Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Petrica daca ai citii cu ambii ochi ce-am scris dupa puncte-puncte " ...deci a ta o fii ea de fel sportiva dar nu e modelul "Sport" " poate ai intelege ce am vrut sa zic...

Ca bine zicea Adi... m-am bagat eu in ograda voastra sa va ciufulesc balegaru?!... vezi-ti frate de noroaiele tale...

 

:unsure: ..... mi-a placut chestia cu ,,ciufilitu' balegarului " ! Tare ... :scratch: !

 

Stai linistit ! Puteti sa aveti si patru sei la motoreta (ca sa fie si mai sport), ca nu ma deranjeaza !

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost dar am stat putin ....nu erau decat vreo 4 motoare ...

 

Am fost destul de multi...nus cand ai venit tu de ai vazut doar 4 :laugh: Oricum f misto plimbarea "de seara" :) Data aviatoare poate facem si noi o plimbare,ceva...mai lunga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost destul de multi...nus cand ai venit tu de ai vazut doar 4 :) Oricum f misto plimbarea "de seara" :) Data aviatoare poate facem si noi o plimbare,ceva...mai lunga :D

...nu stiu cum a facut Gixxxu'...dar drumul pe care a luato era plin de "broscute" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost destul de multi...nus cand ai venit tu de ai vazut doar 4 :) Oricum f misto plimbarea "de seara" :P Data aviatoare poate facem si noi o plimbare,ceva...mai lunga :P

pai am ajusn p la 7:10 si am plecat p la 7;30 ,ca in fiecare joi am pardita de fotbal d la 8 pana la 10 ....tocmai joi v-ati gasit si voi sa puneti intalnirea asta :D :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-a incomodat mai mult țestoasa din pasaj la Muncii... :)

El e obisnuit cu ele....a mai intalnit vreo 2 si pe la Universitate :D

ONTOPIC: mi-am montat oglinda, maneta si pedala de frana.....EU SINGURICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) .....sper acum ca nu le-am pus invers :laugh:

Dar....am o problema si mai mare....e ghidonul stramb!!!!!! Ce ma fac???? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El e obisnuit cu ele....a mai intalnit vreo 2 si pe la Universitate :)

ONTOPIC: mi-am montat oglinda, maneta si pedala de frana.....EU SINGURICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) .....sper acum ca nu le-am pus invers :laugh:

Dar....am o problema si mai mare....e ghidonul stramb!!!!!! Ce ma fac???? :D

 

Bravo pisi! :P

Cred ca-ti trebuie ghidon nou, ma rog, semi-ghidoane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...