Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Anu' trecut pe timpu asta ne dadeam cu 250+ pe autostrada si cu 150+ prin oras...Atunci am zis ca daca in zilele alea n-am murit,suntem nemuritori (cel putin o perioada :bow: ) Petrica era un rookie ce sfida legile gravitatiei ,motorul lui VRMJ atingea 280 (de ce vrea el :bow: ) si un nume era in gendul tuturor...CBR Team

 

Ce vremuri !

ai uitat sa amintesti si dansurile voatre printre tarabe ;)

 

 

 

1.Stie cineva ce face alx31 ?

2.zaelule,tu care esti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum soarele-a apus,

Vremea buna s-a cam dus,

Mobra la iernat s-a pus.

 

Casca-n cui,

Manusa pe masa,

De acum conserva-i casa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

 

Eminescuuuleee...Vezi ca la sfarsit o dai in Bacovia :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum stateam noi pe-nserat,

Langa focul fermecat,

Hop apare o lumina,

Voie buna, fericire...

 

Se numeste primavara,

Atunci cand rasarea roata,

Cat mai sus,

Se duce-n stele,

E turbatul cu zabrele.

 

Si de sus privind la noi,

E cu gazul pan' la nori!

Urla strada,

Babe se-nchina...

 

E satanistul de uzina!

Mesaj completat

 

 

 

 

 

Da, ma plictisesc rau la munca. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai si eu circul :P si DA! traiesc, dar sunt in mutatii si pana peste vreo 2 sapt nu o sa am net. totusi daca mai iesiti motorizat prin oras, dati cu un semn si pe la mine. de preferat pe tel :P

Mesaj completat

1.Stie cineva ce face alx31 ?

 

 

fac bine. ma mut la iancului :kiss: in maxim 2sapt.

 

 

 

baaaaaaaaai... nu mai vedem si noi un sbk sau o prostie la o cafenea? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai si eu circul :P si DA! traiesc, dar sunt in mutatii si pana peste vreo 2 sapt nu o sa am net. totusi daca mai iesiti motorizat prin oras, dati cu un semn si pe la mine. de preferat pe tel :P

Mesaj completat

 

 

 

fac bine. ma mut la iancului :kiss: in maxim 2sapt.

 

 

 

baaaaaaaaai... nu mai vedem si noi un sbk sau o prostie la o cafenea? :P

 

N-am stiut ca esti amator si de dat cu ghenunchiu pe jos de pe scaunu de la o cafenea. Promit sa te anunt si pe tine de aici incolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de dat cu genunchiul la o cursa si o cafea. Hai sa ne vedem mai multi la ultima cursa din MotoGP si s-o vedem! Adica weekendul urmator pe 8 Noiembrie! :P

 

 

Cat e soarele pe cer,

De inghet eu nu ma tem,

Stau cu curu-nfipt in sa,

Asa trece iarna grea!

 

 

 

 

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de dat cu genunchiul la o cursa si o cafea. Hai sa ne vedem mai multi la ultima cursa din MotoGP si s-o vedem! Adica weekendul urmator pe 8 Noiembrie! :P

 

 

Cat e soarele pe cer,

De inghet eu nu ma tem,

Stau cu curu-nfipt in sa,

Asa trece iarna grea!

 

 

 

 

 

:kiss:

 

Da' ce sa ai tu ma de trebuie sa stai infipt? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

 

deoarece am ramas fara motoreta - din cauza hotilor ma gandeam sa trec pe un CBR

 

vroiam sa va intreb - pe cei cunoscatori

cam cat m-ar ajunge un set de carene pentru un CBR F4i 2001 (in special carena frontala) - si farul - nu ma intereseaza noi

 

inca o intrebare posesorilor de CBR F4i - cam care sunt probleme des intalinite la F4i

 

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

 

deoarece am ramas fara motoreta - din cauza hotilor ma gandeam sa trec pe un CBR

 

vroiam sa va intreb - pe cei cunoscatori

cam cat m-ar ajunge un set de carene pentru un CBR F4i 2001 (in special carena frontala) - si farul - nu ma intereseaza noi

 

inca o intrebare posesorilor de CBR F4i - cam care sunt probleme des intalinite la F4i

 

multumesc anticipat

 

F-ul este o motoreta cu atatea probleme incat noi vb despre biliard,plimbari,baute si alte chestii tehnice :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am reusit multe...

 

Mi-am luat semnale mici pt fata... cu becuri ca alea cu LED-uri nu am inteles inca ce dreq le trebuie ca sa nu le apuce bitzu... rezistente de balast or something parca. Faza dura... am luat unele de la Vitan de la complexul AXXA de la un magazin de piese de scutere 15 roni amindoua (yeah... fuck Louis cu ale lor 90de roni amindoua smileyblowjob4.gif) dar... evident ca nu au capacelele alea de forma picaturii lu peste care sa astupe gaura de la alea standard. M-am dus si am luat de la Kronaum... 29 de roni, afutemashu Tokio! Bai... ca in filmele cu prosti... practic... un capacel de ala de plastic 15roni... cit doua semnale... nene... sint doua idiotenii de cinci lei... ca o sa le fac copie pe hirtie sa imi fac singur de acum din carton. Btw... erau 4 la cutiuta... 2 fata 2 spate... evident alea spate nu se potrivesc nici sa dai cu tunu... nu e bai... ca alea pe care le am deja montate... nici ele nu se potrivesc! Fracking morons of shit! :kiss:

 

Ca tot eram acolo... mi-am luat suprapantaloni... si astia au pret de parca sint regele manelelor or something... 315roni... dar macar nu o sa ma mai ploua pe picioare! Si sint si captusiti nitel deci nici frig nu o sa fie.

 

 

Apoi am spalat-o pe asta mica... era o roaba de noroi pe ea... am mai lasat fo 2-3 lopeti.

 

 

Voi? ati bagat mititelele la cusca in olei? :P

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot eram acolo... mi-am luat suprapantaloni... si astia au pret de parca sint regele manelelor or something... 315roni... dar macar nu o sa ma mai ploua pe picioare! Si sint si captusiti nitel deci nici frig nu o sa fie.

pai bine mestere, de ce nu dai si tu un semn cu ce vrei sa faci? am un prieten care are 4 semnale mici de pe louis, sunt super misto, iar pe louis sunt cam 5 euro reduse..

 

cu suprapantalonii stiu, sunt cei de la outdoor, nu? sunt foarte misto, insa cei de la kronau ii vand la pretul intreg, ca cica i'au luat inainte de reducere.. lol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa... nu e bune... nu e triunghiulare ca alea de pe spate :kiss: .

 

Sa vaz cum le montez pe astea de le-am luat deja... imi trebuie niste becuri ca alea de le au deja sint luminari. E vreo recomandare de nr de watti pe undeva pe la RAR sau prin manuel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omul are 4, nu vrei mai bine sa iti iei ceva calumea decat sa tot ingineresti atata? :P

astea de iti spun eu am avut si eu pe F4, lumineaza beton, fiindca au oglinda in spatele becului. :kiss:

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omul are 4, nu vrei mai bine sa iti iei ceva calumea decat sa tot ingineresti atata? :P

astea de iti spun eu am avut si eu pe F4, lumineaza beton, fiindca au oglinda in spatele becului. :kiss:

 

 

Cati bani? ma intereseaza si pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...