Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am primit o oferta 6d de nerefuzat de la...munca, evident pt sambata seara :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:laugh:

 

Sa nu iti uiti ochelarii!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

de scafandru ! :D

 

Vezi ca mai mere cineva maine seara.Nu spui ca e persoana importanta ! de la capitala! :D

Mesaj completat

Cat e biletu nenea?

 

 

Sper sa fie 23 lei. Rezervarea nu am fecut-o euu dar am sa ma interesez maine si postez acileasa.

 

 

 

 

P.S. Am aflat de pe site ca o sa fie 30 ron.

 

http://lightcinemas.ro/cinemas/bookhold.as...69646A989D5FA91

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu nu pot merge Sambata seara. In schimb eu merg maine seara de la 21:50, prin urmare care nu poate ajunge sambata cu alexcristian poate merge cu mine maine (totusi ar fi pacat de rezervarile pe care le-a facut alex, deci mergeti cu el daca puteti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am ridicat coletul de la poÂştă. AÂşadar mi-au venit noile manete de frână/ambreiaj (ca cele stock, doar ca-s pe negru, nothing fancy), alt suport de număr - cel stock este ca de tractor, buloane pentru basculă - ajută Âşi la punerea mobrei pe stander, Âşi o protectie de carbon pentru buÂşonul de benzină.

 

Urmează niÂşte crashpad-uri, o evacuare (aici încă sunt în dubii, tot încerc să iau ceva de pe egay), amortizorul de ghidon (Âşi ăsta tot egay), cauciucuri Âşi manÂşoane (probabil o pereche de Rizoma) că nu le suport pe actualele - niÂşte Harris-uri.

 

:D

Mesaj completat

Have fun la Avatar! Eu, ca de obicei, voi fi pe plantație.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci, clar ati murit de oftica... hai... recunoasteti...

 

carevasazica... cum e cu avatar ala si rezervarile? Mai aveti locuri? cit e scoru? etc...

 

Sunt facute ceva rezervari ptr diseara de la 19:00.Pana acu cred ca ne-am strans 6 oameni mai vedem in cursul zilei daca mai apar altii. Iar scoru, scoru, cat e domne scoru ? Oricum scump ca dincolo e mai eftin adik 30 RON/ belet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este RATB-ul e cel mai tare iarna :laugh:

Mesaj completat

Cu doar 50 de lei pe luna te duci oriunde ,asa mai pun bani deoparte pentru gaz la vara :D

Mesaj completat

CBR F 3 inca detine suprematia,deci....hooo's the best..hooo's the best :D 151 de bucati look up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea la film ne vedem acolo la 18:00 . Noi mergem acu sa luam belete (8buc) daca mai vre cineve dati tel la 0722676177.

 

Vizionare platfuta ,veneam si noi dar nu reusim sa ajungem la timp

 

Mesaj completat

Toata lumea vorbeste de xenoane si halogene,eu as vrea sa imi montez angel eye in far :laugh:

Are sau a avut cineva pe honda? trebuie sa vad mai intai cum e prinsa sticla la far :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 grade cu minus poate ;) ,hai cu frigu ca e misto si a inceput sa imi placa mai ales zapada multa sa ma prapadesc de ras cand vad conservarii in trafic blocati .

 

RATB e cel mai tareeee :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RATB e cel mai tareeee :D

 

 

Te contrazicez... un scuter bunicel rules... al meu e cam praf... nu stiu daca mai am 1 cal putere... abia prinde 40 frina fata e doar pe hirtie dar... sheer fun. da... mai ingheti oleaca dar inca ai satisfactia ca mergi pe doua roate. Derapajele aproape controlate sint un deliciu chiar daca se termina in total spin.

 

Chiar ar trebui sa incercati... eu chiar regretez oleaca ca al meu e cam paradit.

 

 

Un alt mic plus e ca mai tii "reflexele" oleaca la cald... drept, nu e ca cu una mare si grasa dar... acolo, sa nu uiti de counter steering ;)

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 grade cu minus poate ;) ,hai cu frigu ca e misto si a inceput sa imi placa mai ales zapada multa sa ma prapadesc de ras cand vad conservarii in trafic blocati .

 

RATB e cel mai tareeee :D

 

 

Te contrazicez... un scuter bunicel rules... al meu e cam praf... nu stiu daca mai am 1 cal putere... abia prinde 40 frina fata e doar pe hirtie dar... sheer fun. da... mai ingheti oleaca dar inca ai satisfactia ca mergi pe doua roate. Derapajele aproape controlate sint un deliciu chiar daca se termina in total spin.

 

Chiar ar trebui sa incercati... eu chiar regretez oleaca ca al meu e cam paradit.

 

 

Un alt mic plus e ca mai tii "reflexele" oleaca la cald... drept, nu e ca cu una mare si grasa dar... acolo, sa nu uiti de counter steering :birthday:

 

 

Ati innebunit de tot amandoi .

Eu zic sa va bucurati de zapada (mai ales ca a venit in preajma sarbatorilor) ,ca prea o luasera razna anotimpurile.

Si stati linistiti,ca vine ea ,primavara :birthday: uite acus ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...