Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Frate ce poza ca le-am tinut in mana cand am schimbat uleiul...Ventile ...normale, ca ventilele :D cu capacele cu tot ce trebuie. Ideea era nu neaparat ca ce cauta acolo, ci daca mai are careva furca asemanatoare sa imi zica o presiune de bagat . Evident ca daca multa lume nu intelege despre ce evorba in propozitie, e clar ca nu e furca ei..probabil :blink: Dar chiar si asa, o fi de la alta...deci poate ati auzit de genul asta de furci si poate imi ziceti in general ce presiune se baga in ceva asemanator :D

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai incolo asa o sa pun pozele de aseara. Sunt cateva, dar azi n-am avut timp sa le urc, am fost iar la Amckart. De data asta cu Vlad si Romeo. Ne-am dat si noi o tura... ne-a mancat in poponeata sa intram o data cu racerii. Aoleu tata cum merg aia! Era un tip pe un Ducati Monster care mergea smecher rau. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand acumulator nou marca BOSCH ptr CBR 600 f2 f3, H,J,K,L,M,R,S

FABREICATE DIN 1987 PANA IN 1999

 

PRET 80 EURO

 

acumulatorul este nou in cutie, se ofera garantie.

0723.040.287 Gabone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand CBR F3 / 1998. Stare buna, nicio problema, vopsea originala, ITP valabil 2011, ultima revizie facuta la Honda. Are oglinzi si toba sport. Poate fi vazuta in Bucuresti.

Pretul este 2400euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand CBR F3 / 1998. Stare buna, nicio problema, vopsea originala, ITP valabil 2011, ultima revizie facuta la Honda. Are oglinzi si toba sport. Poate fi vazuta in Bucuresti.

Pretul este 2400euro

post-18917-1244321313_thumb.jpg

post-18917-1244321357_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar cbr f2, nelovit, necazut, fara probleme mecanice, poate sa aiba defecte optice. ofer 1400e, preferabil jud cluj, mures, alba. PM va rog
Vand CBR F3 / 1998. Stare buna, nicio problema, vopsea originala, ITP valabil 2011, ultima revizie facuta la Honda. Are oglinzi si toba sport. Poate fi vazuta in Bucuresti.

Pretul este 2400euro

Vand CBR F3 / 1998. Stare buna, nicio problema, vopsea originala, ITP valabil 2011, ultima revizie facuta la Honda. Are oglinzi si toba sport. Poate fi vazuta in Bucuresti.

Pretul este 2400euro

nu credeti ca mai bine scrieti la rubrica special dedicata vanzarilor si cumpararilor moto??? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa il cinstesti pe Alter ca ai aparut in poze :P mare event mare :rock:

 

PS: parca ziceai ceva... ca pe la 11...

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa il cinstesti pe Alter ca ai aparut in poze :P mare event mare :rock:

 

PS: parca ziceai ceva... ca pe la 11...

 

 

Io zic cand ne intalnim sa-i facem numai lui poze .

ii facem un album intreg :rock:

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred in povestile astea. pe toate site-urile anunta canicula pentru maine si pentru joi :P deci care cum e? :rock:

 

Arhimede... da' pe unde te-ai dat tu ieri asa mult?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum ai noroc.

Ieri m-am intors din Constanta pe A2 si am auzit ca pe la pranz in Buc ploua sanatos. Am prins max 2 km ploaie (cat sa ma pictez) dupa care a fost super (inourat si un pic racoare).

 

PS Atentie pt cei care se mai dau pe A2. Baieti albastri au primit un Seat Cupra dotat cu radar camera si tot tacamul. Zic baietii ca urca in 300 asa ca au cu ce alerga. Ce nu am inteles, de ce au tot pentru autostrada un Nissan Pathfinder :rock:

Editat de barak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci io m-am plimbat ieri pe seara pe unde am avut treaba si a ploua si pe la 19...si pe la 21-21.30...asta dupa ce toata ziua a plouat cu galeata de la 11 pana pe la 15...asa ca...nah, m-a cam udat si pe mine.

 

Stai linistit nu m-am dat pe circuit...:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu am inteles, de ce au tot pentru autostrada un Nissan Pathfinder :rock:

Poate o ia vreunul pe camp, cum a luat'o anul trecut unul cu un R1, parca.. LOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@barak: cupra e de viteza si nissanu' e de efect :P

 

@Arhimede: credeam ca ti-ai luat gume de ploaie sa-l scoti pe Petrica din schema :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Strumfule...nu ne mai vizitezi joia, nu-ti mai place de noi...:P (si nici Adidasu nu prea mai vine...)

Alx, clar io-l fac pe Petrica la liniutze...mai ales pe ploaie, cred ca pentru mine au si luat Cupra ala...sa ma alerge cu 300 la ora pe autostrada.... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...