Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Bai ma bucur ca ne-ati asteptat pe mine si pe Romeo. :D Super destinatie ati ales :wink:

 

 

Ne-ati vazut la intersectie la Unirii? la capat la 32... ca noi eram pe partea ailalta... Xcite a tot zis ca sa asteptam dar erau unii care intrasera in fibrilatie... :D

 

 

 

La multi ani Claudiu! cough... dar care e Claudiu? :drink:

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne-ati vazut la intersectie la Unirii? la capat la 32... ca noi eram pe partea ailalta... Xcite a tot zis ca sa asteptam dar erau unii care intrasera in fibrlatie... :D

 

 

 

La multi ani Claudiu! cough... dar care e Claudiu? :drink:

 

 

 

 

:wink: haide bre!!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mei... doar stiti ca eu sint batrin si senil... niciodata nu am fost bun cu legatul numelor de fetze. Acu de cind cu nick-urile parca e mai usor dar pe voi va cheama pe toti alex (31... 21... xx.. etc) :wink:

 

Deci Claudiu e si nick pe forum da? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-ati vazut la intersectie la Unirii? la capat la 32... ca noi eram pe partea ailalta... Xcite a tot zis ca sa asteptam dar erau unii care intrasera in fibrilatie... :D

 

 

 

La multi ani Claudiu! cough... dar care e Claudiu? :drink:

 

Pai pot sa ramana in fibrilatie,pana una-alta eu nu mai dau pe la intrunire (mare paguba) :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai ce te superi asa... erau unii oameni veniti de mai mult timp acolo si se plingeau ca mor de foame... hai-hai, hai-hai... pina la urma ce era sa faca xcite? Ti-a dat mesaj incotro pleaca turma si am plecatara cu totii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pot sa ramana in fibrilatie,pana una-alta eu nu mai dau pe la intrunire (mare paguba) :wink:

Mai; dar eu stiu ca ai fost anuntat (intr-un fel sau altul) in ce directie am luat-o si puteai sa vii sau sa spui ceva.

Nu cred ca e cazul sa te superi. :drink:

 

PS.

Pana la urma unde mergem sambata; dar duminica?

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iacata-l-ai (sau cum s'or pune cratimele :wink:)

 

Sa-ti fie de bine mai... 27 eh?

 

Mai e frunu pe aci care da spre 35? sau ma pot intitula decan de virsta si sa fug cu laurii?

 

 

tu esti un batran :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci alex cristian e alex 41, ca e batran si xcite e alex XX? :drink: si claudiu e claudiu 01 ca e primul :wink:

 

 

La un semn deschisei calea

Sa ma apropii si io de cort

Ca un batran vitezoman, dupe toba , dupe port

Zaelu' privind admirativ la mine

Ma intreaba temator:

De la ALFA iti luasi motor?

DA, si io fusei la fel de tont!

 

Scuze de off oof topic dar invat poezii ptr satanistul ala mic care are sa vie!

 

In alta dezordine de idei imi pare tare rau ca nu v-am bantuit aseara dar se pare ca am luat nitica raceala de la XCITE prin telefon.

 

Si apropos voi avea 31 nu 41 asa ca.......................... respect va rog si da Zaelule poti sa fugi cu laurii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sa mergem mah in weekend???ca voi abea daca ajungeti undeva si dupa nici juma de ora spargeti gasca.

Nici bine nu mi se asezase aripioarele alea in stomac daramite sa mai savurez si clatitele ca gata erati pe picior de plecare,nu frate nu :drink:

Pai ce naiba am ajuns la 11 acasa ,nici cand aveam 18 ani nu ajungeam la ora asta acasa.

 

Droom hai cu pozele alea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sa mergem mah in weekend???ca voi abea daca ajungeti undeva si dupa nici juma de ora spargeti gasca.

Nici bine nu mi se asezase aripioarele alea in stomac daramite sa mai savurez si clatitele ca gata erati pe picior de plecare,nu frate nu :drink:

Pai ce naiba am ajuns la 11 acasa ,nici cand aveam 18 ani nu ajungeam la ora asta acasa.

 

Droom hai cu pozele alea

Nu era vorba de ora ci de temperatura; in plus cand aveam 18 ani nu ma duceam a doua zi la munca ... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba de ora ci de temperatura; in plus cand aveam 18 ani nu ma duceam a doua zi la munca ... :drink:

Si tu care ai plecat printre primii m-ai socat,dar nu te cert,iti zic la multi ani si sa fii sanatos.Ai scapat de data asta dar nu uita ca tre sa faci cinste :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar Alecs .... tu te bagi la o plimbarica ?

 

Io vroiam sa mer astazi pana la Ploiesti ca sa vaz neste masini intr-un parc, pe care la aduce de afara din franta, si in acelasi timp este si un drum lejer destul de drept dar aglomerat.

 

 

Si soc, da ma bag la plimbarica, dar doar io! Mociocicleta este prevazuta doar cu 2 locuri ! :drink: :D :wink:

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...