Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va potolirati?....sa mai pun gaz pe foc?

 

ca parca numa 3-4 pagini e minciuna fata de ce se intampla pe la rubrica accidente ... invatati si voi de la profesionisti...:)

 

In alta oridine de idei (sau in aceeasi?) lasati-o in pl goala de treba ca pre nu are sens sa o ardem asa ...

 

hai pupupuuu.....si daca vreti si urmatorul vers ca are fimiu cd ul bagati un cico si va cant...:lol:)

 

Mesaj completat

@silviu si io am xbox 360 ... in ce masura propui sa ne combinam? ... sper c anu la cartela:))

@alexuta .... nu pot sa zic ca ma baneaza draqu astia dar gandestete ca era ceva foarte porcos :D) legat mici si mari si ursi:))

@survolaj ma la cat ma pricep io l amobre chia rnu imi permit s ate contrazic:P

@restu pupupuuuuuuu in continuare:p

 

@oricine fro iesire desera?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@restu pupupuuuuuuu in continuare:p

 

@oricine fro iesire desera?

 

daca iesiti in seara asta dati-mi si mie un semn

si maine propun un aquaparc (sau cum s-o scrie :D ) sa clatim transpiratia de la 40 grade ...si ochii .... unora :lol:))))

 

PS: si acum doar fetele: puupuuupuuuuuu.....acum baietzii acolo in spate: laaaalaaalaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iesiti in seara asta dati-mi si mie un semn

si maine propun un aquaparc (sau cum s-o scrie :) ) sa clatim transpiratia de la 40 grade ...si ochii .... unora :lol:))))

 

PS: si acum doar fetele: puupuuupuuuuuu.....acum baietzii acolo in spate: laaaalaaalaaaaa

 

fata adica vrei s ama risc sa merg cu tine undeva unde esti in costum de baie :D) ... sunt om insurat ce draq ... ca sa nu zic ca daca vine si madam alexuta cu peptu ei vanjos ... clar imi cumpar palton si ma fac excibitionist ;)

 

serios vb: te sun sa vedem daca iesim in seara asta:P

 

Si acum toti in cor (sau in c.ur) cu vreti:

 

iata vine si o broscuta oac oac oac sarind de zor

daca aveti loc in casuta m-as gandi sa stau si eu

Oac oac oac oac oac oac m-am gandit s astau si eu

 

Orice asemanare cu diverse comparati facute pe aici este foarte amuzanta desi nu e vina mea asa e oboseala asta de cantec:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap am fost pana acolo...si erau si "satanistii" pe acolo care merg cu 200 in otp....:D (pe chillout).

Care mah, k yo n-am vazaut niciunul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap am fost pana acolo...si erau si "satanistii" pe acolo care merg cu 200 in otp....:) (pe chillout).

 

 

Ce-ai facut? Ne-am intors dupa tine de la fantana Mioritza pina la podul de la Ikea .. :lol:

Bine ca esti viu! :D)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ai facut? Ne-am intors dupa tine de la fantana Mioritza pina la podul de la Ikea .. :D

Bine ca esti viu! :))))))))

 

 

bah,si sa nu dati voi un mesaj ........ :lol:

 

 

 

@angra , io nu poci sa vin bre,sa stau la suare, ca lucrez .;) si dupa munca vreau sa ajung la biserica la Dya :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...scuzati, eu am facut la stanga la pasaj s-o iau pe floreasca...daca v-ati dus cu "mini satanistu" am zis ca nu va mai prin si ca va spreaduiti spre casele voastre, asa ca am zis sa mai incalzesc cuciucu pe floreasca ca-i bun drumu.

 

Alexa tie ti-am zis prima sa mergi la hot-dog, da tu voiai la mici...deci nu te supara ca stiai...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...scuzati, eu am facut la stanga la pasaj s-o iau pe floreasca...daca v-ati dus cu "mini satanistu" am zis ca nu va mai prin si ca va spreaduiti spre casele voastre, asa ca am zis sa mai incalzesc cuciucu pe floreasca ca-i bun drumu.

 

Alexa tie ti-am zis prima sa mergi la hot-dog, da tu voiai la mici...deci nu te supara ca stiai...:lol:

 

 

Era vb de plimbare pana acolo, nu de mici sau hotdog neaparat...:D

Oricum nu m-am suparat .

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta era si ideea cu hotdogu, drumu pana acolo...ca nu ma omor eu asa dupa hotdogi...credeam ca ai inteles...

 

Eu oricum as da o tura mai lunga azi...da e cald rau...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@angra , io nu poci sa vin bre,sa stau la suare, ca lucrez .:lol: si dupa munca vreau sa ajung la biserica la Dya :D

 

fata nici daca invoci divinitatea nu scapi ... caci pacatul este la fel fie ca e cu gandul sau cu fapta :)

 

@satanisti: sper ca a fost caterinca la carat de banci ;)

@pushu: l-am sms uit pe om cand am ajuns da am zis sa nu va mai sun noaptea sa va zic ca e oki

 

@mine: lasa ma statu pe forum ca tre sa duci copchilu' la doftor:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi stiut de plimbare n-as fi ratat-o ... :lol:

 

Haide mai ca am zis ca as merge la o plimbare mai lunga...ieri pe forum.

Oricum am mers mai incet...fiind primul drum al meu mai lung...deci cred ca mureai de plictiseala...si iar ajungeati sa ma cautati pe drum inapoi...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai ca am zis ca as merge la o plimbare mai lunga...ieri pe forum.

Oricum am mers mai incet...fiind primul drum al meu mai lung...deci cred ca mureai de plictiseala...si iar ajungeati sa ma cautati pe drum inapoi...:D

 

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :D

 

Recunosc am mers mai repede de 100km/h...am mers si ca un mic satanist, da putin timp...asta insemnanad 140km/h...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :)

 

da pai nu eram hotarati sa mergem la vulcani neaparat, dar ne-am decis pentru orice drum similar, si a ramas drumul catre vulcani. oricum am sunat lume, dar toata lumea era plecata sau avea alte treburi, asa ca am ramas doar noi 2, daca stiam te notificam ;)...

 

oricum florin a cedat rugamintilor mele de a merge macar 120km/h la intoarcere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da pai nu eram hotarati sa mergem la vulcani neaparat, dar ne-am decis pentru orice drum similar, si a ramas drumul catre vulcani. oricum am sunat lume, dar toata lumea era plecata sau avea alte treburi, asa ca am ramas doar noi 2, daca stiam te notificam ;)...

 

oricum florin a cedat rugamintilor mele de a merge macar 120km/h la intoarcere :lol:

 

Pai data viitoare sa ma "notificatzi" :D)

 

@Arhimede: primul pas pe drumul spre iad a fost facut :))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,am vazut cum depasesti tu acolo pe linie continua,mai ai altceva sa ne arati (lauzi) :lol:

cunosc zona foarte bine ... sunt cateva locuri unde e linie continua fara nici un rost.nu este nici un drum adiacent.anyway daca nu iti place nu te uiti :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...