Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Ce tuning ma? Nu vezi ca F-urile dau rusine Fireblade-urilor 919? si si iar

 

 

Mda...d-aia am ajuns primu in Bucuresti... :laugh: 919 MERGE PANA LA 281... si TRECE :laugh: La plecare parca n-am mai vazut pe nimeni dupa mine... :)

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai de 1000 cc, astealalte au 600 cc. Da frate, blana in linie dreapta! :laugh: Hai pe AmcKart sau Cheia :)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai de 1000 cc, astealalte au 600 cc. Da frate, blana in linie dreapta! :laugh: Hai pe AmcKart sau Cheia :)

 

ie invidiosi astia mici ma

 

 

Foarte inutil postul tau :laugh: De juma' de ora il frec pe gogule si nu are nimic pe o singura pagina cu toate f-urile. Ma apuc eu sa caut specs pe bucati pt fiecare. De kko.

 

se cheama comparatie. poate ie defect googalu' tau :D

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai de 1000 cc, astealalte au 600 cc. Da frate, blana in linie dreapta! :laugh: Hai pe AmcKart sau Cheia :D

 

Oricand...name a day! :)

 

ie invidiosi astia mici ma

 

 

 

 

se cheama comparatie. poate ie defect googalu' tau :D

 

George...cum se vede placuta mea de inmatriculare? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricand...name a day! :laugh:

 

 

 

George...cum se vede placuta mea de inmatriculare? :)

 

cam indoita :laugh:

 

ce penibili sunteti...degeaba avetzi anii care ii avetzi...sunteti precum copii aia mici....va urez competitie frumoasa....si sper sa nu aud de voi la tv

 

 

este doar o gluma, ia-o ca atare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce penibili sunteti...degeaba avetzi anii care ii avetzi...sunteti precum copii aia mici....va urez competitie frumoasa....si sper sa nu aud de voi la tv

 

..din cate observi noi facem caterinca pe aici.....

 

Nebi, dupa ce o carenez p-a mea, le facem un mic tuning :laugh: ?

 

facem facem...bani sa avem...

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, sambata noapte mi-am tavalit mobra (600 FS) pe Cheia, ca prostul. Stiti cumva daca rezervorul si carenele comandate la reprezentanta vin gata vopsite?

Am incercat eu sa aflu prin telefon, dar nu au reusit sa-mi zica nici macar cat costa. Aveti vre-o idee? Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem facem...bani sa avem...

Facem si bani, facem, da' nu prea multi ca ma loveste ispita si-mi iau CBR 600 RR 2003 :laugh: LE: sau F4i din acelasi an ...

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte inutil postul tau :laugh: De juma' de ora il frec pe gogule si nu are nimic pe o singura pagina cu toate f-urile. Ma apuc eu sa caut specs pe bucati pt fiecare. De kko.

Clar F4, iar daca vrei sa fie si prompta => F4 99-00 pe carburi.

post-3288-1225716658_thumb.jpg

post-3288-1225716665_thumb.jpg

post-3288-1225716671_thumb.jpg

post-3288-1225716677_thumb.jpg

post-3288-1225716687_thumb.jpg

post-3288-1225716696_thumb.jpg

post-3288-1225716700_thumb.jpg

post-3288-1225716706_thumb.jpg

post-3288-1225716710_thumb.jpg

post-3288-1225716715_thumb.jpg

post-3288-1225716719_thumb.jpg

post-3288-1225716722_thumb.jpg

post-3288-1225716726_thumb.jpg

post-3288-1225716729_thumb.jpg

post-3288-1225716744_thumb.jpg

post-3288-1225716750_thumb.jpg

post-3288-1225716754_thumb.jpg

post-3288-1225716757_thumb.jpg

post-3288-1225716761_thumb.jpg

post-3288-1225716765_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, sambata noapte mi-am tavalit mobra (600 FS) pe Cheia, ca prostul. Stiti cumva daca rezervorul si carenele comandate la reprezentanta vin gata vopsite?

Am incercat eu sa aflu prin telefon, dar nu au reusit sa-mi zica nici macar cat costa. Aveti vre-o idee? Mersi!

 

dap iti vin exact ca cele originale cu toate stikerele pe ele....dar de ce nu ti-o repari aici la noi, ca iesi mult mai ieftin..de exemplu carenele mele de f2 costa 3000 de euroi...iti dai seama ca inebunisem cand am auzit....dreaq mai mult de 2500 nu face mobra momentan sau chiar mai putin...

 

Clar F4, iar daca vrei sa fie si prompta => F4 99-00 pe carburi.

 

uau..... :laugh:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca ma loveste ispita si-mi iau CBR 600 RR 2003

 

 

de ce ma sa o faci si p'aia fighter?

 

(backup) :) :laugh:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o tunez pana umileste 919 si 929 RR-ul :D

 

LE: si ca sa nu mai fiti visatori, uitat-iva si voi pe pozele alea, inmultiti top speed cu 1.6 si realizati ca mai mult de 260 kmh (prinsi de RR-ul din 2003) nu prinde un

CBR 600 ne-tunat. So Jorje, 280 arata bine pe bord dar ii prinzi numai dupa bordul tau, un GPS iti va zice altceva :laugh:

 

Pe de alta parte stiu ca F3-ul tau atinge 270 (REALI/GARANTAT) fata de 250 cat zic asta ca prinde!?! iar a mea a prins 250 fata de 240 cat ar trebui.

 

Dar fiind realisti, CBR 600 RR mai mult de 280 nu prinde datorita centimetrilor cubi si a cailor!! Ai nevoie de miar ca sa prinzi 300 :laugh: sau de un 600 f. f. tunat.

 

LE: @ Gixx, da, da d-asta momentan te poate face Nebunake cu antichitate ca a mea. Cu un RR cred ca face misto de tine :)

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: @ Gixx, da, da d-asta momentan te poate face Nebunake cu antichitate ca a mea. Cu un RR cred ca face misto de tine :)

 

Buahahahahahahahahaha! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o tunez pana umileste 919 si 929 RR-ul :D

 

LE: si ca sa nu mai fiti visatori, uitat-iva si voi pe pozele alea, inmultiti top speed cu 1.6 si realizati ca mai mult de 260 kmh (prinsi de RR-ul din 2003) nu prinde un

CBR 600 ne-tunat. So Jorje, 280 arata bine pe bord dar ii prinzi numai dupa bordul tau, un GPS iti va zice altceva :laugh:

 

Pe de alta parte stiu ca F3-ul tau atinge 270 (REALI/GARANTAT) fata de 250 cat zic asta ca prinde!?! iar a mea a prins 250 fata de 240 cat ar trebui.

 

Dar fiind realisti, CBR 600 RR mai mult de 280 nu prinde datorita centimetrilor cubi si a cailor!! Ai nevoie de miar ca sa prinzi 300 :D sau de un 600 f. f. tunat.

 

LE: @ Gixx, da, da d-asta momentan te poate face Nebunake cu antichitate ca a mea. Cu un RR cred ca face misto de tine :)

 

Vorbesti prostii...vezi ca iar sari calu' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o tunez pana umileste 919 si 929 RR-ul :D

 

LE: si ca sa nu mai fiti visatori, uitat-iva si voi pe pozele alea, inmultiti top speed cu 1.6 si realizati ca mai mult de 260 kmh (prinsi de RR-ul din 2003) nu prinde un

CBR 600 ne-tunat. So Jorje, 280 arata bine pe bord dar ii prinzi numai dupa bordul tau, un GPS iti va zice altceva :laugh:

 

Pe de alta parte stiu ca F3-ul tau atinge 270 (REALI/GARANTAT) fata de 250 cat zic asta ca prinde!?! iar a mea a prins 250 fata de 240 cat ar trebui.

 

Dar fiind realisti, CBR 600 RR mai mult de 280 nu prinde datorita centimetrilor cubi si a cailor!! Ai nevoie de miar ca sa prinzi 300 :P sau de un 600 f. f. tunat.

 

LE: @ Gixx, da, da d-asta momentan te poate face Nebunake cu antichitate ca a mea. Cu un RR cred ca face misto de tine :D

 

ba tati, nu a zis nimeni k aia era viteza reala, am si precizat " cat a aratat vitezometrul" :D

 

Mda...si cand te-ai trezit era dimineata :laugh:

vad ca-l mananca pe invidiosu' asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...