Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pai "satanisti" i-am denumit pe cei care sunt usor mai zuzu...sau se dau mai reising sau au fireblade-uri.....samd samd

:P

pleaca mai de aici, fraierbleidul e angelic! :)

Mesaj completat

V-ati gandit la o intrunire CBR, pe timp de "frig" ? Un bar, pub...

Nu, de ce? Ai vreo propunere? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pleaca mai de aici, fraierbleidul e angelic! :)

 

:P

 

Nu, de ce? Ai vreo propunere? :(

 

Cred ca ar fi o Joi seara, interesanta! Nush, dar fara Ursu si Paw, gasim noi ceva prin Lipscani eventual :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar fi o Joi seara, interesanta! Nush, dar fara Ursu si Paw, gasim noi ceva prin Lipscani eventual :)

Hint: Rocka Rolla, pe Lipscani, vis-a-vis de Sitigrilll (ca sa nu indexeze gogu..)

Se deschide vineri pe 13, pe la ora 22.

E proiectul unui bun prieten, cica va iesi misto :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On topic, care vii pana la mare? :) Daca fac rost de bani m-am tirat

Ce draq sa faci acolo? E deprimant, totul inchis.. Te duci la "m-am aia" sau inspre sud?

Mai bine dai o tura pana in poiana, bagi un bulz la sura dacilor si te intorci. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce draq sa faci acolo? E deprimant, totul inchis.. Te duci la "m-am aia" sau inspre sud?

Mai bine dai o tura pana in poiana, bagi un bulz la sura dacilor si te intorci. :)

 

Sunt in culmea fericrii pt o slahta de ciori "parcata" in curtea spitalului mi-au daramat motorul in timp ce incercau sa vada probabil cum e sa ai ceva intre picioare. Cate o zgarietura pe ici-colo si semnalul de pe dreapta spart, o bucurie! Sunt cu atat mai bucuros cu cat totul s-a petrecut in preajma minunatilor "badigarzi" tot de etnie,ciori,tigani bla bla care au frecat menta in timpu ala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry sa aud ca ti-au darmat "Veironu" Gixxx-ule... bine ca nu a patit mai rau...

 

 

uite la asta de exemplu... a stricat si saua cred

 

 

 

 

 

rastaaaa :laugh:

 

Da ma , dar a fost el vedeta pret de 2 secunde cat a stat pe o roata? Asta e ... faima costa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dormiti mah ? ;)

 

 

Azi m-am trezit ca robotu cu o fractiune de secunda inainte sa sune ceasu (stiu, doar senzatia e de "deja vu", just a mind trick/glitch)... faza dura e ca nu m-am culcat la loc... like always...

 

am cronometrat timpii:

 

15 minute pina am iesit pe usa.. nu m-am grabit... (and yes, no shower... screw you too :P, I'm fan of Carlin)

6 minute pina am scos mobra de pe rampa si era gata de start in parcare

5 minute pina a ajuns la 40 de grade

13 minute pina am oprit motorul in parcare la work... 6Km mai departe.... :laugh: (afutemashu in el de trafic... huo conservelor matinale!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hint: Rocka Rolla, pe Lipscani, vis-a-vis de Sitigrilll (ca sa nu indexeze gogu..)

Se deschide vineri pe 13, pe la ora 22.

E proiectul unui bun prieten, cica va iesi misto :laugh:

 

Eu zic ca merge si e si mai bun ca avem pile ;) Restul..ce zic? Sau ca de obicei, nu zic nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah... tre sa intindez lantzu... dreq... se duce pina in bascula... si cu mine pe ea.

 

Unde ma sfatuiti sa fac operatia? Undeva unde sa pot/sa am voie sa ma uit... ca am stander spate dar nu vreau sa las roata strimba ca un retard si sa imi rup gitu cumva de bou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah... tre sa intindez lantzu... dreq... se duce pina in bascula... si cu mine pe ea.

 

Unde ma sfatuiti sa fac operatia? Undeva unde sa pot/sa am voie sa ma uit... ca am stander spate dar nu vreau sa las roata strimba ca un retard si sa imi rup gitu cumva de bou.

 

Zi in ce zona stai ca sa iti spunem unde sa te duci ,adica sa nu bati prea mult drum :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah... tre sa intindez lantzu... dreq... se duce pina in bascula... si cu mine pe ea.

 

Unde ma sfatuiti sa fac operatia? Undeva unde sa pot/sa am voie sa ma uit... ca am stander spate dar nu vreau sa las roata strimba ca un retard si sa imi rup gitu cumva de bou.

 

N-ai cric central? O ridici pe cric/stander, desfaci piulita de la roata cateva spire(nu de tot) cat sa fie roata slaba si strangi sau slabesti cu o cheie de 8 prezoanele din capatul basculei. Vezi ca bascula are niste gradatii( linii) si un semn. faci in asa fel incat semnul si linia dorita sa se alinieze pe ambele parti. Rotesti putin, verifici pretensionarea si tot asa. Lantul nu trebuie strans la maxim, dupa ce te sui pe motor el o se mai intinda deci trebuie sa ii lasi 'spatiu", 2-3 cm sus-jos(jocul). Dupa ce ai facut toate astea strangi piulita la loc si pa pa pa pa pa :laugh:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi in ce zona stai ca sa iti spunem unde sa te duci ,adica sa nu bati prea mult drum :laugh:

 

Sed in Berceni... pe linga spitalu 9... (e evident uneori :clap: )... Intre Racovita si Metalurgiei (Obregia)

 

N-ai cric central? O ridici pe cric/stander, desfaci piulita de la roata cateva spire(nu de tot) cat sa fie roata slaba si strangi sau slabesti cu o cheie de 8 prezoanele din capatul basculei. Vezi ca bascula are niste gradatii( linii) si un semn. faci in asa fel incat semnul si linia dorita sa se alinieze pe ambele parti. Rotesti putin, verifici pretensionarea si tot asa. Lantul nu trebuie strans la maxim, dupa ce te sui pe motor el o se mai intinda deci trebuie sa ii lasi 'spatiu", 2-3 cm sus-jos(jocul). Dupa ce ai facut toate astea strangi piulita la loc si pa pa pa pa pa ;)

 

 

Io stiu... am vazut si filme pe iutub... nu cu F4 e drept. Treaba la chestile simple si self explanatory e cind uiti/omiti din x motive sa atentionezi ca mai trebe facut nu'sce. Daca uiti sa debifezi un toolbar la o instalare de yahoo... nu e mare bai dar, daca "ah si sa nu uiti sa asezi nusce saiba nus'cum ca altfel iti sare roata" la o mobra e oleaca altfel :P . De aia zic ca as prefera sa o fac la cineva care stie ezact ce si cum si care poate eventual sa imi explice ce se face si ce nu se face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sed in Berceni... pe linga spitalu 9... (e evident uneori :clap: )... Intre Racovita si Metalurgiei (Obregia)

 

 

 

 

Io stiu... am vazut si filme pe iutub... nu cu F4 e drept. Treaba la chestile simple si self explanatory e cind uiti/omiti din x motive sa atentionezi ca mai trebe facut nu'sce. Daca uiti sa debifezi un toolbar la o instalare de yahoo... nu e mare bai dar, daca "ah si sa nu uiti sa asezi nusce saiba nus'cum ca altfel iti sare roata" la o mobra e oleaca altfel ;) . De aia zic ca as prefera sa o fac la cineva care stie ezact ce si cum si care poate eventual sa imi explice ce se face si ce nu se face.

 

Daca am /ai timp iti explic ce si cum diseara... :laugh:

 

Cine vine diseara in piata? :P

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee la cat are ajunge un set de cauciucuri Dunlop GP Racer d209 , sau macar un site ceva unde as putea afla? Eventual care dintre magazinele de pe la noi au asa ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee la cat are ajunge un set de cauciucuri Dunlop GP Racer d209 , sau macar un site ceva unde as putea afla? Eventual care dintre magazinele de pe la noi au asa ceva ?

 

 

Ia vezi nepoate ! Da matale zoom singur ! :laugh:

 

http://www.racingparts.ro/produse.php?bran...45&cat_id=0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...