat parbrizu si lights coveru ... sunt foarte seriosi, cel putin cu mine au fost...

 

v-am pupat pe buletine pa pa!

 

mersi mult d tot...vroiam sa i-au aripa spate si undertail dar nu au dkt negru sau carbon:((vroiam rosie sau unpainted :yikes:

 

 

iese careva azi la o plimbare?m-am hotarat sa ies :yikes: se anuntza cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult d tot...vroiam sa i-au aripa spate si undertail dar nu au dkt negru sau carbon:((vroiam rosie sau unpainted :eek:

 

 

iese careva azi la o plimbare?m-am hotarat sa ies :yikes: se anuntza cineva?

 

Hai ca esti culmea... :blink: si daca e negru, carbon sau oricare alta culoare sau "unpainted" cum vroiai tu nu e acelasi rahat!?... singura diferenta e ca la alea deja vopsite trebuie matuita suprafata... adica 10 minute maxim de dat la smirghel fin ... de 800 sau 1200 ... WTF frate!??! Pana la urma cred ca ai intrebat doar ca sa te bagi in seama nu ca ai vrea cu adevarat asa ceva... :yikes: Fara suparare da ala e un motiv stupid! :kiss:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca esti culmea... :kiss: si daca e negru, carbon sau oricare alta culoare sau "unpainted" cum vroiai tu nu e acelasi rahat!?... singura diferenta e ca la alea deja vopsite trebuie matuita suprafata... adica 10 minute maxim de dat la smirghel fin ... de 800 sau 1200 ... WTF frate!??! Pana la urma cred ca ai intrebat doar ca sa te bagi in seama nu ca ai vrea cu adevarat asa ceva... :yikes: Fara suparare da ala e un motiv stupid! :yikes:

 

sa ma bag in seama???cu tine?kiar crezi ca daca esti super membru pe forum asta inseamna k tre sa caut prietenie cu tine sau ce?pt mine ejti doar un alt tip care se da pe motor!nimik mai mult!iti multumesc frumos d rasp si in acelasi timp eu zic sa ne vedem fiecare de treaba lui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ma bag in seama???cu tine?kiar crezi ca daca esti super membru pe forum asta inseamna k tre sa caut prietenie cu tine sau ce?pt mine ejti doar un alt tip care se da pe motor!nimik mai mult!iti multumesc frumos d rasp si in acelasi timp eu zic sa ne vedem fiecare de treaba lui!

 

NU era vorba de bagare in seama CU MINE ci in general, pt ca nu m-ai intrebat pe mine personal, ai intrebat pe forum... (si ce legature are cu supermembru!? orice retard poate sa fie asa ceva daca depaseste un nr de posturi!)...

Nu caut sa ma cert... asa ca ai dreptate ... sa ne vedem de treaba noastra...

Numai bine si asflat uscat si fara gropi... sau noroaie adanci...dupa cum preferi... :yikes:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...sa inteleg ca se poate pune un cauciuc de 190 pe spate la un F4 ? :yikes:

 

Poti, dar risti manevrabilitatea :kiss:

 

adidasule daca m`ai sunat ramasei fara de baterie. ma poti suna acum :eek: ia zi care`i sparla ? :yikes:

 

Am facut o vizita pana in CT sa dau un avans la moto si vroiam sa te scot la o bere :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU era vorba de bagare in seama CU MINE ci in general, pt ca nu m-ai intrebat pe mine personal, ai intrebat pe forum... (si ce legature are cu supermembru!? orice retard poate sa fie asa ceva daca depaseste un nr de posturi!)...

Nu caut sa ma cert... asa ca ai dreptate ... sa ne vedem de treaba noastra...

Numai bine si asflat uscat si fara gropi... sau noroaie adanci...dupa cum preferi... :yikes:

 

 

mersi la fel..si scuze ca am sarit asa...am gasit undertail rosu...:yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...sa inteleg ca se poate pune un cauciuc de 190 pe spate la un F4 ?

Nu baga mai mult decat zice talonu', asa zic mai multi meseriasi, cica e mai mult rau decat bine. Ask around, pana revin cu explicatia stiintifica.

 

Dragi copii, am si eu nevoie urgent de scarita cu tot cu suport fata (pilot) pt cbr 600 f2, semighidon stanga si oglinzi, astea fiind strict necesare si urgente .. Cine poa' sa dee un sfat il mega-cinstesc. A dat un bou peste mine ca "nu m-a vazut" (le iau mortii, asta s-o zica lu' mutu') eu sunt bine, da' fiind in sesiune, am de alergat all day dupa cursuri, colegi, secretare, spagi si alte alea. Adica nu e fita, e chiar nevoie :yikes:

 

Multumesc anticipat si nu va luati de mine ca-s asa "emo" da' vreau sa termin si eu o data faculta' sculii :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu baga mai mult decat zice talonu', asa zic mai multi meseriasi, cica e mai mult rau decat bine. Ask around, pana revin cu explicatia stiintifica.

 

Dragi copii, am si eu nevoie urgent de scarita cu tot cu suport fata (pilot) pt cbr 600 f2, semighidon stanga si oglinzi, astea fiind strict necesare si urgente .. Cine poa' sa dee un sfat il mega-cinstesc. A dat un bou peste mine ca "nu m-a vazut" (le iau mortii, asta s-o zica lu' mutu') eu sunt bine, da' fiind in sesiune, am de alergat all day dupa cursuri, colegi, secretare, spagi si alte alea. Adica nu e fita, e chiar nevoie :yikes:

 

Multumesc anticipat si nu va luati de mine ca-s asa "emo" da' vreau sa termin si eu o data faculta' sculii :yikes:

 

 

Iar ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit sa-mi iau o toba remus titanium oval, noua, pt F4, la sub 200E. e buna de ceva toba asta, ce stiti? ati auzit-o pe vreun motor in 4 cilindri? ar merita s-o cumpar sau credeti ca as putea gasi altceva care sa fie in jurul a 200E (chiar si sh)? stiu ca unii din voi vor spune ca e doar o toba. si asa este, dar am si eu nevoie de o "ureche avizata".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit sa-mi iau o toba remus titanium oval, noua, pt F4, la sub 200E. e buna de ceva toba asta, ce stiti? ati auzit-o pe vreun motor in 4 cilindri? ar merita s-o cumpar sau credeti ca as putea gasi altceva care sa fie in jurul a 200E (chiar si sh)? stiu ca unii din voi vor spune ca e doar o toba. si asa este, dar am si eu nevoie de o "ureche avizata".

 

Nush cum suna aia remus dar... la ~200 euro iti gasesti de carbon roadsitalia... si suna...

 

 

uite aici mai multe detalii :

/index.php?...=193964&hl=

 

salut!

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dat un bou peste mine ca "nu m-a vazut" (le iau mortii, asta s-o zica lu' mutu') eu sunt bine, da' fiind in sesiune, am de alergat all day dupa cursuri, colegi, secretare, spagi si alte alea.

 

Bre, nu mi-o lua in nume de rau dar las-o dracu de treaba! Daca nu poti sa tii mobra aia, ia una mai usoara sau du-te intr-un spatiu de serviciu pe a2 si incearca acolo manevre stranse si franari de urgenta, vad ca numai in oras la viteza mica ti-o iei. Altfel se duce dracului Honda aia si e si asa pacat de ea, vrei sa fie pacat si de tine?

 

In al doilea rand vad ca mereu numai altii sunt de vina, tu de ce pana mea nu esti atent? Nu ai auzit de conduita preventiva sau tu ai oua prea mari pentru a fi prudent? Il vezi ca se baga, lasa-l in pana mea sa o comita, daca tii neaparat sa fii cavalerul dreptatii, ii rupi oglinda dupa ce ti-o face dar macar nu mai dai mobra aia pe jos. Nu esti atent, nici prudent, nu te vad bine iar de mobra aia chiar imi e mila. Tie nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In al doilea rand vad ca mereu numai altii sunt de vina, tu de ce pana mea nu esti atent? Nu ai auzit de conduita preventiva sau tu ai oua prea mari pentru a fi prudent? Il vezi ca se baga, lasa-l in pana mea sa o comita, daca tii neaparat sa fii cavalerul dreptatii, ii rupi oglinda dupa ce ti-o face dar macar nu mai dai mobra aia pe jos. Nu esti atent, nici prudent, nu te vad bine iar de mobra aia chiar imi e mila. Tie nu?

Culmea este că nici de propria persoană nu-i e milă, se pare, d-apăi de mobră, așa că lasă. Oricum ne răcim gura degeaba, tot ce știe el va face, tot ca el va fi... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am testat pentru prima oara guma spate Dunlop Sportmax d208 RR si vreau sa spun ca RuLLLLLLLLLLzzzzzzz! In cateva minute s-a incalzit si vroia numai wheeliee apoi. Nici macar slide-uri nu am putut face cum faceam cu vechile Metzeler M3 Sportec, blocam frana spate si nu fugea in nici o directie.

In primele 5 minute am mers ca incepatorul, imi era frica de ea, aveam senzatia ca parca-i mai puternica acum :yikes: dar apoi m-am dezghetat si am mers ca nebunul prin oras, cam 180 pe Splai :yikes:

 

 

PS. Am wallpaper cu Kawasaki :kiss:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am testat pentru prima oara guma spate Dunlop Sportmax d208 RR si vreau sa spun ca RuLLLLLLLLLLzzzzzzz! In cateva minute s-a incalzit si vroia numai wheeliee apoi. Nici macar slide-uri nu am putut face cum faceam cu vechile Metzeler M3 Sportec, blocam frana spate si nu fugea in nici o directie.

In primele 5 minute am mers ca incepatorul, imi era frica de ea, aveam senzatia ca parca-i mai puternica acum :yikes: dar apoi m-am dezghetat si am mers ca nebunul prin oras, cam 180 pe Splai :kiss:

 

 

PS. Am wallpaper cu Kawasaki :eek:

 

 

si pe ploaie torentiala ai super aderenta cu ea :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...