Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12000km..la un motor de 9 ani asta inseamna cam 1350km per sezon.. pot sa râd? :(

 

Nu rade! Motocicleta a apartinut lui bunica-sa, care se plimba duminica pana la Biserica si inapoi. Acum putem rade :lol:

Trebuie s-o chemam mai des, nu mi-as fi imaginat ca "mamaie" (copyrite Maimu! - sau poate i-a zis "bunicutza") le are asa de bine

cu vocea Misto tanti Kali, mai-mai ca m-as muta inapoi in Militari

 

Kali, a avut o trupa in tinerete! Si cum a cantat aseara nu e nici macar 1% din ce stie. Trebuia sa o fi ascultat iarna trecuta in duet cu Leoncio! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali, a avut o trupa in tinerete! Si cum a cantat aseara nu e nici macar 1% din ce stie. Trebuia sa o fi ascultat iarna trecuta in duet cu Leoncio! :(

Bai oameni buni! Cum puteti sa traiti in jurul meu si sa aveti asftel de secrete? Mrr, ma duc si cer la securisti dosarele tuturor mobristilor de-i cunosc, sa vad ce secrete intunecate mai aveti :lol:

 

PS: ce trupa? Ce stil? Cum se numea :lol:

Moaaa, nu mai scapati nici unu', deci aveti secrete, daaa :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand va hotarati si voi sa veniti pe vre-un durm mai cu curbe decat cele cu sine de tramvai si semafoare?!?!?

Sa ma anuntati si pe mine plzzz :(

:(

 

Will do! Dar acum nu mai e vreme, sa vina primavara si organizam CBR meeting pe Cheia pe undeva :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neserioaso :laugh:

 

In rest, fu' misto ... Si mini-plimbarica si la Ursache.

 

PS: OMG, daca mai canta Kali, nu mai canta nimeni, EVER!

Trebuie s-o chemam mai des, nu mi-as fi imaginat ca "mamaie" (copyrite Maimu! - sau poate i-a zis "bunicutza") le are asa de bine

cu vocea :D Misto tanti Kali, mai-mai ca m-as muta inapoi in Militari :D

 

LE: @ Ramy - hmm, deci tu esti nevasta lui strumfu?

Ce neserioasa? :) tu esti neserios ,ai zis ca treci sa ma iei si pe mine. si n-ai mai trecut. :laugh:

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

12000km..la un motor de 9 ani asta inseamna cam 1350km per sezon.. pot sa râd? :laugh:

cca 12000 am facut eu intrun sezon si jumatate, mers lejer, fara excursii, doar ceva plimbari extraurbane.

 

PS, pentru aseara: nu mai mergeti bah ca nebunii! :)

 

Tinand cond ca au aproape 8-9 ani motocicletele astea si ca 5000km/sezon sunt undeva la limita de jos(eu as spune ca media este peste 8000) eu nu cred ca sunt prea multe la care sa nu se fi umblat la kilometraj. Oricum nu cumperi motocicleta dupa cati km are ci dupa cum o vezi/auzi/simti/testezi.

 

Cand am cumparat-o eu pe a mea "avea" in jur de 20k km. Cine ii crede? Eu unul nu. Ma astept sa aiba lejer peste 50k.

 

Atata timp cat nu o cumperi de la cineva apropiat/cunoscut, in care poti avea incredere, trebuie sa o verifici foarte bine.

Editat de OzZZz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, deci Gixxu si Adidas au dreptate frate, nu mai mergeti ca nebunii prin Bucuresti , mai avem si incepatori printre noi ....

Eu gata , m-am convins de ce va poate pielea , si ca un incepator responsabil ce sunt nu mai merg cu voi. Mai ales Adidas ala , ala e capul tuturor ratatilor, numai din cauza lui nu mai vrea fata mea sa mearga pe 2 roti si tot da sa mearga pe o roata.

 

PS: sry ca am disparut asa subit aseara cand am ajuns la Ursu , dar am primit o oferta fulger pe care nu am putut nici sa o refuz nici sa o aman.

 

Sper sa mai avem vreme buna si joia viitoare ca sa repetam prestatia de aseara ca prea misto a fost.

 

Si da , idea cu o intalnire a CBRistilor undeva pe Cheia la primavara este o idea excelenta , puteti conta pe prezenta mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, deci Gixxu si Adidas au dreptate frate, nu mai mergeti ca nebunii prin Bucuresti , mai avem si incepatori printre noi ....

Eu gata , m-am convins de ce va poate pielea , si ca un incepator responsabil ce sunt nu mai merg cu voi. Mai ales Adidas ala , ala e capul tuturor ratatilor, numai din cauza lui nu mai vrea fata mea sa mearga pe 2 roti si tot da sa mearga pe o roata.

 

PS: sry ca am disparut asa subit aseara cand am ajuns la Ursu , dar am primit o oferta fulger pe care nu am putut nici sa o refuz nici sa o aman.Sper sa mai avem vreme buna si joia viitoare ca sa repetam prestatia de aseara ca prea misto a fost.

 

Si da , idea cu o intalnire a CBRistilor undeva pe Cheia la primavara este o idea excelenta , puteti conta pe prezenta mea !

 

 

Asa i se spune mai nou? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu am muncit azi pana la 19:00 si maine muncesc toata ziua :laugh: , deci nu voi putea fi prezent, beti voi si pentru mine sunt convins

 

Mor de oftica ca nu o sa iti vad "frumusetea" de motor in seara asta Gixxule . :)

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...