Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

dimineata era politia si r.a.r-ul la cora pantelimon!oprisera un bmw cu nr rosii si din ce am observat,erau f atenti la nr masinilor! :cheers:

 

 

Multumim pt. info!

 

Tineti-o to asa cu avertizarea de RAR :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok. If loud pipes cant save lives anymore.... incoming hydraulic horn. Vazusem o reclama cu un claxon foarte puternic si destul de mic pe youtube, special pentru motociclete/scutere etc. Se plimbau unii intr-o masina pe strada si tot foloseau claxonul in diverse locuri scotandu-l pe geam de sareau bietii pietoni prin iarba, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. If loud pipes cant save lives anymore.... incoming hydraulic horn. Vazusem o reclama cu un claxon foarte puternic si destul de mic pe youtube, special pentru motociclete/scutere etc. Se plimbau unii intr-o masina pe strada si tot foloseau claxonul in diverse locuri scotandu-l pe geam de sareau bietii pietoni prin iarba, etc.

Genial, vreau si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste e p'acilea de cand am plecat eu.

 

noi acum ne-am intors de la mare, 10 zile de relaxare !

 

lasa ca vin cu 2 Akrapovic-uri si va trezesc :laugh:

 

Sa inteleg ca ai trecut la cateoria grea ?

 

 

 

Intrebare: cine are o masina cu carlig ptr remorca de imprumut de preferat in week-end?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi acum ne-am intors de la mare, 10 zile de relaxare !

 

 

 

Sa inteleg ca ai trecut la cateoria grea ?

 

 

 

Intrebare: cine are o masina cu carlig ptr remorca de imprumut de preferat in week-end?

Ce bre,ti-ai luat rilota?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste e p'acilea de cand am plecat eu. lasa ca vin cu 2 Akrapovic-uri si va trezesc :laugh:

 

Eu acum 15 min m-am intors de pe Cheia (plecat de sambata dupa aer curat, intors acum, dupa 3 zile de gratar, bere si suis la Muntele Rosu)

 

daca nu era si incidentul la dus in care mobra mea a suferit o fractura deschisa de oglinda stanga, fisura plus julituri de carena fata era perfect.

 

Eu sunt bine, n-am absolut nimic. (in afara de 100.000 de gaze decedate pe costum si pe casca).

 

poze pun maine ca blacberiu meu e obosit si face fitze.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Salonic! Iar maine Zakynthos... A fost destul de obositor pana aici, dar fun oricum...

Salutare. Baga mai multe detalii zgarcitule!

 

 

 

daca nu era si incidentul la dus in care mobra mea a suferit o fractura deschisa de oglinda stanga, fisura plus julituri de carena fata era perfect.

 

Eu sunt bine, n-am absolut nimic.

Ha ?!? Ce facusi bre? Cum, de ce si pe unde? In orice caz, bine ca n-ai tu nimic.

 

 

@Palalila: Da, am trecut. Cel putin pe acte; sa vedem si in realitate cum o sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Palalila: Da, am trecut. Cel putin pe acte; sa vedem si in realitate cum o sa fie.

 

 

felicitari atunci si sa fie intr-un ceas cu ccocosei ! asta ptr ca vadf tot mai multi adepti ai fun clubului !

 

 

@dracushor bine ca esti intreg si fara pagube mari pentru restul egzista MASTER CARD ! :) :P

 

se pare ca week-end-ul asta afost cam nefast ptr motosiclisti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi tre neaparat sa ne vedem :D I need some help: vreau sa invat sa o intorc pe cric, inainte sa plec in concediu. :D

Asa ca am nevoie de niste brate puternice sa ma sprijine in cazul in care nu pricep treaba si vrea sa pice :rolleyes:

 

Stiu ca e relativ usor, dar fara practica degeaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Baga mai multe detalii zgarcitule!

 

 

 

Ha ?!? Ce facusi bre? Cum, de ce si pe unde? In orice caz, bine ca n-ai tu nimic.

 

 

@Palalila: Da, am trecut. Cel putin pe acte; sa vedem si in realitate cum o sa fie.

 

dar vai ce s-a intamplat cu forever honda? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Baga mai multe detalii zgarcitule!

 

Sunt pe tel si e mai greu. Am facut si 2-3 filmulete, am si ochit unele locuri unde sa filmez la intoarcere; sa nu mai zic ce frica imi era sa nu cada camera din botul motocicletei... Cel mai mult timp l-am pierdut in Salonic sa gasesc hotelul... Am cedat nervos si am mers cu castile/gps/dictare pana la urma.

 

E fain la astia, sunt printre putinii ciudati care chiar poarta casca (pe cap); nu mai vorbim de combinezon... Se uita la mine ca la urs. Ah, si politistii bulgari au fost indulgenti peste poate, trebuie sa recunosc... :rolleyes:

 

Salonicul e interesant, frumos de privit din balcon, dar nu l-as alege ca destinatie mai mult decat "via"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe tel si e mai greu. Am facut si 2-3 filmulete, am si ochit unele locuri unde sa filmez la intoarcere; sa nu mai zic ce frica imi era sa nu cada camera din botul motocicletei... Cel mai mult timp l-am pierdut in Salonic sa gasesc hotelul... Am cedat nervos si am mers cu castile/gps/dictare pana la urma.

 

E fain la astia, sunt printre putinii ciudati care chiar poarta casca (pe cap); nu mai vorbim de combinezon... Se uita la mine ca la urs. Ah, si politistii bulgari au fost indulgenti peste poate, trebuie sa recunosc... :rolleyes:

 

Salonicul e interesant, frumos de privit din balcon, dar nu l-as alege ca destinatie mai mult decat "via"...

 

Vezi ca au cel mai tare water park din europa...sau cel putin acum cativa ani asa era catalogat! drum bun in continuare!

 

@claudiu - poze cu noua bestie!!!sa o stapanesti sanatos!

 

@dracushor - bine ca nu ai patit tu nimic!

 

Eu am fost la mare....ce satisfactie aveam pe mine cand erau coloanele de km intregi si eu tot inaintam :D

Editat de adism
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am luat dupa doftor si mi-am comandat un GoPro. 1015 lei varianta Motorsports HD pe Amazon. Ajunge in 10 zile. Acum intrebare, are cineva experienta in realizarea unui punct de prindere giroscopic ? Cum sunt cele de la Motogp? Practic trebuie doar baleiaj stanga dreapta... Exista varianta mecanica la asa ceva sau doar cu servo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...